Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

kankam
20. čer 2010

a až teraz som pozrela ten test na ct na tie opalovacie prípravky, ale teda ten daylong kids ma vyšokoval, že nie je vodeodolný a píšu ako veľmi je dokonca aj oteruvzdorný !!! čo budete teda kupovať ?

mart.s.
20. čer 2010

kankam, já už mám nakoupeno. Beru Anthelios - La roche - posay a Daylong

mart.s.
20. čer 2010

Je tedy pravda, že mě včera v lékárně upozorňovali, že pokud budu mazat děti tím Daylongem, že bych je měla tak každé 2 hodiny přimazávat. 😉 Nám loni ale strašně vyhovoval ten Anthelios. Opravdu stačilo namazat jednou před odchodem( u vody jsem třeba domazala obličej) a vůbec se nám nedělala vyrážka. A nikdo jsme se nepřipálili ani trošičku. A to jsme tam odjížděli úplně bílí.

jabber
20. čer 2010

mart.s - no jo, u nás je cestovní horečka už v plném proudu 😀
Mně by stačily teploty kolem těch 26 stupňů, protože na sluníčku to bude mnohem víc a 40 na slunci já zase mít nemusím 😀 😎

renat2
20. čer 2010

Ahoj holky, no koukám jedno super téma...
My milujeme Itálii, u moře nás to moc nebaví, ale pár dní tam vydržíme, i vzhledem teď k prckovi, ale chystáme se až v září...byli jsme i loni na 5 dní a bylo tu super, volné pláže, teplo...
letos s prckem už to bude zas jiné...doufám, že chytneme nějakou akci 😀 😀
Jezdíme do Bibione, na Pinedu, přijde mi to klidnější a večer si vždycky sjedeme do ruchu🙂 😀 😀

Koukám, že někdo už balí, tak přeji šťatsnou cestu a užijte si to...

Jinak ke krémům, já se teda přidávám k těm, co mají už teď Anthelios 🙂
O Daylongu jsme uvažovala, ale pak mi kamarádka řekla argument, proč ten ne...ale vím, že kupovaný je hodně...

cvikla969
20. čer 2010

tak nas mali od vcera teplotuje,celu noc mal cez 39,5 ,zatial sa tvarim ze sa nic nedeje a ze do piatku bude ok.no vo vnutry som dost nervozna,s tymto sme neratali.no lepsie ako keby zacal teplotovat napr. vo stvrtok.
uz je premna len zahada,ze s coho.ani hrdlo ani nostek a zuby asi tiez ☹

kankam
20. čer 2010

mart.s asi predsa len kúpim ten daylong a budem ju mazať zakaždým keď vyleze z vody ... 🙄 ale sú to teda pálky ...

cvikla969
20. čer 2010

no a to som si od piatku chcela vsetko poprat,ale!vo stvrtok nam pod barakom prasklo potrubie a od vtedy nam 3xdenne na pol hodky pustia s kohutika blato a po ceste sa nam vali cista pitna voda,uzas....vsetko vlacim k nasim na dedinu a moja mama len lieta zo susiakmi po dvore a chyta slnce 🙂 mna uz nic nerozhadze aj tak sa tesim na dovcu ako blcha

kankam
20. čer 2010

cvikla969, to mi je)lúto, dúfam, že za 3 dni bude po teplote, ak ste mali zuby doteraz bez problémov, nemusia to byť zuby, ale aj môžu, hlavne keď nemá žiadne iné príznaky, my sme si to vždy odtrpeli 3 dni a najhoršie boli očné a stoličky, keď sa ale tlačili cez kosť a potom vyšli cca za 3 mesaice, ale vtedy mala 40-tky teploty a dávali sme aj zábaly ... 🙄 🙄 🙄

mart.s.
20. čer 2010

cvikla, to je mi tě taky líto ☹ .A nemůže to být ta - jak se jí říká- šestá nemoc? Naši kluci to měli oba kolem roku. Probíhalo to tak , že měli dva dny vysoké teploty , jinak vůbec nic. Třetí den se objevila vyrážka, teplota zmizela a čtvrtý den už nic 😉

cvikla969
20. čer 2010

dakujem.no siestu chorobu sme uz mali,neviem ci sa moze aj opakovat...ale ked hovorite ze take teploty moze byt aj zo zubov?no pôjdem zajtra k dr. prosit o zazrak. 😅

evulik6
20. čer 2010

@lauraa no keby ich dostal hned teraz, tak by som to brala, nevadilo by mi to,lebo by sme to akurat stihli do odchodu ale ak ich dostane az niekedy pred odchodom tak by sme na dovcu ist nemohli, pretoze ja mam celozavodnu, takze mne inokedy dovolenku uz nedaju, jedine teraz a to by bolo pre mna moc a moc zle ☹

@mart.s. Ten Marco bol naposledy v skolke 16.6. 😒 Jeho mamina hovorila ze doktorke sa to nezda ze kiahne, lebo ze to nema na krku ani za usami 😕 Ale co viem, tak to nemusi byt pravidlom. Vodnate to ma, tak podla nas to kiahne su, takze stale som v ocakavani a uz mi z toho asi prepne.
Dnes som si len tak nahodou pozerala papiere co mi prisli a ked som si prelozila text z anglictiny do slovenciny, tak som zistila ze im mam poslat kopiu a vyplneny prihlasovaci formular, aby to mali aj na papieri. Tak som to hned vyplnila, a prichystala muzovi aby to moholo zajtra expresne poslat do bibi 😝 Este ze som si to pozrela poriadne, lebo prislo to prave v case najvacsich starosti, tak som to len odlozila do skrinki s papiermi a vidis. Ach....
Inak ma napadlo, ze co ak nahodou sa nieco stane, co potom so zalohou? Tu uz asi neuvidim. A ci nebudu od nas chciet aj nejake penale alebo co???? Uz rozmyslam nad vsetkymi moznymi sposobmi 😠

@certica Tak potom das info ako bolo... asi ides prva.... Ale tiez sa mi zda ze niekto hovoril ze uz 6.6 ide a zatial sa tu neozval nikto 😒

evulik6
20. čer 2010

@cvikla969 tak to mi je luto ze horuckujete...ale neboj sa, to prejde, este ze mate nejaky ten cas do odchodu... bude dobre moja. Mas ale pevne nervy (co je super)...klobuk dole. 😉

No a co sa tyka tych kremov tak ja malemu kupim bud Daylong alebo Altermed.... Nemate s nim niektora skusenosti? Este som rozmyslala nad Biodermou... neviem... kamoska hovorila ze su dobre vsetky a co sa tyka vodeodolnosti, tak to ja neriskujem u maleho vobec, vzdy ho natieram tak cca po hodine a pol.

evulik6
20. čer 2010

halo halooooo nikto tu nie je??? ☹

mart.s.
20. čer 2010

Evi, tak to malého ještě vůbec nemusíš prohlížet. Pokud to dostal , tak se to objeví ještě asi za dva týdny.

evulik6
20. čer 2010

Ja viem ze je cas, ale neda mi to 😅

mart.s.
20. čer 2010

Já jsem stejná, taky bych ho stále sledovala 😒

evulik6
20. čer 2010

No vidis. 😉 Co ma byt sa stane, takze uvidime. Ja sa len modlim a modlim ze ak ich ma dostat, tak nech ich dostane cim skor, aby sme to do dovolenky stihli. Ale pre istotu sa zmierujem s tym ze mozno ani nikam nepocestujeme. 😔

mart.s.
20. čer 2010

Když se to objevilo u Péti ve škole, tak to dostal 19. den. A vyšlo nám to úplně přesně protože měl jet za 22 dní na školu v přírodě. A doktor říkal, že kdyby to dostal tak o 3 -4 dny dýl, tak že nám to nedoporučil.

evulik6
20. čer 2010

Ach Martinka moja, drz nam palce. Ked to dostane tak naprd ze nam to nevyjde tak budem velmi velmi znicena. Este k tomu aj ta zaloha. Asi by nam ju nevratili a neviem ci by nechceli od nas este doplatit nieco za to ze sme neprisli. No to by som este len doma pocuvala. Ved poznas chlapov 🙄

mart.s.
20. čer 2010

To poznám. U nás by to bylo to samé 😒 . A je pravda, že by vám asi nic moc nevrátili. To víš, že ti budu držet palečky 😉 . A pouvažuj, jestli by nebylo lepší ho z té školky stáhnout.

evulik6
20. čer 2010

Rozmyslam stale, ale vies, ja mam byt este do 9.teho v praci a muz az do 16.teho a je mi blbe niekoho stale otravovat aby s nim bol. Budem rada ak mi ho budu strazit cely tyzden ked budem na pobednej a potom dalsi ked uz bude mat dadko prazdniny. .... Ja neviem. Asi zavolam doktorke zajtra a spytam sa jej co mam robit.

Tu zalohu by som uz nejako prezila, aj ked je to dost penazi, ale bojim sa toho aby od nas nepytali este viac. 🙄 Keby som mohla ist neskor, lenze ja pracujem u sukromnika a mavame celozavodnu dovolenku tri tyzdne a koniec. Druhu uz nedostanem a ani by mi uz dovolenka nezostala. Jedine nejake neplatene volno a potom uz fakt len niekde v septembri alebo kedy niekde do egypta alebo kam 😖

monkula
20. čer 2010

@evulik6 tak sa teda drž.. ale už si ma tak "zblbla" že keĎ dnes dostal Jarko horúčku, tak som začala vyšilovať, že to určite budú kiahne ,že to dostane aj Chiara a pôjdeme do r..i a nie do IT 😅 😅 😅 Ale učiteľka nespomínala ,ž eby mali v škole kiahne... tak sa tým utešujem.. 😝
A teraz som na titulnej stránek MK videla album Dakoty, má tam fotky z Lignana, vyzerá to tak, že im bolo dobre.. 😉

mart.s.
20. čer 2010

Tak to ti nezávidím, ale uvidíš , že to dobře dopadne 😵 .

mart.s.
20. čer 2010

Moni, to je ale itálie 2009. Tak pokud se nepřepsala, tak to budou nějaké staré fotky

monkula
20. čer 2010

Aha, hej, 2009, tak nič.. ja som len viela taliansko a mala som tmu..
aelbo možno z toho Pilatesu mám zatmenie pred očami 😀 😀

evulik6
20. čer 2010

@monkula
prepac, nechcela som ta zblbnut 😉 Ani u nas ucitelky nic nespominaju, dokonca ani o tomto Marcovi nic nevedeli, pokial sa jeho mamina neprisla pytat do skolky ci tam nemaju kiadne, lebo ze to vyzera tak ze on ich ma. Ucitelka sa len zacudovala a povedala ze o nicom nevedia zatial ale ze su dost rozsirene 😖 Preto som na pochybach ci ich vobec aj ma. Zatial su deticky v pohode v celej skolke. Susedka tam robi ucitelku tak sa informujem 😀

monkula
20. čer 2010

@evulik6 to je v poriadku kočka.. 😉

evulik6
20. čer 2010

@monkula
ok 😉

jooj baby, mne sa tak nechce zajtra do prace...ked si predstavim co ma tam caka... 😖 A na ten dalsi sa mi vobec nebude chciet... to musim ist na pobednu za jednu kolegynu 😖

monkula
20. čer 2010

Evi a kde pracuješ? Môžeš aj do súkromnej, ak nechceš verejne... 😉