Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lucia1181
25. čer 2013

@cubanka cez den bolo pekne a vela ludi sa kupalo,pozerala som cez web kameru 🙂

cubanka
25. čer 2013

@lucia1181 🙂 len ci to neboli dovolenkari ktorym bolo luto sa neokupat ked uz prisli a zaplatili 🙂 mame ist v nedelu a obavam sa toho pocasia, vyzera to vselijako, dnes pisali ze 21 stupnov bolo? to je maalo

lucia1181
25. čer 2013

@cubanka no neviem,ale tych ludi bolo naozaj dost a pekne tam svietilo slniecko.Ale myslim,ze by tam malo byt pekne podla tejto predpovedi http://www.prsi.sk/letoviska/lignano/

cubanka
25. čer 2013

@lucia1181 veru aj ja zajtra pozriem webkameru

nivalis
25. čer 2013

@mart.s.
@lucia1181
Baby a tak mi napadlo- nasla som na nete, ze z lignana sa da ist na vylet lodou na muslickovy ostrov... Neboli ste na tom nahodou? Ake to je- stoji to za to??? Dik! 😉

lucia1181
25. čer 2013

@nivalis my sme neboli,ale pocula som,ze to tam je krasne,myslim,ze sa tam robia celodenne vylety 🙂

cubanka
25. čer 2013

@lucia1181 ale ked pozeram tu stranku s pocasim tak na dnes ze 23 stupnov a kupali sa? ved more som citala ze 21 stupnov, to sa mi zda teda dost chladno, teda aspon pre deti dost ... no budem to zajtra sledovat

lucia1181
25. čer 2013

@cubanka neviem,ja som zase vsade citala,ze more ma 24 stupnov 🙂.Kazda stranka pise inac ☹

mart.s.
26. čer 2013

@nivalis já jsem tam taky nebyla , ale loni tu někdo psal, že to byl moc pěkný výlet.

nivalis
26. čer 2013

@mart.s. oki- tak my to skusime a potom podam spravu 😀

elize
26. čer 2013

s pocasim to na najblizsich 10 dni nevyzera zle. My ideme na 14 dni, tak snad tam par dni bude teplo 😎 kuk sem http://www.foreca.com/Italy/Lignano_Sabbiadoro?...

sorciera24
26. čer 2013

inak s tym pocasim ratjte vzdy tak o 4 stupne viac...pocitovo urcite....pocasia by som sa isto nebala 😉

cubanka
26. čer 2013

@sorciera24 dufam ze budes mat pravdu 🙂

mart.s.
26. čer 2013

Ahoj holky, tak jak se těšíte? Nevidím tu žádné nadšení! 😀 Moje děti už plánujou, kam se půjdou najíst ( až tam přijedeme 😀 )

zuzinr
26. čer 2013

@maruska22 co sa tyka poctu ludi v apartmane, tak ja som vzdy objednavala len podla poctu posteli, my sme napr. 5, maly mal min. rok 8 mes. tak jeho som neratala a mali sme 3 lozkovy apartman a pre maleho postielku. Dcera spala s nami na posteli a starsy syn mal zvlast postielku. Podla mna deti do 2 rokov urcite nerataju. Tento rok ideme tiez tak len budeme mat 4 postele a najmladsi bude s spat medzi nami. Zatial sme s tym nikdy nemali problemy.

mart.s.
27. čer 2013

@zuzinr možná je to cestovka od cestovky. A ptali jste se na to a nebo to děláte na černo?( že ty děti prostě nenahlásíte?) Já jsem se ptala a prý se počty překračovat nesmí. Některé cestovky ale mají v podmínkách , že děti do dvou let jsou bez nároku na lůžko ( potom je to něco jiného) a nebo si můžete připlatit postýlku. Ono to asi většinou vyjde i když je to na černo, protože těžko přijde někdo přepočítávat děti do apartmánu. Já osobně bych do toho ale nešla. 😒

nivalis
27. čer 2013

@zuzinr tiez mam drobcov- 2 a 3roky... pytala som sa v cestovke a rataju sa normalne! Ideme ja +mm+ nasi dvaja drobci+moji rodicia= 6ludi, takze apartman musime mat pre 6tich 😉 ... aj ked deti budu spat s nami v posteli... 😝

elize
27. čer 2013

My sme opacny pripad. Sme styria (ja+mm+syn+moja mama) a mame apartman pre 6 ludi. To kvoli dvom samostatnym izbam, pretoze mensi apartman mal rozkladacie lozko v spolocenskej miestnosti - kuchyna s obyvacou izbou. To sa nam zdalo neprakticke.

Dnes uz mam volno a "tesim" sa na zehlenie a balenie 😝

maruska22
27. čer 2013

@zuzinr dik za info...hej , je to rozne...niektoré cestovky maju uvedené, ze deti do 2 rokov sa nerátuju, inde musi sediet počet ľudí..

mart.s.
27. čer 2013

@elize my jsme na tom stejně. Jedeme 4 a bereme si domeček pro 6 , abychom měli 2 ložnice.

sorciera24
27. čer 2013

kocky, nakoniec aj my ideme tento rok oapt do Lignana 🙂 (myslela som, ze nam to nevyjde.....ale nakoneic to predsa len dame🙂 velmi sa tesim ideme 13.7. cez it agenturu 🙂

nivalis
28. čer 2013

... uz dnes veceeer 😀 zatial sa tak necitim... len ked kuknem dookola a vidim tie kopky oblecenia, tak mi to pomaly dochadza 😀 😀 😀

lucia1181
28. čer 2013

@nivalis ja uz mam pobaleneeee 🙂)...len maly mi vzdy nieco vytahuje z kufrov,tak priebezne doplnam 🙂)

nivalis
28. čer 2013

@lucia1181 tiez uz co to mam zbalene... a ak poobede drobci zaspia tak to dobalim aj hadam 😀

mart.s.
28. čer 2013

já tady mám zatím všude jen hromádky 😉 . Teď jsem přivezla děti ze školy, dám si kafe a jdu na to 😀

evulik6
28. čer 2013

@mart.s. srdienko zelam vam stastnu cestu a krasnu dovolenku... uzite si to aj za nas ..cmuk

janula17
28. čer 2013

ahojte dievcata, mate niekto skusenosti s cestovkou italieonline.cz? Ideme s nimi do Bibione posledny augustovy tyzden, a neviem neviem, ci sme radsej nemali ist priamo cez taliansku agenturu. Boli ste s nimi niekto? Mame tam zajednany apartman priamo pri more v lido del solo, tak ma to nadchlo, hadam to bude ok, apartmany Jumbo, nepoznate niekto?

mart.s.
28. čer 2013

@evulik6 moc díky, právě tady šílím, že nestíhám. Jako vždy. Dnes v noci jsem nemohla spát - asi cestovní nervozita 😀 , tak jsem ve 3 ráno žehlila. Péťa si někde ztratil plavky a čepici na sluníčko..... no co ti mám povídat. Pošlu sms, jak tam je. ( pokud vůbec odjedeme) 😀

evulik6
28. čer 2013

@mart.s. aaaa klidek moja... vsetko bude fajn... stihnes... a ked tak pojdete trosiiicku neskor ako mate v plane... neboj nic... akoby som rada mala take stresy :DD ozvi sa...budem na vas mysliet 😉

evulik6
28. čer 2013

a samozrejme aj ostatnym co odchadzaju na dovcu zelam stastnu cestu a krasnu dovolenku 😉