Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

dakota14
6. srp 2014

@mart.s. prosím ťa dnes kukám počko ako bude zo dňa na deň iba 21-24 stupňov sem tam prehánky mňa z toho šlak trafí na inej stránke zase 27-31 všetky dni ľudia ak nám bude pršať mňa porazí 😒 😒 😒 😒

mart.s.
7. srp 2014

@dakota14 teď jsem se koukala na www.meteo.it a vypadá to opravdu tak na střídačku. Neboj, celou dobu pršet nebude. Snad budete mít hezky. Ale letos je to počasí fakt nějak divné. Skoro každý den nějaká přeháňka i tady.

dakota14
7. srp 2014

@mart.s. snáď hej aj tie dni sú nejaké divné mne to inak ani nepripadá že niekde ideme ked pršiava akoby bola už jeseň ale teším sa na oddych a ničnerobenie 😀

dakota14
7. srp 2014
dakota14
9. srp 2014

Uz sme tu dnes bolo krasne v mori sme sa vyblaznili teplo je teraz troska poprcha ale inak stale hic 🙂

dakota14
16. srp 2014

Dnes odchadzame plni zazitkov vcera bol na plazi pol hodinovy ohnostroj ludia krajsi sme este nevideli 🙂

mart.s.
18. srp 2014

@dakota14 tak co? Povídej jak jste se měli? Nám už se to taky blíží. Z pátku na sobotu vyjíždíme.

dakota14
20. srp 2014

@mart.s. mali sme sa perfektne počko do stredy vyšlo teplo potom cez deň prehánka v stredu vo štvrtok aj burka v piatok pršalo od rána ale vždy sa po daždi vyčasilo a bolo pekne teplo jeden deň more vyplavilo normálne celé stromy to som ešte nikdy nevidela takže hodnotím to celkom fajn hlavne že sme zmenili prostredie 😀

samozrejme pizza musela byť chodili sme hasanovi no výborná a vie aj slovensky troška, sú tam srandovní, taliansky aperol a grappa to bola iná sila 😀 a hlavne zmrzka kokosova neskutočné dobrá samý kokos na hlavnej promenáde na ľavej strane od takých postarších predajcov vyzerajú akoby tú zmrzku robili 100 rokov majú taký stánok so starými fotkami, ale aj od dvoch bratov neviem ako sa volajú bola ok teda úplne všade

prípájam pár foto aj z ubytka od cestovky piešťany tour villa lucchcese

a tie stíhačky boli na druhý deň po ohňostroji v nedeľu ale to my už sme boli doma škoda ale ohňostroj sme videli aj v bibione 😀

mart.s.
20. srp 2014

@dakota14 jé tak to je skvělý. To jsem moc ráda, že vám to tak pěkně vyšlo. Úplně jsi mě naladila. 😉 My vyrážíme v sobotu asi v 5 ráno. Tak doufám, že nám to taky vyjde. Už se moc těším. Přiznám se, že hlavně na to sluníčko. Tady mám z toho počasí pocit, že už je pomalu podzim. Tak doufám, že se ještě trošku prohřejeme 🙂 .

lucy.l
20. srp 2014

My odjíždíme 5.9 a taky se klepu jaké bude počasí :(

mart.s.
21. srp 2014

@lucy.l tak to vyjíždíte ještě po nás. Nejhorší je, že všude předpovídají něco jiného. Jedna předpověď tvrdí, že bude skoro celou dobu sluníčko a jinde zase , že bude pršet. Letos je to počasí nějaké zmatené.

dakota14
21. srp 2014

@mart.s. Ja co som pozerala pocasie tak na buduci tyzden tam ma byt krasne este teplo cez 25 stupnov ak to tak vyjde tak sa budete mat super

ladenka
21. srp 2014

@dakota14 tvé fotky vypadají nádherně, jestli jsem dobře pochopila, je to Bibione, že? Mohu se zeptat, na název apartmánu či penzionu, kde jsi byla ubytovaná? Letos jsme byli s dětmi v Chorvatsku, příští rok, chceme zkusit Itálii, kvůli písku pro děti, a podle fotek se mi to moc zamlouvá? Měli jste to přes Ck? Děkuji za odpověď.

mart.s.
21. srp 2014

@dakota14 to doufám 😉

dakota14
21. srp 2014

@ladenka ahoj nie je to bibione je to lignano volá sa to villa lucchcese boli sme cez slovensku cestovku ale táto vilka sa dá objednať aj cez viacero agentúr daj si ju do google a vyhľadá ti ju vo vnútri je aj výťah aby som nezabudla, wifi pripojenie zadarmo a aj klíma tá sa platila inak je to pekné vyhovuje blízko pláže ideš len rovno cez dve ulice a si na pláži dalej od toho najväčšieho ruchu z druhej strany vidieť alpy zo strechy je tam veľká terasa na opaľovanie dole mali kanceláriu a je tam aj česky hovoriaca pani keď sa s ňou spojíš tak určite sa dohodnete toto by mala byť officialna stránka http://www.affittolignano.it/apartmany-Villa-Lu...

mart.s.
22. srp 2014

tak jsem holky právě přinesla kufry a jdu balit 😉

ladenka
22. srp 2014

@dakota14 moc ti dekuji, kontakt si ulozim 🙂

lucy.l
31. srp 2014

Holky, chtěla bych se zeptat, jak je to v lignanu s těmi plážemi, kde si můžu rozložit ručník, dá se lehátko koupit výhodně třeba na víc dní ?
A musí mít lehátko i děti ?

dakota14
1. zář 2014

@lucy.l lehátko kúpiš výhodne na sedem dní svoje ručník si môžeš dať pred všetky ale svoj dáždnik nie a pre deti myslíš aké lehátko také nejaké detské stoličky si myslím že pri kúpenom slnečníku by mohli mať

cibka1
10. zář 2014

@mart.s. ahoj, tak ako dopadla dovolenka? Aké bolo počasie?

mart.s.
11. zář 2014

@cibka1 ahoj, dopadla dobře 😉 . Je pravda, že když jsme přijeli, tak strašně pršelo a byla zima. Už jsem si říkala, že jsme měli asi zůstat doma. V neděli bylo ještě docela chladno, ale od pondělka bylo celý týden teplíčko.

cibka1
12. zář 2014

@mart.s. tento rok to bolo akesi čudné. Všetci, s ktorými som sa rozprávala, či v Taliansku či v Chorvátsku mali škaredé počasie. Tak som rada, že Vám vyšlo počasie. A čo vymyslíte narok? Ja neviem, či budem riskovať, že znova vyjde zlé počasie alebo si to poistím a pôjdem na istotu tam, kde viem, že bude isto pekne.

mart.s.
12. zář 2014

@cibka1 a kde myslíš, že byste měli určitě pěkně? CO vím, tak letos to počasí blblo všude. V Bibione jsem se bavila s jednou paní, která tam celý život žije , a ta mi říkala, že takové počasí tam nebylo podle sledování 70 let. Já tam jezdím 20 a vždy jsme měli pěkně. Vlastně jsem nikdy v Itálii nezažila špatné počasí. Akorát jednou v horách 😉 .
Příští rok ještě nevím. Rozhoduji se mezi Sardinií a Sicílií. Musím to nejdřív nastudovat ( co se dá kde vidět 😀 )

cibka1
12. zář 2014

@mart.s. tak take grecko alebo tunis je na istotu. Priznam sa, ze nad Sardiniou uvazujem aj ja, ale vraj je tam straaasne draho.

mart.s.
12. zář 2014

@cibka1 tak Tunis asi jo, ale co vím, tak letos byli chvílema i v Řecku problémy s počasím. Prostě se nějak to léto nepovedlo. A k té Sardinii - jestli myslíš v obchodech, tak ten rozdíl nějak dramatický není.

cibka1
14. zář 2014

@mart.s. zrovna včera mi spomínal kamarát, že boli v kalábrií, pri tyrhenskom mori, myslím, že tak to hovoril a nevedel si vynachváliť. Taliansko je moja srdckovka. A Sardíniu si mala niekedy all inclusive? alebo len autom chodievate?

mart.s.
15. zář 2014

@cibka1 jj, Kalábrie je opravdu úžasná. Všem doporučuji. Už teď se těším na příští rok 🙂 .
Ne, ne my nikdy nebereme all inklusive. Jednak opravdu jezdíme autem, protože starší syn se bojí létání, a potom - my pořád někde jezdíme. Takže by to pro nás nemělo cenu. Půlku jídla bychom nestihli 😉 . Takže to objednávám maximálně se snídaní. Další nevýhoda all inklusive je podle mě v tom, že člověk nevyzkouší žádné místní speciality 🙂 . Já tam vždy odjíždím se seznamem restaurací, které chci navštívit a se seznamem jídel, která chci ochutnat 😀 .

radkabau
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emilia327
30. pro 2014

Ahojte, planujeme s manzelom a dvoma detmi dovolenku v Taliansku, popravde by som prijala hotel kde je aspon polpenzia. Kde do Talianska odporucate? Susedia a znami chodia do Bibione, ze je to tam raj pre deti ale co pozeram, tak vacsinou su tam apartmany a ked hotel, tak to s individualnou dopravou vyjde fakt draho. Co podporucate? Dakujem krasne, za kazdu dobru recenziu 😉 Precitala som tu zopar stran a vidim,ze je tu vela milovnikov Talianska a aj takych co to tam dobre poznaju 😉

culianka
22. únor 2015

Ahoj, my byli loni přes CK Cicala (specializují se na Itálii) v Lignano Sabbiodoro ve Ville Edda...fakt hooodně moc supr, od hlavní pláže necelou minutu, ale přitom žádný mumraj, protože to bylo v takové zastrčené uličce...doporučuju Gulliverlandii, tam se děti vyřádily i Aquasplash byl supr...Nákupy v Lidlu za dobré ceny...Trhy za městem k prdu, jak u nás Vietnamci...Jinak skvělá dovolená 🙂