Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

jajkax
13. čer 2014

Tak nam uz se to taky pekne krati...uz jen tyden!!!nemuzem se dockat ,co Info pocasi jakpak to vypada.?vsem co dnes vyrazi stasrnou.cestu.

terezkaaa88
13. čer 2014

O mesiac aj my cestujeme do Bibione -Spiaggia. A chcela by som sa spýtaťči nemá niekto skúsenosti s Condominio Corso (typ C) je to priamo pri pláži, ideme cez AgenziaMC, a hlavne nás zaujima či tam je možnosť grilovania v tom areáli apartmánov Corso a podobne 🙂 ...ak by ste mala niektorá nejaké info sem snimi 🙂 A ešte kedže bude snami aj 10 ročné dieta chystáme sa do Lignana do gurivelandie či tak nejako a chcem sa aj nato spýtať či to funguje tak že zaplatím vstupné a môžme neobmedzene využívať všetky atrakcie celý deň? 🙂 dakujem 😀

mart.s.
13. čer 2014

@jajkax určitě bude hezky 😉 . My jedeme už ve středu ráno. Dnes jsem nás byla pojistit.

lenkao
14. čer 2014

Ahojte. Tak sme uz v Ba u sestry. Dovca sa vydarila, pocasie horuce az moc a more teple. Chcela som pisnut aj tam ale nesiel mi kon nacitat. Potom ked budem doma pridam aj nejake to foto

mart.s.
15. čer 2014

@lenkao ahoj, tak to je skvělé, že vám to vyšlo. Já už to mám za 3 dny 😉

lenkao
15. čer 2014

@mart.s. tak to uz mas raz dva. Tak sa mi domov nechcelo. Akurat vyrazame z ba. Sme sa vcera zastavili v gorizii na hrade a fakt pekny. Oplati sa vidiet a kupili sme si mali olivovnik 😝

mart.s.
15. čer 2014

@lenkao jé olivovníky se mi tam taky vždy moc líběj..To ho ale si budeš muset mít přes zimu doma, ne? Já myslím, že by tady asi zmrzl.
Já jsem dnes byla ještě naposled nakupovat. Malému brýle do vody a boty, sobě sukni a tričko atd....V úterý potom dojdu jen pro čerstvé housky na cestu. Dnes tu od rána zavářím do flašek nějaké jídlo. A už toho mám akorát tak dost 😀 .

lenkao
15. čer 2014

@mart.s. ano musi byt dnu alebo v pivnici. Kupili sme ale malicky ako bonsaj a pokupili sme tie hlinenne kvetinace na trhu za smiesne sumy tak sa tesim ze si tam veci popresadzam 😝. Ti verim ze toho mas uz dost. Ja uz mam dost tej cesty, este cca 2hodky. Tam to islo dajak lepsie.

cibka1
16. čer 2014

@lenkao vitaj doma.. počasie vám teda naozaj vyšlo, to je super. @mart.s. prajem krásnu dovolenku, ja už to mám len za 4 týždne.. Už sa neviem dočkať. Nákupy už sú kompletné,len neviem kde zohnať plavky. Nikde nemajú také aké potrebujem. Dajú sa kúpiť aj tam? Ak hej, aké sú ceny? Žienky, poraďte.

lenkao
16. čer 2014

@cibka1 dakujem. Ja som moc po plavkach nepozerala ale maju ale za kolko netusim. Ani ti ale neodporucam estra praberat lebo po dovolenke budu tak na vyhodenie plne piesku. Ja som si zobrala cierny spodok a som dana, piesik sa z nich sypat bude asi cele leto a vsetko co boli farebne deciek je cele bodkate, zajdene takze uz len tak na dvor

lenkao
16. čer 2014

Pridavam nejake tie fotky 🙂

lenkao
16. čer 2014

@nelca19 Ahoj no my sme sa len vcera vratili Ta mapa je tak divne robena ale asi to je tak max 10minut peso do centra. Este kusok dalej ako sme mi boli.

lenkao
16. čer 2014

@nelca19 skor asi tak 15minut kludnou chodzou

cibka1
16. čer 2014

@lenkao krásne fotky. Tak ste si to super užili.

lenkao
16. čer 2014

@cibka1 dakujem, uzili len manzel stale frflal ze je moc teplo 😀

mart.s.
16. čer 2014

@lenkao krásné fotky.Holky jak já nesnáším ty dny před odjezdem 😒 .Fakt mám teď pocit, že bych nejraději zůstala doma.

cibka1
16. čer 2014

@mart.s. to ja by som zas zabila kufor mesiac dopredu. Ale tie posledné dni sú naozaj stresové. Hlavne s tým jedlom sú starosti. A čo dobré ideš zavárať do pohárov?

mart.s.
16. čer 2014

@cibka1 už mám zavařený guláš, ptáčky, na houbách a teď se mi vaří svíčková. A tím končím 😀

cibka1
16. čer 2014

@mart.s. fuha, tak na cely tyzden. Asi aj ja to tak urobim. Deckám zamrazím nejaké parené buchty, upečiem muffiny a tiež niečo udusim. No a ryžu kupuješ tam?

mart.s.
16. čer 2014

@cibka1 ne, v Itálii kupuji jen těstoviny. Rýži si vozím s sebou takovou tu v pytlíčkách. Abych s tím neměla moc práce. 😀

cibka1
16. čer 2014

@mart.s. to je jasné, a je aj chutnejšia. Doma je pri tom síce zhon, o tom menej starosti budes mat na dovolenke.

elisa1306
16. čer 2014

My byli minuly rok v Caorle residence Luna rossa pres booking.com byla super cena /zari/ idealni pro rodiny s detmi.

mart.s.
16. čer 2014

@cibka1 to máš pravdu. Tam je to potom rychlejší, ale tady už u toho vaření nadávám od soboty 😀 . No já si v Itálii rýži nakupuji, ale na rizoto. Je taková správně mazlavá 😉

lenkao
16. čer 2014

@mart.s. @cibka1 no neviem mysme mali tu ryzu v sackoch a teda nikomu nejak nechutila 😀 nabuduce radsej normalnu vezmem. Ale celkom sa nam pacila a tada viac ako ta ryza chutila ta praskova kasa a na pripravu rychlovka. Inak jeden den sme si urobili len taky rychlu omacku ze som si kupila tu ich hustu smotanu a oprazila kusok sunky, pridala tu smotanu a nasipala grada padana a s pene sme si velmi pochutili. Inak sme mali z kauflandu dve tie bolonske omacky a tie su celkom dobre. Zavarana som mala len masko v konzerve ale aj to len kupovane lebo mama ma nejakeho dobreho masiara tak take dobre bravcove masko kupuje, nie ako tie z obchodu ale take domace. Inak dost som tam ocenila pizzu do ruky. S malim to bolo super. Pizza bola super a bolo to rychle, bez cakania co bolo s malim na nezaplatenie a vyslo to o polovicu lacnejsie ako si ist sadnut. Sme skoro kazdy den chodili, som sa tej Capricciosa nevedela doslova dozrat 😀

jajkax
16. čer 2014

Ach jo marti,ted jsem koukala na pocasi ze tam budem mit samej mrak☹

mart.s.
16. čer 2014

@jajkax já jsem zase teď koukala na Etnu 😒 . Začale dobře soptit, takže nás tam nepustěj http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/339499-...

mart.s.
16. čer 2014

@jajkax neboj, určitě bude hezky

cibka1
17. čer 2014

@mart.s. s tou sopkou to vyzerá zaujímavo. Vy budete niekde blízko? Kedy to vyrážate? Už máš hotovo?

mart.s.
17. čer 2014

@cibka1 vyrážíme zítra ráno a ano jedeme do Kalábrie a na Sicílii. Chtěli jsme se na Etnu i podívat. Sice tam jedeme na tři týdny, ale tak brzy určitě soptit nepřestane. Takže z výletu nic nebude 😒 Doufám , že se nezblázní i Stromboli a pojedeme aspoň na Liparské ostrovy.

lenkao
17. čer 2014

Tak ja este pridam par fotiek z Gorizie keby si chcel niekto urobit pekny vylet 😀 Vstupne na hrad len 3eura za dospeleho a 1,70eur deti od 4 rokov. Hrad naozaj krasny a ten uzasny vyhlad na Goriziu, oplati sa vidiet