Tip na ubytování Jižní Čechy

malinkaelinka
4. bře 2019

Ahoj holky,
plánujeme s mamkou, ségrou a babičkou dovolenou v jižních Čechách a já už třetí den hledám ubytování, nemáte nějaký tip?
Naše požadavky : budeme 4 lidi a dva psy, ideálně tedy větší apartmán nebo dva samostatné dvoulůžáky.
Lokalita - není pevně daná, budeme autem, takže za výlety se nablížíme - ideálně okolí Jindřichova Hradce, Třeboně, určitě ne Lipno ani Krumlov.
Cena - ideálně kolem pětistovky za osobu a noc, když bude snídaně v ceně, tak tím lépe.
Samotná ubikace - nic luxusního, stačí čisté sociálky a peřiny, ideálně ne přímo ve městě, ale spíš v přírodě, přeci jen budeme mít ty hafany, tak ať za ranním venčením nemusíme světa kraj. Nemusí se tady vařit, ale snídaně je velké plus. Vlastně by nevadil ani kemp - chatka, bungalov, ale zase ne nic maličkého a ne palandy - já budu 30 tt, mamka po operaci prsou, babička má umělou kyčel a ségra se bojí výšek :D :D
Pojedeme v červnu....
Za jakýkoliv nápad budu ráda, pište, kde se vám líbilo, ale i klidně, kde se vám nelíbilo a čemu se vyhnout.

verionka
4. bře 2019

Co třeba tohle? www.vlkov.eu

malinkaelinka
autor
4. bře 2019

@verionka ten penzion u hajovny vypadá fajn, zkusím poptat. Bylas tam?

verionka
4. bře 2019

Ten U Hájovny je pár let novy, pěkný, útulný. Byla jsem tam, ale protože majitel je můj kamarád, ale spala jsem venku ve stanu, takže ti asi nemůžu dát nějaké nezávislé a objektivní hodnocení 😊. Ale je tam krásná příroda, je to hned u lesa a kousek je perfektní pískovna, kde se dá v létě skvělé koupat. Akorát nevím, jestli bude mít ještě volno, mívá myslím celoročně dost plnou kapacitu... 😐

pengli
4. bře 2019

@malinkaelinka Zdravím, tohle je fajn https://www.apartmanypodlesem.cz/
Nebyla jsem tam osobně, ale vím, že to všichni chválí. Je to kousek od JH.