Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

petrina82
8. črc 2012

ale teda pri odchode to zas tak poctivo neupratujem, len aby bolo cisto, ale pri prichode ano.

bebel
8. črc 2012

@rainbow1 slnečná koprivka pod pazuchou, kde sú plavky asi nie....a to som sa hneď sprchovala po každom okúpaní sa...my sme boli buď vo vode alebo v tieni pod slnečníkom, natretá OF 50 sensitive...nie som ten masochistický typ, čo by sa opekal.
A tiež mám pobehané kadečo...a toto bola fakt bieda.

petrina82
8. črc 2012

@lucisa ideme do Bibione

berunka
8. črc 2012

maminy nebyla jste ted v nedavne dobe nektera ve Villagiu Tivolli v Bibione?

limoncino
9. črc 2012

@berunka evulik bola, ale teraz je na Bibione, takže Ti neodpovie, ale viem, že bola spokojná 😉
@mart.s. vitaj doma 😉

k upratovaniu, základ je uprataný odkapkávač na riad, odmrazená a umytá chladnička a mraznička, prázdny kôš na smeti, pozametané, uložené postele..
Minulý rok, keď bola v Nemecku tá epidémia hnačiek, tak som zo sebou brala aj maxSan a všetko som vydezinfikovala, linku, záchod stôl, sedačku, postele...

elllla
9. črc 2012

@berunka pred cca 3-4 rokmi sme tam boli a ideme teraz v sobotu na tyzden 🙂

dakota14
9. črc 2012

@santafe no vidíš tak kočky ti tu poradili tak cez talianske agentúry asi treba upratať my chodíme cez jednu malú cestovku z piešťan a tiež nám tam varia slovenské kuchárky chutné jedlá myslím že to upratanie nie je až taký veľký problém keď bude treba to zvládneš my už sa tešíme kráti sa nám to už iba 25 dní 😀 😀 😀

santafe
9. črc 2012

@dakota14 tak potom chodis cez tu istu cestovku ako moja svokra 😎
a dakujem kocky za vsetky info ohladne upratovania app.
no uz sa tesim na to upratovanie 😝 ze dovolenka 😠
ideme od 14-28, dufam, ze pocasie vyjde ok 😎

dakota14
9. črc 2012

šak to lízni ako tie upratovačky a to bude v poho neboj 😀 😀 😀 im to tak bude stačiť počko dúfam že výjde užite si to tam 🙂

santafe
9. črc 2012

kocky neviete, tieto zlavove kupony si mozem vytlacit do aleluja, alebo to ma niekde nejake podmienky ? nejak sa tam neviem dopatrat k tomu. ci len vytlacim kolko chcem a pouzijem?

http://www.lignanopineta.com/pdf/Settimana_in_S...

leni5
9. črc 2012

@berunka my jsme tam byli týden od 23.6.

petrina82
9. črc 2012

@santafe my ideme ten isty termin 14-28.7. 😎

petrina82
9. črc 2012

@santafe toho pocasia sa trochu obavam, predpoved zatial nevyzera bohvieako a po minulorocnej skusenosti uz nie som taky optimista, tak budem dufat, ze im to nevyjde tak ako predpovedaju zatial

mismar
9. črc 2012

Ahoj, moc diky za prinosnou diskuzi 🙂
Zajimalo by me, zda nekdo byl v Bibione v zari? Mame v planu jet 2.tyden v zari, primo pres italskou agenturu. A hlavne co me zajima? Je tam jeste zivo? Funguje vsechno, jako lunapark a jine? Neni to nejak oklestene po sezone? Treba pocasi v zari, dle prumeru, by melo byt nejteplejsi ze vsech mesicu, coz me prekvapilo.... mile samozrejme.
Diky vsem za pripadne postrehy 🙂

A ta diskuze ohledne uklizeni mi uz velmi pomohla, taky jsem nejak nevedela, jak se k tomu uklidu postavit 🙂.

santafe
9. črc 2012

@petrina82 a ake su vyhliadky? si ma vyplasila 😲 to akoze sa tu 2 tyzdne skvarim...a dovca nam nevyjde 😠 to hadam nie... minuly rok ste boli v tomto istom termine? a co bolo za pocko?

baby kuknite ten link na tie zlavy... co som hodila vyssie....netlacili ste si to niekto? su tam k tomu nejake podmienky?

santafe
9. črc 2012

http://www.foreca.cz/Italy/Lignano_Sabbiadoro?t...

pozeram tu, ze aj v lignane maju trochu klesnut teploty...ale hadam to bude ok 😎

dakota14
9. črc 2012

baby počasia sa nebojte čo pozerám tak do konca mesiaca stále okolo 30 stupňov jeden deň vás tam možno chytí daždík ale 25 stupňov bude ostatné dni bez mraka 🙂

limoncino
9. črc 2012

@santafe rada by som Ti pomohla, ale akonáhle sa chcem prerolovať dolu, tak mi to sšernie a zamrzne mi NTB.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

berunka
9. črc 2012

holky co jste byly ted jake bylo more?ciste? a kdo uz jezdite casteji mate nejake figle co nezapomenout pribalit?ja uz si asi zacnu pomalu sepisovat seznam co me kdy napadne,aby jsme nic nezapomneli 😎

beasi
9. črc 2012

more bolo teplé,ale každý deň iné-raz tam plávali dlhé trávy,potom také niečo drobné čierne,raz boli dosť vlny , ale mali sme aj čisté,videli sme až na dno na nohy.

petrina82
9. črc 2012

@santafe prave pozeram, ze uz sa ta predpoved zlepsila, pozeram tu http://www.accuweather.com/en/it/bibione-pineda... to uz vyzera super, este vcera tam bolo ten prvy tyzden od 14.7. 4 dni dazd a nizke teploty, tak parada, ak by bolo takto ako je predpovedane teraz 😀
No minuly rok sme boli tento isty termin - 16-30.7. a prvy tyzden sme mali striedavo pekne a dost prehanok a druhy tyzden skoro cely dazd, zamracene a zima, 17 st. bolo aj sme tam vsetci ochoreli a ja som mala 2 dni aj vysoke horucky, takze preto sa obavam.

dakota14
9. črc 2012

aj ja pozerám cez accu počasie my sme raz boli od 4.júla a skoro každý deň nám sprchlo ale to boli také burky buď ráno alebo večer žiadne dlhodobé pršanie a tiež som ochorela horúčky zimnica ale tri dni alebo 4 pokazená dovča ale čo už už by som to nechcela zažiť ☹

maculienka123
10. črc 2012

@petrina82 to si pamatam minuly rok,my sme tam zrovna dorazili 1 augusta a bolo skaredo,poprsane,nebolo moc teplo,ti pred nami boli uplne nestastni,ze cely tyzden prsalo.nam potom zrovna na dalsi den zacali horucavy,tak sme mali velke stastie.tiez kazdy den pozeram na tejto strasnke pocko a vyzera to dobre.toto leto ma byt vsade horuce,ziadne dlhodobe ochladenie,ked tak burka a zas teplo a pekne.

tento rok si nelamem hlavu s balenim a nakupovanim,co uvidim pobalim a ked zabudnem,nic sa nestane,lebo po skusenostiach viem,ze sme tam kupili vsetko za rovnaku cenu a este aj lacnejsie.napr,vseliake nafukovacky a kolesa a kybliky do vody omnoho lacnejsie ako u nas,potraviny neberiem,len na cestu a prvy den,sa tesim ako si nakupime cerstve ich potraviny.my sme este vela veci kupovalo tam domov,co boli lepsie a lacnejsie.

inak tu citam,ze vela ludi chodiet aj na dva tyzdne.my by sme strasne chceli ist na dva tyzdne,sice 10 dni by stacilo ale neda sa,ked nas apartman vysiel pre 3 osoby 500 eur na tyzden,zda sa mi to dost na dva tyzdne.mate lacnejsie ubytovania?

santafe
10. črc 2012

@maculienka123 my prave ideme na 14 dni...no a ubytko mame za 855 na tie dva tyz. cca 200m od mora, centrum Sabbiadora, neviem ake to bude, este sme tam nikdy neboli, toto bude skuska. ideme sem...
http://www.lignanos.com/de/Ferienwohnungen/Ital...
sme traja, syn ma 7 rokov. dufam, ze sa v pohode vyspi na tej sofe.
som velmi zvedava, kolko bude este polozka mimo tohto ubytovania a benzinu+dial. popl. 😎 😀

maculienka123
10. črc 2012

@santafe ked nie da sa zobrat aj taka nafukovacia postel.my to mame preto drahsie,ze mame zvlast izbu s manzelskou postelou,ja som to chcela hlavne koli malemu synovi,spava s nami a na rozkladacej posteli by sme sa nezmestili ale ked bude vacsi staci nam aj take co mate vy.v podstate cely den si skoro prec,akurat sa vyspis.

bebel
10. črc 2012

@maculienka123 lepšie zásobený ako Eurospar jv centre e supermarket Pam na Viale Europe

jajkax
10. črc 2012

@berunka v neděli jsem se odtud vrátila,Byly jsme tam už podruhé,m jestli máš nějaký dotaz tak klidně písni. 😉

jajkax
10. črc 2012

Tak v neděli jsme se vrátili z Bibione (tivoli) počasí nám vyšlo opravdu nádherné, spíše ža moc teplo.Dcerka to letos neprostonala, ale opravdu si už moře a bazén užívala.Co víc si přát.Vám co je ještě dovolenka před vámi "závidím" a přeju pěknou cestu 🙂

tilly
10. črc 2012

@mart.s. tak riva del garda sa s bibione neda porovnat, nebe a dudy.... nadhera, krasa, uzas... 😉 😵

@limoncino napisali sme len svoj nazor... 😠

tilly
10. črc 2012

@bebel ja to mam tiez tam, kde mam plavky, normalne na zadku 😅 😀