Ryanair s dítětem do 2 let na klíně. Kdo letěl, odpovíte, prosím na pár otázek?

kamce
18. kvě 2023

Jestli tak někdo letěl, mohl by mi odpovědět na pár otázek? 🙃😊

dandaa
18. kvě 2023

Ano letěla jsem takto s dcerou

ivetka7686
18. kvě 2023

@kamce klidně se ptej ☺️

zelenaesmolda
18. kvě 2023

@kamce
Klidne muzeme ale proc ty otazky nepolozis rovnou?

kamce
autor
18. kvě 2023

@zelenaesmolda nechtelo se mi to zbytecne vypisovat kdyby nikdo neletel😀

kamce
autor
18. kvě 2023

Docetla jsem se, ze u Ryanairu muzu mit kocarek (pripadne jeste postylku) a prirucni zavazadlo do 5kg. Predstavovala bych si to tak, ze ten kocarek dam do tasky, vcetne napr. plen, vlhcenych ubrousku, kapsicek, sklenicek a odbavim ho. Muze to tak byt? Nebo muzu to vzit i do letadla? To jsem nasla, ze na potrebu letu. Jake mate prosim zkusenosti?
My mame pro sebe jen prirucni zavazadla 🙂

dandaa
18. kvě 2023

@kamce kočárek můžeš buď odbavit klasicky včetně těch věcí a nebo ho vzít až k letadlu kde ,ale neprojdou ty věci. Každopádně dítě do dvou let má nárok i na svoji tašku s věcmi jako příruční zavazadlo. Stejně tak můžeš zdarma odbavit i autosedačku.

kamce
autor
18. kvě 2023

@dandaaa jak jste to delali vy prosim te? 🙂

dandaa
18. kvě 2023

@kamce my kočárek měli jen jednou a předali ho až u letadla. Jinak máme každý svůj příruční batoh a odbavuji autosedačky když jsou potřeba.

kamce
autor
18. kvě 2023

@dandaa oki diky. A brali jste nejake jidlo pro dite i na dobu na dovci?

dandaa
18. kvě 2023

@kamce ne jen na cestu beru jídlo. Ale létáme tam kde se dá vše koupit

helabella
18. kvě 2023

Letěla jsem s Ryanairem minulý týden a ségra s sebou měla malého syna. Mohla mít pro sebe příruční zavazadlo a pro dítě kočárek(nebo postýlku) a tašku/batůžek. S kočárkem šla až k letadlu (měla do označené z check-inu), tam ho složila a dala letušce. Po příletu na ní kočárek čekal u výdaje zavazadel. Samozřejmě jde kočárek i odbavit, ale ségra ho potřebovala pro malýho na letišti.

ivetka7686
18. kvě 2023

@kamce kočárek si necháš olepit na odbavení. Buď si ho vezmeš sebou k letadlu a nebo necháš rovnou odbavit. My když jsme létali s kočárkem brala jsem si ho až k letadlu kde jsem ho poskladala a oni dali do podpalubí. Do letadla jsem brala synovi pití a svačinku. Když jsme letěli do Španělska na dovču žádné jídlo jsem nebrala. Sebou si ještě můžeš vzít další věc třeba cestovní postýlku. Pokud máš kočárek na víc části tak nechat olepit všechny díly kočárku.

kamce
autor
18. kvě 2023

@helabella jj prave nekde jsou i ty erarni co se daji pujcit na letisti 😀 me jde hlavne o ten zbytek veci no.

kamce
autor
18. kvě 2023

@ivetka7686 oki diky.

ivetka7686
19. kvě 2023

@kamce klidně nápis zprávu kdybys chtěla ☺️

kamce
autor
20. kvě 2023

Holky a na palubu muze byt piti pro dite i nad 100ml?

chumlee71
20. kvě 2023

@kamce jj můžeš