Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

maznacik007
5. kvě 2013

@njurajn inak pozor tam ako je ta psia plaz .. Pluto ci ako sa to vola smerom k majaku je nejake chranene uzemie a teda to nestriekaju a je tam dost komarov... a od majaku je teda dost daleko na normalnu upravenu cistu plaz kde sa da kupat ...

a plazovy servis aspon ten co je u nas v cene apartmanu je normalne jedno velke polohovatelne lehatko, jedno mensie nepolohovatelne kreslo a slnecnik ... nam to v pohode staci ako 4 clennej rodine ...

mart.s.
5. kvě 2013

@maznacik007 ale u majáku se přeci dá také koupat🙂. My tam chodíme pěšky skoro každý den a koupe se tam nádherně. Hlavně je tam nesrovnatelně míň lidí 🙂

njurajn
5. kvě 2013

@maznacik007 bol som pri majaku na prechadzke 😀 Takto, tuto oblast moc nepoznam. Akosi som nemal dovod chodit do tejto casti. Boli sme uz ubytovany asi 200 metrov od tohto ubytka, v Bussole ci ako sa to vola. Bolo to v pohode. Myslim ze cez den ak bude teplo tak komara nenajdem, ine je ked sa zotmieva, tam uz to je o inom. Ale vyzbrojim sa proti nim. 😉 Hladal som trosku kludnejsie miesto a hlavne velku zahradu, a zabezpecenu, nech sme kludny co sa tyka deti.Co najdalej od tej hlavnej rusnej ulice, ale zas aj dostupnej lokalite. Co ma viac znepokojuje je vzdialenost k plazi. Trosku som si neuvedomil, ze sa neda prejst okolo pristavu ako som pocul, lebo na google maps to vyzeralo nadejne. Inak vsetci tu lokalitu poznaju akosi 😀. Som rad, ze sa delite o skusenosti, aspon viem na co sa pripravit, az na tie nestastne komare. Raz tam su, raz nie, kto sa v nich ma vyznat 🙂 Ale cez den, ak budu upeky, sa urcite nebojim 🙂

njurajn
5. kvě 2013

@mart.s. Menej ludí, a hlavne tam mozem postavit muslu, teda detsky stan proti slnku. 🙂 Na platenej to neidem ani skusat, aj ked mame az dva slnecniky a 4 lavice, ale to je len tienidlo, nie ochrana pred slnkom.

njurajn
5. kvě 2013

@maznacik007 idete aj tento rok do Lignana? Kde byvate ubytovany? Teda ak mozem opytat 🙂

maznacik007
5. kvě 2013

@njurajn na via regolo priamo v bibione sme tam mame rezervovany byt od talianskej agenury, chodime tam pravidelne nam to vyhovuje lebo fakt pesi prejdeme k plazi a v pohode aj do centra a uz mame aj prehlad kde su ake obchodiky a tak ...

ale fakt kazdy si musi najst to co mu vyhovuje ja sa prisposobujem aj svojim detom oni chcu tie plazove hratky a animacie a pod ... proste ruch a tak .... nejako zahradu a gril a bazen nevyzadujem to mame aj doma ...

njurajn
6. kvě 2013

@maznacik007 myslim ze kto ide k moru tak hlavne koli vode a plazi . Nas ide do Lignana aj s detmi 11. 3 auta, 2 apartmany 7 miestne. Nastastie som v apartmane kde nas bude 5 🙂 . Tak potom je vyhoda mat vacsiu zahradu, ked nemusis mat oci na 3 rozlezenych deckach 🙂 A co je lepsie ako taka rodinna grilovacka, kde sa stretnu aj surodenci s rodinou, ktory su spolu pomenej a stylom dovolenky? Toto vsetko sa nedeje kazdy den, aj ked mame zahrady a gril, ale najst si spolocny volny cas, to uz nie je takou samozrejmostou. Tak sa teda velmi tesime asi vsetci zucastneny. Uz sme boli spolu v chorvatsku, akurat tam chybala segra, a dopadlo to velmi dobre, ta kdavame repete 🙂 Ae piesok a more, atrakciea vylety su urcite tiez velky zamer, inak by sme mohli ist aj trebars na senec 🙂

mart.s.
6. kvě 2013

A ještě k těm komárům. Přes den opravdu nekoušu 🙂 . Ale večer je to fakt různé. Jsou roky, kdy se člověk může stříkat jak chce a stejně je aspoň trochu pokousaný. A naopak- už se mi stalo, že jsem s sebou měla tašku repelentů - a nikde ani komár 😀 .Takže nezbývá než doufat 😀 . Je to můj osobní názor, ale myslím, že nejvíc opravdu koušou v Lunaparku 😉 a pak u moře.

njurajn
6. kvě 2013

@mart.s. Potvrdzujem. Uz som pisal ako sme v Lunaparku dopadli 😀 a ked sme nevedeli, vecer sme dali nocne plavanie pri musli, a viac to uz neurobim 🙂

renatka100
6. kvě 2013

@mart.s. Minuly rok prve dva augustove tyzdne nebol ani jeden komar v lunaparku 🙂 uvidime tento rok

mart.s.
6. kvě 2013

@renatka100 My teď už delší dobu jezdíme koncem června nebo začátkem července, takže si to přesně nepamatuju. Ale měla jsem takový pocit, že bez komárů jsem to tam taky zažila v srpnu. Díky za potvrzení 😉

zdezli
6. kvě 2013

Jeste 30 dni a vyrazime smer Bibione!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

renatka100
6. kvě 2013

@zdezli aj my ideme do lignana ale to pocasie tam je skutocne otrasne voda ma 17 stupňov ☹

sarka9832
6. kvě 2013

@zdezli idete cez cestovku?

mart.s.
6. kvě 2013

My vyrážíme za 53 dní 🙂

sarka9832
6. kvě 2013

@mart.s. a vy idete cez cestovku?

zdezli
6. kvě 2013

@sarka9832 my jedeme primo pres Italy 😉

zdezli
6. kvě 2013

@renatka100 no mame jeste mesic na to, aby se pocasi zlepsilo 😉

mart.s.
6. kvě 2013

@sarka9832 ano, my jedeme přes ckgeos

sarka9832
6. kvě 2013

@zdezli a cez aku cestovku,na kolko a kolko vas to vyslo?my chceme ist tiez a chceli za apartman na 7dni 700eur za 4,zda sa mi to vela ci?

sarka9832
6. kvě 2013

@mart.s. to je ceska cestovka a ceny?

mart.s.
6. kvě 2013

@sarka9832 ano česká

mart.s.
6. kvě 2013

@sarka9832 a ceny- to se musíš podívat. Taky je problém v tom, že já jsem to platila už v prosinci, takže jsme měli patnáctiprocentní slevu. Teď jsem to přepočítávala na eura a první týden v červenci nás vyšel na zhruba 485 euro. Druhý trochu víc. Máme ale rádi prostor, takže jsme si brali ubytko pro 6.

marsys
6. kvě 2013

my ideme 3osoby od 24.8 do Lignana...cez Ludor..bolo neskutocneeeee vybrat nieco vhodne v tomto termine...

njurajn
6. kvě 2013

@renatka100
@sarka9832 je tazke orientovat sa pri teplote vody. Kazdy pise ine. Cital som od 18 st. do 20 stupnov. Ale tak za mesiac si myslim ze sa da pekne zohriat voda, este ked su piesocnate plaze. Staci 2 tyzdne slusneho slnka na jadrane a more moze dosiahnut prijatelnych 24 stupnov myslim. Inak my sme dali za ubytko 590 euro za sedemmiestny apartman. Ale zajednaval som ho v januari a zajednaval som 2 apartmany. Tak nam pani dala zlavu. Inak padlo tu fakt vela nazvov cestoviek kde sa daju najst v pohode apartmany za pekny peniaz. Tiez zalezi co potrebujes k pohodovej dovci. Vela nazorov tu odznelo, a kazdy ma co do seba 😀 Inak ked tak pocitam, my to mame za 47 dni 😉

njurajn
6. kvě 2013

@zdezli budes prva ktora nam da realne info o stave pocasia, teplôt a zivota v Bibione a v Lignane ? 🙂

zdezli
6. kvě 2013

@njurajn jasne, urcite dam vedet 😉

zdezli
6. kvě 2013

@sarka9832 my jedeme na 14 dni, do apartmanu se dvema loznicemi, dvema koupelnami a zahradkou asi za 1000 euro. Jedeme ale primo pres hotelovy komplex, ne pres cestovku. A zajednavali jsme s velkou slevou uz v listopadu 😉

mart.s.
6. kvě 2013

@zdezli tak to jsme na tom cenově podobně a velikostně asi taky. Máme obývák, samostatnou kuchyň s oknem a dvě ložnice. Jenom koupelnu máme jen jednu ☹ 😉

zdezli
6. kvě 2013

@mart.s. Mne by jedna taky byvala stacila, jsme 4, deti malinke, ale dvema taky nepohrdnu 😉