Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

petrina82
5. črc 2013

chcem sa opytat, ci pre deti vo veku 8 a 5r. odporucate skor Gulliverlandiu alebo Aquasplash? Co vsetko je v Gulliverlandii v cene a co treba priplacat? Dakujem.

carlitos
5. črc 2013

Ľudia, tak kto z vás sa uz vrátil z Bibione? Ake je to tam tento rok čo sa týka komárov?

luckagu
6. črc 2013

@lucif1 ahoj my ideme 24.8. do Lignano Sabbiadoro do vily Petronella cez cestovku Top holiday z martina. Máme odporúčanie od manželovho kolegu. Velmi príjemná majitelka, poradí a super jednanie, tak uvidíme. Pa

sarka9832
6. črc 2013

@ellysa a kde ste boli v taliansku ?cez cestovku a kolko vas vysla dovolenka?planujeme tiez Taliansko len nevieme kde

sarka9832
6. črc 2013

@luckagu a vas kolko vysla dovca?

luckagu
6. črc 2013

@sarka9832 ahoj pre troch, lebo staršia dcera s nami nejde, ide sama na sustredenie, tak nás vyšlo na 560 eur na 7 nocí, ale máme v tom už aj parkovanie, klímu, plážový servis a dokonca aj wifi.

sarka9832
6. črc 2013

@luckagu a kde presne?

luckagu
6. črc 2013

@sarka9832 v Lignano Sabbiadoro vila Petronella cez Topholiday.sk, je to asi 150 m od mora, blísko kupelnej promenády,ale zároven v tichej vilovej časti. Dúfam, že bude dobre, do talianska ideme po prvýkrát, tak uvidíme.

ellysa
6. črc 2013

@luckagu ahoj, my sme mali podmienku na ubytko aj s bazénom, tak bolo trochu drahšie, celkové náklady čo sme popočítali, aj cestu aj čo sme pomíňali tam, nás vyšla dovča na cca 1000 EUR

nivalis
6. črc 2013

Tak pred par hodinami sme sa vratili z Lignana... more krasne, teplucke... pocasie na jednotku 😉 strava uzasna 😉 ceny super 🙂 nebyt urazov, viroz v celej rodine a vymknutia sa na balkone 😀 😝 tak super dovolenka 😉
ps... necitala som predosle prispevky za uplynuly tyzden, ale pred tym tu vsetci varovali pred komarmi.... ja som nevidela ani jedineho!!!!

sarka9832
6. črc 2013

@nivalis a kde ste boli vy a co to vyslo?

sorciera24
6. črc 2013

@nivalis jooj, super, my ideme v piatok...uz sa tesiiiim🙂

nivalis
6. črc 2013

@sarka9832 Boli sme v Rezidenca Park, a cena cisto za ubytko bola 781 za 6miestny aprtman. 😉
@sorciera24 Mi hovor 😉 prve 4dni sme mali same zdravotne problemy 😠 😝 stvrtok a piatok uplne dokonaly... decka revali dnes rano, ze sa nechcu obliekat.... ze chcu len plavky a sup k moru 😀 😀 😀

sorciera24
6. črc 2013

@nivalis jooj, skoda...to ste si doniesli? ci tam cosi nachytali?......(no ono tyzden je malo.......ale lepsie ako nic;))

sarka9832
6. črc 2013

@nivalis boli ste cez cestovku?aku

nivalis
6. črc 2013

@sarka9832 zial boli 😠 isli sme vacsia skupina a ostatny nesuhlasili ist priamo cez talianov... vraj sa boja 😖 tak sme isli cez jednu nitransku agenturu...no naposledy 😒 bola nam slubena- mikrovlnka, konvica, sporak, umyvacka... proste plne vybaveny apartman...zial nic z toho tak nebolo 😠 😠 😠 dokonca sme mali v 6miestnom apartmane len 4 stolicky a pod... nastastie nie sme narocny, takze sme si poradili 😉
Inak len pre info jak to funguje v slovenskych cestovkach- ked sme im volali- ze apartman nesplna to co slubili- tak len skonstatovali, ze nie vsetky su rovnako vybavene ako ten o ktory sme mali zaujem a ze ony priame umiestnenie do apartmanov negarantuju... 😠 😠 😠 ze nasa smola, ze sa nam taky neusiel 😖

sarka9832
6. črc 2013

@nivalis tak to skoda my chceme ist na blink dvaja dospely dve deti

nivalis
6. črc 2013

@sarka9832 Fu tak to neviem... ja som pocula, ze v IT to tak nefunguje jak v chorvatsku... ze sa tam ubytko na priamo zohnat neda....aj sme stretali dvoch- chalan baba- ona na neho ziapala na ulici 😀 ze to je uz asi 200 ubytko kde ich poslali do kelu, ze len cez agenturu... 😒 ale osobne som nikdy neskusala... hadam sa zadari-drzim palec😉

sarka9832
6. črc 2013

@luckagu nevies o tom ci sa tam da zohnat ubytko na blink?

sarka9832
6. črc 2013

@jajkax da sa tam zohnat ubytko na blink?

luckagu
6. črc 2013

@sarka9832 to ti neviem povedat, my tam ideme po prvykrát, a ja som z tých pohodlnejších ludí, čo chcú mat všetko dopredu zabezpečené, ja by som nešla nikdy na blink, potrebujeme mat určité pohodlie. ale kolko ludí tolko názorov. 🙂

kaja476
6. črc 2013

@petrina82 V cene vstupneho je úplne všetko. Na všetky atrakcie môžete ísť koľko krát chcete, takže cenovo sa to oplatí v porovnaní s lunaparkom alebo juniorparkom ovela lepšie. My sme tam teraz boli s 3 a 9 ročnými deťmi. Deti do 8 rokou majú vstup zdarma. Doporúčam.

luckagu
6. črc 2013

@kaja476 ahoj chcem sa opýtat na vstupné, kolko je na dospelého a to do 8 rokov platí aj vrátane? dcérka bude mat teraz v júli 8 a ideme v auguste.

maznacik007
6. črc 2013

@petrina82 myslim ze je to tam fajn .. dva krat denne je tam tulenia show, su tam akvarka, rozne aktrakcie ... mojmu sa pacili najma motokary ... nic sa uz nedoplaca vsetko mas v cene dvakrat denne je aj cirkus ...

plati sa za dospeleho je 18 eur
cena za dieta pricom ako dieta sa berie od 3 do 8 rokov je 14 EUR...

ta info co ti dala @kaja476 je nespravna ze su deti zadarmo do 8 rokov, zadarmo su len do troch rokov ...

my sme mali ubytko cez taliansku agenturu a od nich sme dostali taku knizku so zlavami a kuponmi a boli tam aj na vstup do Gulliverlandu ... takze sme par eur usetrili ...

@luckagu info vyssie, ak mate ubytko cez talianov skuste si pytat zlavove kupony ...

inak tu je aj stranka kde to je popisane a zodpoveda to realite, boli sme tam pred 10 dnami
http://www.gulliverlandia.it/inglesetoto/second...

luckagu
6. črc 2013

@nivalis my ideme cez topholiday z martina, máme odporúčanie od manželovho kolegu, ktorý ide cez nich už 2krát, velmi milá pani, má rozpísané presne čo ku ktorému apartmánu patrí, má štandartné a nadštandatné apart. Uvidíme. snád bude dobre. skoro stále chodíme na odporúčanie známych a zatial sme ani raz neboli slkamaný. Boli ste aj v Gulliverlandii?

kaja476
6. črc 2013

@luckagu Vstupné na mieste je 18 euro, ale v agentúre kde sme sa hlásili predávali lístky za 16 euro. Myslím si že dcerka by už mala platiť vstupné.

minicka
6. črc 2013

@carlitos ahoj, komarov je tam veru dost.... urcite treba repelent lebo stipancom sa nevyhnete...peknu dovolenku 😉

maznacik007
6. črc 2013

@carlitos my sme komara ani nevideli ... byvali sme kusok od mora v centre bibione 😉

luckagu
6. črc 2013

@maznacik007 diki za info nemáme síce ubytko cez talianov ale cez slov. agen., ale tá pani vraj tiež dáva nejaké tie kupony na zlavu, tak uvidíme. Boli ste aj niekde inde ako je Gulliverlandia?

maznacik007
6. črc 2013

@luckagu v akvaci a v benatkach plus kazdy vecer s deckami v tych herniach a tak .. na rok planujeme ist do tej auqalande pri benatkach ...

a v tej gulliverlandii teda ...