Zajímá tu nekoho Indie, Nepál a pod.?

aponchie
27. led 2009

Je tu nekdo koho zajima Indie,Nepal apod?spise ve smyslu yoga,jidlo,zeme,zvirata,asramy,meditace a pod?Nasla jsme par hezkych odkazu na dovolenou v Indii spolu s meditacnim a ozdravnym programem a je to nadhera..si rikam,ze po takovem pobytu se uz cloveku nechce vracet snad ani domu 😀

http://www.soukya.com/
http://www.incredibleindia.org/newsite/cms_Page...

letenky do Indie jsem zjistovala a uz to neni jako driv tak drahe,nyni se da ve dvou dospelych letet s BA treba z PRG do UK nasledne do IND za nejakych 19.000tisic vcetne tax na jednoho..lita se Boeingem 747-jumbo jet.
Program a relaxacni procedury jsou velmi levne jak muzete kuknout.. 😵 mozna to ubytovani je drazsi nez jsem cekala..nicmene po cele Indii je urcite takovych center mraky..Bratranek jezdi pravidelne meditovat co 2roky do nejakeho indickeho asramu na sever,ale bydlime od sebe daleko a nejak se moc nestykame tak nevim podrobnosti..Varite nekdo indicky libi se Vam jejich kultura a mentalita?Me teda desne,mam doma sari a kdyz me to chytne uvarim Tikku nebo Vindaloo a oblecu se k tomu a nutim manzela semnou cvicit yogu 😀

aponchie
autor
14. únor 2009

jezisi ja zapomela ..omlouvam se 😀 ted sem toho mela hodne s hospodou a malou mela prazdniny a tak takze sem moc nestihala..btw ten film...mam obavu,ze ho jen tak nekde v pujcovne nenajdu to asi az nekdy budou davat nahodou anebo jestli to nekdo nema..zrovna vcera jsme planovali let do UK ,manzel by chtel uz letos,ale ja uz nepamatuju kdy jsou nejake poradne vyprodeje krom povanocniho obdobi??? 😀 nejdriv,ze pojedeme autem at toho hodne narveme do kufru 😀 ale spocitala sem mu cestu tam a zpatky plus ferry plus nejake poplatky za dalnici atdatd a vyslo to sulnul s letenkou low cost ,ktera leti primo na Heathrow coz je fajn pac nemusime nekde z Lutonu nebo z ktere prdelky jeste do Londona..akorat nam dava zabrat ubytovani chteli jsme neco pobliz letiste pac pojedeme s malou asi tak aby to nebylo moc narocne na cestu z a do letiste potom a tam je to drahe jak prase tak manzel dostal uzasnej napad at najdu podle mapy tube neco po trase te linie metra co jede z Heathrow do centra a neco se naslo akorat se nevyznam v tech jejich cenach moc a mam strach,ze rezervaci muzou zrusit treba z nejakeho duvodu to uz se nam jednou stalo na Slovensku ,ze nam ten den presunula bydleni nekde a to je psycho ..ne tak v cizi zemi,ale uz mame naplanovane nakupy a dneska se mi zdalo jak jsme tam byli na 3noci a nestihali vubec nic zdalo se mi,ze jsme nekde na trase u Camden market nechali v nejakem hlidacim koutku malou a pak sme nemohli najit kde to bylo tak sem silela pak sem nakupovala nejake pitomosti v Asde a pak uz nevim 😀 😀 😀 😀 😀

ssalonis
18. led 2010

Ahojte, uz ste boli v tej Indii? 🙂 Ja tu zijem 8 rokov,najde sa nejaka slovenka niekde v okoli Chennai??