Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

beasi
10. črc 2013

my sme mali ísť v sobotu do Bibione a napísali mi z agentúry,že môžeme prísť už v piatok,tak ideme!Už sa teším.Len treba začať baliť.

janula17
10. črc 2013

@lullka30 to ubytko vyzera uplne super, my ideme len do apartmanu bez bazenov a uz teraz lutujem, ze som radsej nevybrala taky s bazenom 😖 no skoda, nejako mi to neprislo dolezite, ja bazeny moc nemusim, ale teraz ked na to pozeram tak by to mohlo byt super.... co myslite, nebudu sa tam deti bez toho moc nudit??

lullka30
10. črc 2013

@janula17 bazen sme ani moc nepotrebovali, stačilo by aj more, ale super na tom bazéne bolo, že tam bola šmýkalka (klouzačka) rovno do vody, takže deti sa tam vylbli
my sme zatial boli vždy s bazénom

janula17
11. črc 2013

@lullka30 no hadam sa tam nejako prebavime ten tyzden..... hlavne uz nesmiem nic pozerat ine, lebo vzdy akosi najdem nieco este lepsie 🙂

maculienka123
12. črc 2013

@janula17 my sme boli prvý krát v apartmáne s bazénom,bolo to drahšie a už by sme nechceli,nás bavilo chodiť k moru každý deň aj syn sa prehral skor pri mori v piesku,v bazén nebol pre nás zábavou,vobec sme tam neboli.odteraz chodíme bez bazéna.pekne to vyzerá ale pre nás to účel nesplnil,za 7 dní chceme chodiť k moru,vidieť okolie ale každy podla svojho gusta🙂
@beasi je super,nám sa to este nestalo asi pred vami nikto nebol ubytovaný🙂

janula17
12. črc 2013

@maculienka123 jeej, velmi si ma potesila, dufam ze ani nam nebude chybat 🙂 my mame tiez este male deti - 2roky a 3 a pol, a tiez si myslim ze nam bude lepsie na plazi, nez ich stale lovit z bazena, ale ved uvidime 🙂

lenca30
12. črc 2013

@sorciera24 prosim ta idete cez cestovku??ako daleko od mora budete? vdaka

sorciera24
12. črc 2013

@lenca30 ideme cez talainsku agenturu (o hodku cca odchadzame...)....od mora budeme 10m;)

bezaz
13. črc 2013

hojte, my sme sa dnes v noci vratili z bibione, bolo super, ubytko, more, len decka postupne aj s muzom dostali nejaku grcacku sracku, takze som bola 4x v mori 😅 nuz clovek si nenavybera.. inak ked sme prisli, neboli vobec komare, vyrojili sa az na 3. den, aj sme videli, ako postrekovali, ale boli svinuchy dost agresivne, takze kto ide, berte repelenty a reid 😀 😀

carlitos
13. črc 2013

Diky za čerstvé info z Bibione. Rano vyrazame na 14 dni 🙂

mart.s.
13. črc 2013

Ahojky, právě jsme se vrátili z Bibione. Byli jsme tam na 2 týdny. Počasí bylo docela dobré a přesně jak píše bezaz. První týden skoro žádní komáři (dokonce ani v lunaparku) , ale poslední 3 dny to už bylo docela šílený. Kousali jak o život 😀 Takže repelenty, repelenty a repelenty.... a samozřejmě přeji všem , kteří máte dovču ještě před sebou - vše nej 🙂

carlitos
13. črc 2013

Mart.s prosim ta kedy tam bývajú trhy a oplatí sa na ne ísť?

bezaz
14. črc 2013

@carlitos trh je v utorok, ale ak nemate radi davy a mileticku, tak tam ani nechodte.. ovocko a zelenina je len par stankov, zbytok handry a zbytocnosti 😅

reni111
14. črc 2013

ahojte, može mi niekto poradit v ktorom supermarkete sa oplatí nakupovať v Bibione? myslím na ceny podobne ako Lidl...
nasla som že je tam nejaký Momoli a AO supermarket a vraj aj Di piu - ale ten som je teda nikde v Bibi nenasla...dakujem

janula17
14. črc 2013

@bezaz
@mart.s. babule, a boli zapchy rano pred Bibione? Ako treba cestu naplanovat, aby sme sa vyhli ranajsim zapcham, ked sa menia turnusy?

bezaz
14. črc 2013

@reni111 my sme nakupovali v idli ci ako sa to volalo a potom skoro oproti trhovisku bol super obchod aj tovar aj ceny, meno netusim
@janula17 my sme sli z dialnice cca okolo 10.30 a bolo dost aut, odporucam nedrzat sa v jednom pruhu, ale preficat cez ten akoze rezervovany pre predplatitelov, lebo cez ten prides aj k ostatnym branam, taliani nas tak na zaciatku slusne poobiehali, sak znali veci, potom sme sa aj my supli, cakali sme asi 20 minut, dalo sa to vydrzat.. cesta nam trvala s dvoma mensimi pauzami 6,5hodky z blavy, zalezi, kolko obmedzeni budete mat v rakusku, tam je to celkom zaujimave

janula17
14. črc 2013

@bezaz vdaka za info, takze vyrazili ste z Blavy kedy, az tak nadranom? my ideme z Trnavy, takze to je to iste 🙂 som zvedava ako tu cesty nase deti zvladnu, keby ju prespali to je moj sen.... este tam ako tak, ale naspat co? kedy ste isli, tiez az na noc? a cely den na plazi? ja sa bojim ze to budeme s muzom uplne vystaveny po celom dni.....

janula17
14. črc 2013

@bezaz fuha a co tie grcacky u vas, z coho to mohli chytit?? 😕 to je pech, taketo na dovolenke....

mart.s.
14. črc 2013

@janula17 my jsme letos přijeli do Bibione kolem poledne a frontu jsme žádnou neměli 😉

bezaz
14. črc 2013

@janula17 vyrazali sme cca o 4.15 z tej OMV pumy, co je posledna pred hranicami.. sme sa tam stretali so svagrovcami.. nasi to prekvapujuco zvladli, hlavne mladsi bol fajn, toho som sa obavala, lebo on moc neobsedi a to ani moc nepospal, dcera sice chuda 3x vracala, ale tak ona to zvlada do sacku, ani sme nestali 😀 naspat sme sli uz v piatok, kedze sme boli taki "vygrcani", vyrazali sme asi o 18.30, ziadna zapcha nebola, od rakuska skoro prazdne dialnice.. ten den na plazi je podla mna dost zaberak, ked mas potom soferovat..
a tie problemy netusim, vyzeralo to, ako keby kazdy mal v zasade nieco ine,.. decka mali aj mierne zvysenu teplotu..

mart.s.
14. črc 2013

@bezaz nejmenoval se ten obchod A&O? Je před ním parkoviště. Ten já mám taky moc ráda. Často se tam dá sehnat ovoce a zelenina i levněji nebo stejně draze jako na trhu a člověk nemusí kupovat třeba tři kg 😀

bezaz
14. črc 2013

@mart.s. netusim 😀 parkovisko bolo z boku, spredu bola ta hlavna cesta (orso maggiore, ci ako sa to..).. kupili sme ballentines za 9,30 - no nekup to 😵 😵 😵

vl500
15. črc 2013

Baby,nechcete ist niektora do talianska -lignano od 20-27.7 villa elena.apartman pre 4 osoby.560€ mam to zabookovane cez booking.com ale nemozeme ist. Za storno mi strhnu plnu sumu.da sa to prebookovat na ine meno. Ak by mal niekto zaujem,ozvite sa

zuziickaa
15. črc 2013

ahojte, my sa chystame posledny augustovy tyzden do Lignana Riviera, Villa Ofelia, nemate nahodou niekto skusenost? dakujem

lunija
15. črc 2013

Ahojte,chcela by som sa spýtať či nebol niekto v Bibione v septembri.My by sme chceli ísť- môžme ísť až od 14.septembra a neviem či je tam ešte aspoň trošku rušno 😀 ,ako je to z obchodmi,lunaparkom a hlavne či sa dá ešte kúpať.Budem vdačna za každu odpoved 😉

lauraa
15. črc 2013

@lunija my chodime posledny augustovy tyzden do Porta u Kaorle..... more je teple, slniecko tiez svieti aj ked asi uz nebudu 30C a na vecer niekedy uz aj svetrik potrebujes...... v obchodoch su vypredaje a turistou je tiez uz pomenej,takze predpokladam ze v sept. bude este tichsie, ale aspon by ste si uzili pokoj.....

mart.s.
15. črc 2013

@lunija ahoj, já jsem jednou byla v Bibione od 18.9.. Počasí jsme tenkrát měli skvělé (30 stupňů, sluníčko). Až předposlední den přišla bouřka a v pátek bylo 12. ☹ . Lunapark už končil, většina atrakcí už byla zavřená, dokonce už i rozebírali cestičky na pláži. Prostě Italům je jedno jaké je počasí- oni většinou v půlce září balej. Ale restaurace většinou normálně fungovali i většina obchodů. Taková dovča má také své kouzlo. Je tam už podstatně míň lidí. Ale musí vyjít počasí.

mart.s.
15. črc 2013

@lunija ano a moře bylo krásně teploučké,

evulik6
15. črc 2013

@mart.s. ciao ciao Martinka 🙂 tak uz ste zase v starych kolajach? Som rada ze ste ok a ze ste malu peknu dovcu...dakujem za sms..velmi ma potesilo ze si pozdravila more 🙂 cmuk

mart.s.
15. črc 2013

@evulik6 ahojky, díky. Ano už jsme zpátky, ale nějak zatím nestíhám. Znáš to- prát ,vybalovat.... 😒 no, co ti mám povídat 😀