Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

eimiky
1. črc 2012

@tilly ahooj my sme boli v lignane minulý týžden,včera sme sa vrátili a aj ked sa hralo len semifinále bola super atmoška, taliani oslavovali, vytrubovali do ráána,mesto boloo okolo pol noci úplne plné 🙂 super dovča, sme si to ouižili
vy kedy idete?

eva423
1. črc 2012

@tunzal AHOJ,teraz sme sa odtiaľ vrátili. voľná zóna na pláži je úplne vpredu pri mori pred slnečníkmi ale ako tu už babenky písali vlastný slnečník si tam dať nemôžeš. Pa

eva423
1. črc 2012

@lenka47 Ahojky, lignano je skôr. cez bibione nejdete. je to tam super značené, stačí pozerať tabule. My sme sa teraz vrátili. Cesta nám trvala 8 hodín a to sme od blavy ešte 150 km. Stáli sme len raz, išli sme na noc kvôli deťom a ráno sme tam boli. najhoršie to bolo cez rakúsko - samé obchádzky, dopravné obmedzenia skoro po celej diaľnici na 80 - 100 km. Neriskovali sme, lebo v rakúsku sú pokuty vysoké .

evulik6
2. črc 2012

ahojte...tak uz sa nam to kraaaaaaaati... tesim a dufam ze pocasie bude suproveeeeee 😉

slavomir_slavik
2. črc 2012

@eva423 ahoj mozes to konkretizovat?
podla info rakuskeho autoklubu su dve rekonstrukcie pri ktorych sa ide v protismere - spolu 14 km, a jedna "stavba" v okoli Bad Sankt Leonhard - 10km

A2 Süd Autobahn: Graz - Klagenfurt Zwischen AS Packsattel und AS Wolfsberg-Nord in beiden Richtungen Baustelle, Fahrstreifen gesperrt bis 28.09.2012 19:00 Uhr 28.09.2012, 19:00 Uhr 239,2-242,6

eva423
2. črc 2012

@slavomir_slavik Myslím že tie obchádzky boli 3 alebo 4 ( jedna hned za viednou a ostatné ´dalej) ale obmedzení bolo neúrekom. manžel hovoril že minimálne hodinu sme boli kvôli obmedzenej rýchlosti na diaľnici v časovej strate.

maculienka123
3. črc 2012

@eva423 my sme si tam davali taky polostan namiesto slnecnika

sorciera24
3. črc 2012

@eva423 moj muz chodieva tak raz mesacne do Grazu...a tie rychlostne obmedzenia su tam celorocne.....takze ja sa nad tym nevzrusujem 😎

eimiky
3. črc 2012

@slavomir_slavik tie obmedzenia vôbec neboli hrozné, len dialnica zúžena do jedného pruhu v oboch smeroch, asi 3 také úseky ale išlo to priebežne, žiadne zdržiavačky.

slavomir_slavik
3. črc 2012

@eimiky ja som v Rakusku zvyknuty jazdit v takych usekoch co maju aj 30 km a to vedla kamionov nie je sranda, niekedy je to len taktak na zrkadla, a zazil som dvakrat v Nemecku zapchu co mala 30km a 45km takze nejakych 5km jazdy v protismere plynulou 80kou je kratke spomalenie ktore mi nevadi

rakusania maju perfektne spracovane informacie o aktualnych obmedzeniach tak viem kde co a ako
bud http://www.asfinag.at/baustelleninfo alebo http://www.oeamtc.at/ navyse maju kamerovy servis, tak cestujem uz asi treti den do Talianska 😎

@all> ktory market a kde v bibione odporucate? viem ze jeden velky je na via Noncelo, a potom viem o jednom, ktory je az v Porto S. Margherita, alebo Carefour v Portoguare

eimiky
3. črc 2012

@slavomir_slavik carefour v Portoguare je dosť drahý, (boli sme tam teraz )Lidl ktorý je v Lignane alebo aj v Jesole je najlacnejší čo sa týka potravín.. Alebo potom ešte market INS sú celkom ok, potom Pam ale tam už je to o niečo drahšie.

skazka
3. črc 2012

@slavomir_slavik porad ten dobry obchod v Porto S. Margherita, koncom jula tam ideme na dovolenku, tak zbieram informacie... vdaka

slavomir_slavik
3. črc 2012

@skazka supermarket Maxi, PSM, Via Antonio Gritti

skazka
3. črc 2012

@slavomir_slavik super tak to je jedna ulica od nas, budeme na Via Barbarigo

evulik6
3. črc 2012

Jj, s tymi rakuskymi dialnicami to tak je..myslim tie obmedzenia... to si pamatam ze vzdy tam je nieco ked ideme 😉 ale vzdy to bola pohoda

Juuuj este tri dni a idemeeee :D tesiiiiiiiiiiiiiiim

lucisa
4. črc 2012

@skazka , @slavomir_slavik Porto S. Margherita je skoro už u Caorle, ne?
my v Caorle nakupovali v Aliperu, úplně v pohodě a pak tam byl ještě jeden obchod..... ve staré části Caorle, ale název si nevybavím...

lauraa
4. črc 2012

@skazka v porte je aj Lidl

rainbow1
4. črc 2012

@evulik6 my ešte tri dni a ideme tiež, len tá predpoveď počasia pre Caorle sa mi akosi nepáči, je tam dosť dní daždivých, aj keď teplota vysoká, tak len dúfam, že spŕchne a bude pekne 🙂 , vy idete kam presne ?

evulik6
4. črc 2012

@rainbow1 my ideme do Bibione...toho dazdu sa nebojim... to bude podla mna len taky letny dazid osviezujuci 😉 treba mysliet pozitivne a verit ze bude super pocasie... Ideme v sobotu rano okolo 4tej z domu.

rainbow1
4. črc 2012

@evulik6 tak budem myslieť pozitívne, niečo na tom bude 🙂 , my ideme z nedele na pondelok okolo polnoci, sa moc tešim 😎

evulik6
4. črc 2012

@rainbow1 http://www.accuweather.com/en/it/bibione-pineda... je tam pisane aj kolko naprsi...ze 2mm tak to bude fakt len taky dazdik na zmenu ovzdusia...a mozno budeme aj radi ked trosku sprchne, kedze ma byt dost pekne... inak ja to sledujem kazdy den a kazdym dnom sa to meni, dazde sa posuvaju zo dna na den na neskorsie dni, tak uvidime... verim ze vsetko bude super 😉

rainbow1
4. črc 2012

@evulik6, sa už moc tešííííííííííím, idete prvý raz alebo chodíte pravidelne ? Ja som bola v Caorle naposledy tak pred 20 rokmi 😵

evulik6
4. črc 2012

@rainbow1 ideme do Bibione uz 4ty krat 😉 ... Tretikrat s detmi 😀 ten prvy sme ich este nemali

rainbow1
4. črc 2012

@evulik6 ešte mám jednu otázku, ideme s ročným bábom, kúpila som dvojo plaviek, plánujem kúpiť kúpacie plienky, len neviem, čo teda malej na pláž dať, jedno, druhé, oboje ? ☹

hori
4. črc 2012

@rainbow1 tak toto som riesila minuly rok... 😉 nakoniec som prisla na to, ze cokolvek by som malej do vody obliekla, po vyjdeni z mora jej to aj tak musim vyzliect, lebo ved nenecham rocne dieta v mokrom... takze podla toho ci do mora bude chciet ist dieta opakovane (vtedy obliekat jednorazove plavacie plienky) alebo mu bude stacit jeden raz (vtedy plavky, ktore znova oblecie, az ked sa vysusia, cize najskor za par hodin)...

evulik6
4. črc 2012

@rainbow1 my ideme tiez s rocnym dietatom a beriem mu plienky na plavanie 😉 kedze sa nevie este pytat ...ale budem ho sem tam nechavat pri mori aj holou prduskou 😀 Ubytko mame s bazenom , tak tam plienky na plavanie urcite miniem 😉

masinka
4. črc 2012

moje baby idu do vody bez vsetkeho (a to uz maju 3 a 5 rokov) , ked vyjdu, daju si pekne suche plavky 🙂

evulik6
4. črc 2012

@rainbow1 inak ja som bola s malym v kupeloch a kupili sme vtedy huggiesky na plavanie...a su super... daju sa pekne odopnut . Takze ja to budem robit asi tak ze ak sa bude v mori len chvilu clupkat, tak mu ju pekne rozopnem a dam vysusit a tak... daju sa pekne znovu jednoducho obliect bez toho aby si ju trebars natrhla, co sa mne pri inych stavalo 😝 😉

evulik6
4. črc 2012

@masinka ale moj rocny syn este neovlada svoje potreby 😀 😀 😀

rainbow1
4. črc 2012

@hori, @evulik6 ďakujem dievčence, koľko teda asi takých plienok na plávanie ste za deň minuli ? vôbec nemám predstavu koľko kúpiť 😒