Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

jajulaa
7. črc 2010

A skús ešte tu www.lignano.it

mirka907
7. črc 2010

ahojte ...tak my ideme tu...http://www.rosapinetasud.it/.....rozhodla som sa ze tento rok nepodporime ziadnu cestovnu kancelariu a ideme priamo cez nich.

mirka907
7. črc 2010

joj a este nie je to lignano ani bibione ale mozno to niekoho z vas uputa 😉

certica
7. črc 2010

my sme mali lehatka hned v 1.rade, kupovali sme na 6 dni, ale neviem teraz tu sumu, spytam sa mm, ked pride, ale nejaka extra zlava to nebola v porovnani s tym, keby sme kupovali zvlast na kazdy den, ale mali sme zabezpeceny aspon rovnaky flek.
no a ten 1., 2. rad stal nieco cez 13€ na cely den (2 lehatka+1 slnecnik) , po 15h bola nejaka zlava, ale napr. 9., 10. rad uz mal takmer polovicnu cenu (7€)

a pokial ide o cestu, my sme mali ubytko volne od 11h a podarilo sa nam prist presne nacas 😀 , vyrazali sme rano 3.30h a s dvoma prestavkami nam to trvalo 7,5h.
naspat sme isli vecer o 22h a rano o 4h sme uz stali pred barakom, cize 6h cesty, uplna parada, decka ju prespali

monika_123
7. črc 2010

baby ktoré sa chystáte do bibione tak pozrite aj túto stranku,je to aj po česky tak sa v tom vyznáte http://www.agenziamc.com/
My sme boli minulý rok cez slovensku cestovku a autobusom ale tento rok sa chystame sami autom a asi tam kde sme boli minuly rok. Ziadny luxux ale apartman s 2 balkonami,vyhladom na more, a plaz rovno cez cestu takze ja som bola spokojna 🙂

tinyleaf
7. črc 2010

ahojte dievcata, my sme sa vratili v sobotu z Bibione, mali sme sa fajn, vsetko slo bez problemov, aj ked pri dvoch detoch sa o dovolenke s vylozenymi nohami na lehatku nedalo hovorit. Akurat sa nam posledny den pokazila karta vo fotaku a nedaju sa stiahnut fotky ☹
Cvilka aj my sme mali sektor 6 🙂
Este sa chcem spytat, nechodite niekto cez agenturu Casa Mare? My sme boli cez Europu, ale Casa Mare sa mi zda lacnejsia. Rodicia si chceli priamo tam rezervovat ubytkov Casa Mare na dalsi rok a povedali im, ze az v decembri budu mozne rezervacie. Tiez sme si vyhliadli jednu vilku, tak neviem, ci mi ma vyznam im tam teraz pisat kvoli rezervacke.

cvikla969
7. črc 2010

@tinyleaf -dva kociky,dve babky? ved ste boli hned vedla nas,nie? 😀 a ani sme o sebe nevedeli ,aka skoda....

tinyleaf
7. črc 2010

cvikla, ano dva kociky sme mali🙂)) Sice len jedna babka, tie dalsie dve tety boli zname co boli s nasimi. Vedla nas bol taky maly chlapcek, to ste boli fakt Vy? Tvoj muz tusim pomahal mojej mame raz zdvihnut slnecnik. Mali sme cisla 237, 238

monkula
7. črc 2010

a že ste sa aj tak nedali do reči, keĎ ste boli obidve Slovenky..

ja už tu priebežne šmírujem fotky, a vrývam si tváre do pamäte.. Na pláži by to bolo jednoduché, mám veľké tetovanie, ale čo v meste? Alebo si vystrihnem na boku dieru, nech je to tetovanie vidieť..

heej, budem tá s dierou na boku 😀 😀

uznetusim
8. črc 2010

Ahojte. Tak my teda už zajtra ideme. Ešte som ani nezačala baliť. Asi ozaj až zajtra ráno začnem. Veď na to budem mať celý deň. 😵 Akurát sa nám komplikuje môj otec. V poslednom čase má šťastie na úrazy a nehody kadejaké. Teraz šiel k doktorovi o barlách pre zmenu s kolenom ako melón. Asi ma šľak trafí ak mu nedovolí ísť. ☹ Čakám čo mi zavolá, veľmi som sa tešila, že ideme s mojimi rodičmi. / prvýkrát / . Oni ešte v Taliansku neboli, tak som sa veľmi tešila ako ich tam uvedieme. No dúfam, že pôjde aj tato a nie len mamina sama. Držte palec. 😖

monkula
8. črc 2010

@uznetusim myslím na vás...

A tyyy, jooo, ja sa balím vždy as itak týždeň dopredu... to mi pripomína, že by som mala vyprať tašku a pomaly nosiť...

uznetusim
8. črc 2010

No a už aj viem verdikt. Tak bol tato u doktora a že má to zápal kolena z presilenia - dlho kľačal pri nejakej robote na záhrade. Dostal masľ, má si to zabandážovať na 48 hodín a plus tabletky, ráno, večer ale ísť môže. Tak mi odľahlo. Tak sa už teda zasa teším. Ale baliť budem až zajtra.

monkula
8. črc 2010

@uznetusim tak to som rada.... 😵

uznetusim
8. črc 2010

@monkula strááááášne mi odľahlo 😵

mart.s.
8. črc 2010

Ahoj holky, tak my už taky zítra vyrážíme. Ještě, kdyby tak za mě někdo zbalil 😀

mart.s.
8. črc 2010

Tak jsem se dívala na počasí a druhý týden nic moc 😒 .No snad se to ještě trochu změní. Už mám vše zavařeno, snad i nakoupeno a zaplaceno 😉 - a už začínám skládat vše na hromádky a do tašek. Manžel to pak bude zítra jen sunout do auta. 😀 Už to zase slyším- to bude řečí, kolik máme věcí 😝

mart.s.
8. črc 2010

reni111- ještě k tomu Gardalandu. My jsme tam byli loni. Je to tam nádherné. Vřele doporučuji.Letos tam jedeme opět.S těma zábavnýma parkama v Lignanu se to vůbec nedá srovnat. Za den se to nedá ani celé projít. Z Bibione to ale není nejblíž Je to lehce přes 200km. Ale dá se to ujet celkem rychle. Protože velká čast je po tříproudové dálnici. ( Musíte v Portoguaro nebo u Latisany najet na dálnici)Pokud se tam vydáte, tak ale doporučuji vyjet hodně brzy ráno. Otvírají v 9 hod.

cvikla969
8. črc 2010

@tinyleaf popis sedi 🙂 blondave deturence,aj ich trochu chytilo 🙂
tak ste aj benatky obisli(sami ci zo sprievodcom)? to je super,nase lepidlo by ma nikam nepustilo...
tatko vas pozdravuje 🙂

evulik6
8. črc 2010

ahojte babulky...tak vy uz odchadzate, hm? No kedze ja tu zajtra vecer asi nebudem tak vam vsetkym zelam stastnu cestu a krasnu dovolenku, uzite si slniecka, verim ze tam bude pekne. 😉 ...no a tesim sa na vase dojmy potom, ale tie si precitam asi az na konci mesiaca ked sa vratim ja, lebo mi ideme tyzden po vas a uz sa neviem dockat. Este zajtra prezit den v praci a mam dovolenkuuuu 🙂 🙂 🙂

uznetusim
9. črc 2010

Ahojte. Tak už večer ideme. 😵 Ako to ušlo. 😕
Mart.s., hádam ten druhý týždeň, budú iba sem tam prehánky. My ideme len na jeden....už teraz sa mi nechce ísť domov z tade a to tam nie som. 😀 Idem trochu pochystať teda. Ešte vlasy umyť, trochu pedikúru asi....nakúpené už je všetko doma, tak to len pohádzať nejako do tašiek. 😉

mart.s.
9. črc 2010

uznetusim,my vyrážíme v půlnoci 😉 .Taky už mám vše nakoupené. Teď jsem právě ještě jela pro čerstvý chleba a housky na cestu.No doufám, že nebude moc pršet. Pokud bude sem tam zataženo, tak to nám moc nevadí. Pojedeme na výlet 😉 .To tě chápu, že už teď se ti zdá týden krátký.Mně se to taky zdálo, když jsme tak jezdili, ale zase lepší týden , než vůbec 😉 . To balení mi vůbec nepřipomínej. Pořád se k němu nemůžu přinutit, ale už bych asi měla,co? 😀

tinyleaf
9. črc 2010

@cvikla969 ano tie blondave detvaky boli nase 🙂 Skoda ze sme o sebe nevedeli, bolo by fajn sa tam porozpravat. Mozno nabuduce, my by sme tiez chceli ist v tom isto termine. Byvali ste v Condominiu alebo vo vilke?
V Benatkach sme boli cez tu cestovnu agenturu armonia viaggi, lodou sa slo z Pinedy az do Benatok. Bola aj sprievodkyna, vsetko hovorila taliansky, nemecky a anglicky, asi hodinu bola prehliadka Benatok a potom 4 hodiny volno. Takze sme mali aj vysvetlenie a aj cas na to co sme sami chceli vidiet.

jajulaa
9. črc 2010

Tak ja už mám tiež ako-tak zbalené, ešte si musím v hlave premietať či je to všetko.
A ak nie, tak kúpime.
My tiež vyrážame o polnoci a aj mne sa zdá jeden týždeň málo, ale čo už 😀 😀 😀 .
Tak šťastnú cestu!!!

mart.s.
9. črc 2010

Taky přeju šťastnou cestu. Právě před chvílí jsem zjistila, že mi Péťa vyrostl z triček s krátkým, tak jsem ještě byla nakupovat. 😀

cvikla969
9. črc 2010

@tinyleaf aj mi chceme ist o rok tento termin akurat mozno na dva tyzdne,neviem co je condominium 😅 ale byvali sme v apartmane v Lire to bolo na ulici via lira oproti nam bol ten uzavrety areal s bazenom.
nas stalo ubytko s dvoma spalnami 400e bez poistenia,lacnejsie sa uz asi zohnat neda ani cez nejake ich agenturi,ze?
no a tie benatky by som bez nazho delegata nezvladla, zo svojou nemcinou by som s toho nemala ani prd 🙂
ale raz tam musim ist.....
takze o rok ??? 😀

tinyleaf
9. črc 2010

@cvikla969 tak to sme nebyvali od seba az tak daleko, my sme boli na Via Terra 🙂 Mali sme apartman na prizemi vilky, kde boli 4apartmany. Nas bol len jedna izba a vstupna miestnost z kuchynou a stal 430 EUR. Tak ten Vas bol za super cenu. Buduci rok aj my uz chceme dve samostatne izby plus kuchynu, lebo tu sme sa ledva obchadzali. Taky je na poschodi tej vilky a stoji 640 EUR. Cez aku agenturu ste boli?
Condominia su tie velke apartmanove domy ako bytovky.
tak o rok sa hadam vidime...a aj zoznamime 😀

certica
9. črc 2010

@mart.s.
@jajulaa aj ostatne, co sa chystate - krasnu dovcu a uzite siiiiiiii! 😀 😎 ja uz mozem tak akurat vincentku kloktat 😀

monkula
9. črc 2010

Šťastnú cestu a krásnu dovolenku všetkým ,čo cestujú.. a jlavne cestu bez problémov, bez nehody a krásne počasie..

@certica ty si uži to kloktanie 😀

certica
9. črc 2010

@monkula neboj, to len v krajnom pripade, ked ma chyti prilis velky morsky abstak 😀

monkula
9. črc 2010

@certica to ja by som musle kloktať od júla do júla 😀 ja mám absťák po mori stále 😝