Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

ivirk
25. kvě 2010

A čo sa týka výletov krásne cesta je aj v Rakúsku ísť cez Grossglockner - ľadovec.Ide tadiaľ nádherná cesta a úžasným výhľadom, Často sú odpočívadlá, všade sú mapy s vyznačenými názvami - na čo sa pozeráte a na vrchu boli húfy svišťov a kamzíkov a ľadovec bol kúsok od nás. Potom sme zišli do dedinky Heilgenbut - tam sme prenocovali, ale da sa to zvladnut aj za jeden den, bez nocľahu ale my sme pokračovali na Cortinu d´Ampezzo - tam bola neviem kedy zimna olympiáda. to bol naozaj nadherny zažitok, bolo tam nádherne. Nebola to až taká zachádzka ale fakt to stálo za to 🙂

mart.s.
25. kvě 2010

ivirk, promiň , ale nepochopila jsem , kudy jste jeli loni. Vy jste sjeli z dálnice jako na Latisanu a potom jste jeli přímo na Lignano?

ivirk
25. kvě 2010

ach áno na Latissanu nie na LIgnano, som sa kopla, prepáč

ivirk
25. kvě 2010

potom sme išli priamo na bibione ale niekedy pred viac rokmi sme omylom zišli nejakým iným zjazdom nie na latisanu, ale skor, neviem kde a isli sme odtial mimo dialnice a to bolo lepsie aj krastie, aj časovo

mart.s.
25. kvě 2010

Aha, takže před těmi několika roky jste sešli z dálnice už dřív. Tak to nevím, můžu ti poslat cestu od hranic do Bibione mimo dálnici, jestli ti to pomůže. ..A nebo můžete jet jako loni. Sjedete na Latisanu, ale nedáte se na Bibione, ale na Lignano. Je tam totiž dvouproudovka a ty fronty tam nebývají. v Lignanu,nebo těsně před ním uhnete na Bibione(jsou tam cedule) a vyjedete těsně před Bibione. ( to znamená, že tu frontu, která je tam skoro vždy , předjedete)

mart.s.
25. kvě 2010

ivirk- tu cestu jsem ti poslala do IP

zuzhim
25. kvě 2010

ahojte, tak nam sa to krati a my uz cestujeme 6.6. No obavam sa toho pocasia a teploty vody, asi sa moc neokupeme... 😒
Co myslite, ked mame ubytko od nedele, tak sa vyhneme tym zapcham na ceste v nedelu? mozete mi este ozrejmit ako to je s tou elektrinou, je tam ine napatie alebo zastrcky? co si mam zobrat a kde to kupit (adapter) aby so mohla normalne nabit mobil, pustit pc a tak....?
neviete este poradit dobru stranku na predpoved pocasia a webcameru v Caorle?

mart.s.
25. kvě 2010

Ahoj zuzhim ,tady je webcam Caorle http://cz.webcams.travel/webcam/1220994879-Weat... a když se podíváš vlevo na ty malé obrázky, je tam ještě jedna. Voda tam teď má 19 stupňů.což neni moc, ale jestli bude svítit , tak se to rychle ohřeje 😉 .A k těm zásuvkám - ve většině apartmámů v Bibione ( takže předpokládám, že i v Caorle) už mají takové ty "obojetné" zásuvky, že te můžeme používat i my. A nebo mají předělané alespoň některé. Jinak , kdyby to tam náhodou neměli, tak ty adaptéry na zásuvky seženeš v Itálii na trhu.( musíš jít k takovým těm stánkům s domácími potřebami)

mart.s.
25. kvě 2010

jo a zapoměla jsem ti poslat tu předpověď počasí. Tak tady máš předpověď pro Caorle na 16 dní. http://www.wetter.com/wetter_aktuell/wettervorh...

nadulici
26. kvě 2010

caute baby, mate niektore skusenosti s apartmanmi: Rubin- Lignano Riviera, a Splendid Salisburgo- Pineda?......
a neviete mi poradit ohladne ceny plazoveho servisu- slnecnika a lehatiek v IT?.....vopred velmi pekne dakujem... 🙂

cvikla969
27. kvě 2010

no ja som dnes cez satur zajednala v bibione ubytko.ale nejak som s neistela lebo na ponukali v tej tichej vilkovej casti annarosu no uz nebola a tak nam dali liru,lenze jej foto je uplne nedostupne na nete,neboli ste tam niekto,nemate foto z vnutra?a je to 450m od mora,s kocikom asi o drzku 😒 ????????

mart.s.
28. kvě 2010

cvikla, tu tvojí Liru neznám. Našla jsem jednu její fotku,ale tu asi budeš znát.
http://www.satur.sk/bibione-/p=dG91cl4zOTQ2XmFj...

mart.s.
28. kvě 2010

A dívala jsem se i na tu tvojí annarosu,a řeknu ti ta vypadá(aspoň podle mě) daleko líp. ☹ Ale viděla jsem jen fotky zvenku, tak možná, že vevnitř to bude lepší 😉 .

malunka
28. kvě 2010

jestli můžu doporučit, tak www.chorvatskohanak.cz
😉

zuzhim
28. kvě 2010

mart.s dakujem 🙂
nasla inac tie repelenty Autan aj u nas v lekarnach (aj ceskych a slov. e-shopoch), len neviem ci je to to iste.... kto to poznate, ktory typ to je, tu je link a hned je tam viac druhov...http://www.docsimon.sk/kategorie/repelenty-ochr...
.

monkula
28. kvě 2010

zuzhim, ani jedno nie je to, čo si tam kupujem ja 😉

cvikla969
28. kvě 2010

marta s.-a to prave ona neni.v katalogu je ina foto.a tiez len s vonku.no uz s tym nic nespravim 😒 potom dam fotky s tade...len som sa zlakla toho ze fakt ani zmienky na nete ze existuje?..

cvikla969
28. kvě 2010

malunka-a toto je az 700 metrov od mora,chodite k vode peso?moj chlap ma stresuje ze 450m,nezvladne 😝

monkula
28. kvě 2010

my sa ubytovávame vo vilke asi 450 m od mora a máme to prejdené za 5 minút.. Tých 700 m sa mi už zdá veľa.. 😅

mart.s.
29. kvě 2010

Ahoj Moni, kde jsi byla tak dlouho? Už si nepsala asi tři dny. 😉
Holky my to máme letos k moři kousek( asi 100m?) , ale jinak jsme vždy bydleli tak do 400- 500m od moře. I když ony ty jejich jsou podle mě takové všelijaké , Někdy vám napíšou 500m - a je to kousek a jindy je tam třeba 350 a když se podíváte do mapy, tak zjistíte, že budete bydlet pomalu za městem 😀 . Ale těch 700 se mi zdá už taky docela dost. 😉

monkula
29. kvě 2010

Marti, bola som v Prahe 🙂

mart.s.
29. kvě 2010

A jaké to tam bylo? 😀 😀 😀 Já myslela, že pojedete někdy o víkendu. A vyhráli jste?

monkula
29. kvě 2010

Jasné, porazili ich 10:6 😉 🙂 🙂
AAle, z mesta som nič nevidela, ale tak dajem tomu.. len so mstrašne ľutovala ,že sme si nedali rande, po celý čas som na Teba myslela.. 😅 😅

mart.s.
29. kvě 2010

Tak snad příště. 😉 Když já bych stejně měla asi v týdnu problém se tam dostat. Než bych projela přes celou Prahu, tak by mi to trvalo tak 1 a 1/2 hodiny.

lucka261177
29. kvě 2010

ahojky.kocky ako je to s kocikom?my budeme v tivoli a moj syn ma 2 roky ked ideme vacsiu vzdialenost vzdu ho beriem pretoze pesi sa vsade zastavi a musim ho milonkrat prosit aby sa pohol z miesta.mame Jane slalom pro je to velky kocik golface nemame a myslim ze by ani do ineho nesadol on ked si na nieco zvykne je problem mu dat novu vec.tivoli je asi 450m chceme is aj do aquaparku a podobne.tak aku mate skusenost s premiestnovanim?

mart.s.
29. kvě 2010

lucka, neváhej a vem ho. I my uvažujeme, že ještě vememe staré golfáče 😀

monkula
29. kvě 2010

marti boli sme na Strahove, od deviatej do siedmej večera.. 😝

mart.s.
29. kvě 2010

Řekni Jarkovi, že blahopřeju k vítězství. A co malá, měla jsi ji sebou? A jak zvládala cestu?

monkula
29. kvě 2010

Malú som nechala doma, prišla moja mama, kdeže by som sa s ňou ťahala.. stačil mi Jarko.. 😝 😀 Ďakujem ,poviem mu..