Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
16. kvě 2010

Hm, mě se ten nápad s lodí taky líbí, ale i jak znám svého manžela, tak asi zvítězí to auto. Právě proto jak píšeš. Že tam budeme pány svého času. Já už jsem tam taky několikrát byla jako tinyleaf, ale letos bychom tam chtěli jet kvůli Péťovi. 😉 .A jak to určitě znáte , s dětma člověk nikdy neví, jak dlouho je to bude bavit. 😀 ( i když ti naši kluci jsou na cestování zvyklí 😉 .Byla bych ráda, kdybychom tam mohli zůstat až do večera. Jednou jsme se vraceli po kanále tím jejich vaporettem za tmy a bylo to krásné 😵 . Jak všechno svítilo, všude hrála hudba - no prostě doporučuju. 😉

snupik
16. kvě 2010

Jé, ta loď je sueper...jen kdyby se ale nelatilo za to dítě...to bymi ještě přišla ta cena dobrá 😠 ale stejně to vypadá lákavě...malej už mi tu píská, že pojede lodičkou a uvidí delfíny 😀 😀 😀 😀 😀 no, tak to asi ne...ale nevysvětlím mu to 😀 😀 😀 my chceme do benátek určitě, ještě teda uvidíme jak 😝a pak bych chtěla do té Guliverlandie(nevím, jak se to píše), byli jste tam někdo?stojíto za to....viděla jsem tam cvičené lachtany a můj šmudla je miluje...tak uvidíme🙂
zítra se mi snad ozve baba, jak to vypadá s těmi penězi 😔mám strach 😕 😔

snupik
16. kvě 2010

omlouvám se, že píšu, jak blb...

mart.s.
16. kvě 2010

Snupik, my jsme byli v Gulliverlandii 4x a dětem se tam moc líbilo. Takže doporučuju 😉 .Jen si dejte pozor na počasí. Radila bych tam vyrazit někdy, když bude aspoň oblačto. Jednou jsme tam jeli, když bylo jasno a mě to horko připadalo dost nesnesitelný. Ale je pravda, že manžel s klukama si to tam celý den užívali horko nehorko 😀 😀 😀 . Mají tam naštěstí všude takové ty mlžící sprchy na osvěžení - takže já jsem se pod nima procházela. 😉

tinyleaf
16. kvě 2010

my by sme tiez chceli ist do Gulliverlandie. Z tych vsetkych zabavnych parkov v Lignane mi to pride najatraktivnejsie, teda aspon podla popisu, este sme tam neboli.
mart.s. a ked zaplatim listok pri vstupe, potom uz neplatim na ziadnu atrakciu? A kolko hodin treba asi ratat, ze tam stravime? Mame 2,5 rocneho sya, tak ten asi moc dlho nevydrzi. A este 9 mesacnu dceru, ale tu asi necham strazit mamine.

mart.s.
17. kvě 2010

tinyleaf, ano- platíš vstupné jen u vchodu (děti do tří let jsou zdarma a dospělí 17 euro) a potom už nic neplatíš.My jsme tam chodili vždy hned ráno na devátou, aby tam nebylo horko a domů jsme odcházeli stejně až tak kolem třetí odpoledne. Neboj oni to tam děti vydrží dost dlouho. 😀 😀 😀

snupik
17. kvě 2010

hOLKY, TAK BABA MI FURT NEODEPISUJE 😒 , TAK ASI POČKÁM AŽ PŘIJDE MANŽA Z PRÁCE A PŮJDEME DO BANKY A PAK TAM ASI ZAVOLÁM...TO BUDE STÁT ZASE PENĚZ TEN TELEFON...ACHJOOOO 😢 😢 😢

monkula
17. kvě 2010

Snupik, tam jej napíš ešte raz...

mart.s.
17. kvě 2010

Snupík, já na tebe myslím už od rána, ale neodvažovala jsem se ptát, abych tě zbytečně nestresovala ☹ .Taky bych ji už asi zavolala. A odfaxuj jí tam ten papír od banky, protože to už neni možné! Moc držím palečky a napiš, až něco budeš vědět, jak jste na tom. 😉

monkula
17. kvě 2010

Snupik, myslíme na Teba... 😉

mart.s.
17. kvě 2010

Moni, to tě bude určitě zajímat. 😉 Koupila jsem si skvělou italskou kuchařku. Jmenuje se -Klasická italská kuchyně (napsala ji Marcella Hazan) Je úplně fantastická! Moc doporučuju. Nejsou to jen obyčejné recepty, ale je tu i popsáno jak se tam kde co vaří , připranuje, jaké těstoviny k čemu by Ital jedl atd. Je to vlastně i napůl vyprávění o Itálii a jejich kulinářských zvycích. Akorát nemá obrázky( jen černobílé perokresby). Mrkni se na ní někde na internetu. 😉

monkula
17. kvě 2010

marti, ďakujem....
Už sa teším, ako sa natlačím do toho "nášho" kníhkupectva.. 😵

monkula
17. kvě 2010

a je tá kniha po IT? alebo je preložená?

mart.s.
17. kvě 2010

Ne, já jsem si ji objednala v češtině.

mart.s.
17. kvě 2010

Znáš to, než bych něco takového přelouskala z italštiny, tak to by naše rodina asi pomřela hlady. 😀 😀 😀 Ale myslím, že je to přeložené z angličtiny. Ale i pokud se to nebude dát sehnat ve slovenštině, tak čeština by ti přeci problémy nedělala.

snupik
17. kvě 2010

HOLKY.....HURÁÁÁÁÁ..BABA MI ODEPSALA, ŽE SE HNED RÁNO PTALA V BANCE...A NAŠE PENÍZE SE KONEČNĚ NAŠLY A OMLOUVÁ SE ZA TU NEPŘÍJEMNOST 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
JSEM ŠŤASTNÁ JAKO BLECHA...NEJLEPŠÍ JE, ŽE JSEM TO VOLALA MANŽOVI DO PRÁCE A ON MI S LEDOVÝM KLIDEM ODVĚTIL, ŽE TO BYLO JASNÝ, ŽE SE TO NAKONEC NAJDE 😖 😖 😖 😖 😖 😖 BYCH HO PICLA 😀 FAKT 😉
POSÍLÁ MI I SMLOUVU, TAK SNAD DORAZÍ NEŽ POJEDEME 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
DÍKY ZA PODPORU, KOČKY MOJE 😉 😉 😉 😉

monkula
17. kvě 2010

snupik, huraaa, huraaaa, som rada za teba, 🙂

marti, keďže je moja mama Moraváčka, tak nie, s češtinou problém nemám... 😀

mart.s.
17. kvě 2010

No vidíš,snupik, tak to dobře dopadlo. To je skvělé! Tak jedem všichni.
Moni , a co ty -už víš, kdy odjíždíte?

monkula
17. kvě 2010

marti, nie, neviem....
Potom Ti napíšem Ip, alebo v našej téme... 😉

mart.s.
17. kvě 2010

Jasně Moni. Až budeš mít čas tak napiš 😉 .
Snupík, to jsou ti chlapi 😀 😀 😀 ! Jako bych viděla toho mého 😉 .Taky by se tvářil pomalu jako mistr světa, ale kdyby to náhodou nedopadlo, takybych za to mohla( aspoň u nás) určitě já. 😀

monkula
17. kvě 2010

marti, preeesne si to vystihla.... vybav vybav... ale to si pokašlala 😝 😀 😀

mart.s.
17. kvě 2010

To víš, že jo. Třeba včera. MM nedával pozor a omylem rozšlápl Míšovi autíčko. Samozřejmě to byla jeho chyba, ale mohli jsme za to všichni, jenom on ne 😀 . Já, protože jsem ho zrovna poslala dát něco do skříně, Míša- protože si ho neuklidil a Péťa- protože zrovna na něj volal a něco po něm chtěl 😀 😀 😀 .No co ti mám povídat 😖 .

snupik
17. kvě 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 koukám, že je to všude stejný...chlapi zatracení 😉

evulik6
17. kvě 2010

ahojte fesandy 🙂

snupik, myslela som na teba, som veeeelmi rada ze to mate ok. Supeeer, tak sa tam snad stretneme 😀

Co sa tyka chlapov tak u nas je to tiez tak.. 😀 😀 😀

Ozaj baby, riesi niektora z vas cestovne poistenie??? Minuly rok sme isli tu od nas z cestovky a tak sme si dali, ale teraz ked ideme cez IT cestovku tak neviem ci mam ist do poistovne alebo nie. Lebo zatial sme to vdakabohu nemuseli pouzit, tak rozmyslam ci to nie je aj zbytocne. Ale poznate to... ked clovek nie je pripraveny, tak... 😒 🙄

mart.s.
17. kvě 2010

Evi , určitě se pojisti. My jsme to naštěstí nikdy taky nepotřebovali, ale jak se říká - náhoda je blbec. My se pojišťujeme u Alianz, protože kryje léčebné výlohy bez limitu. Já bych bez pojištětí nikdy nejela. Náhodou se něco stane a nedoplatíš se. Zmámí byli loni v Rakousku a kluk jim tam dostal obyčejnou šestou nemoc, akorát měl atypický průběh a skončili na tři dny v nemocnici naJIPU na pozorování. Kdyby nebyli pojištění, tak je to stálo několik desítek tisíc. A mé mámě umřel před 6 lety v Chorvatsku druhý manžel ( dostal tam infarkt ). A všechno se to vyřizovalo přes pojišťovnu.

evulik6
17. kvě 2010

Martinka, ja som tiez toho nazoru ze nahoda je blbec. Takze to pojdem vybavit. Dakujem 😉 Inak my co sme boli na dovolenkach tak sme boli vzdy poisteny, to len niektory ludia hovoria ze je to zbytocne, ale clovek fakt nevie co sa moze prihodit. A tiez sme boli vzdy v Allianzi 😉

snupik
17. kvě 2010

Taky půjdeme do alianz...náhoda je fakt blbec ☹

evulik6
17. kvě 2010

martinka uz mi to prisloooo 🙂 😉

evulik6
17. kvě 2010

maly sa uz vypytuje, aka teta pojde tiez na dovolenku a akych mas chlapcov 😀 😀 😀 Ten moj je poriadny expert 😝 😀

mart.s.
17. kvě 2010

Tak to ti moji taky 😀 . Ale abych ti řekla pravdu, toho počasí se už začínám pomalu bát. Pořát se utěšuju, že přece nemůže být ošklivo celé léto,zatím to moc slibně nevypadá. ☹ Jindy touto dobou se tam lidi už koupali a když se dívám na webcam - tak se tam akorát pár odvážlivců prochází.A hledala jsem teplotu moře -má 18 stupňů - a to jsem tam jednou zažila. A řeknu vám, to je hodně rychlá voda 😀 😀 😀 .