Prvotrimestrální screening u Apolináře, jaké to bylo?

baru88
26. bře 2014

Ahoj holky,

vy, které jsme byly na screeningu u Apolináře, mohly byste mi odpovědět na pár otázek? Ráda bych věděla, jaké to bylo - přístup, profesionalita...a také zda se na něj můžu objednat i když z Prahy nepocházím, ale chodím tam na VŠ. Jak to bylo s poplatkem ??

Děkuji za odpovědi ;)

koada
26. bře 2014

Ahoj, já tam byla i na druhém screeningu. 1. screening je u Apolináře zadarmo. Přístup super, vše ukázali, vysvětlili, měli trpělivost. Manžel byl nadšený. Doporučuju.

baru88
autor
26. bře 2014

@koada Díky za odpověď. A potřebuji k objednání nějaké doporučení/potvrzení od dr. nebo se tam můžu objednat sama?

koada
26. bře 2014

@baru88 Já měla od gyndaře, ale tím že 1. screening není povinný tak možná tě vezmou i bez něj. Zkus tam zavolat a uvidíš.

baru88
autor
26. bře 2014

@koada A jaká je prosím Tě čekací lhůta? Jsem v 8 tt....

koada
26. bře 2014

@baru88 Vzali mě téměř okamžitě, na krev jdeš myslím v 11tt a utz se dělá snad ve 13 tt. Je tam dost doktorů tak tě tam vmáčknou. Jinak odběry jsou na karláku a utz přímo u Apolináře. Držím palce, vezmi manžela, bude to pro něj zážitek.

baru88
autor
26. bře 2014

@koada Děkuji za informace ;) určitě ho vezmu ;)

vercik83
26. bře 2014

Já si zadanku na odběry vyzvedla tam,od své lékařky jsem doporučení neměla a nebyl problém.je to prima...

vendyca
27. bře 2014

Je to tam zadarmo, protože mají grant. Objednat se máš hned jak se zjistí živý plod, žádanku na UZ i na krev ti klidně vystaví oni, na krev musíš jít na Karlák (tedy platí pro první screening, na druhý ož od svého gyndaře). Je tam parádní TV na stěně a křeslo pro tatínka, byla jsem tam už 4x - na prvníi druhém screeningu dvakrát, pokaždé moc příjemý přístup. Když budeš chtít, tak ti udělají i ten druhý screeining, také zadarmo, to už hradí pojišťovna.

baru88
autor
27. bře 2014

@vendyca Díky za odpověď. Živý plod je myšleno to, když je srdíčko? 😉

vendyca
27. bře 2014

@baru88 řekla bych že ano, ale pokud bys měla jít na kontrolu za dlouho, tak se objednej. Zase nemají neomezený počet míst. Ptají se akorát na poslední menstruaci a podel toho ti načasují kontroly a odběr.

odettaela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru