Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vítám všechny ❤

lu_mik
Moderátor
20. srp 2018

Ahoj holky, chtěla jsem vytvořit diskuzi, kde bychom společně probírali naší cestu těhotenstvím❤️ Tak snad se vám tu bude líbit😍 Já bych měla mít termín přesně na přelomu 🙂 je tu někdo další?

wercs
20. srp 2018

Ahoj, mam pozitivni TT a podle PM by mohl byt termin okolo 20.dubna. Ale ted se jeste dovolat a objednat k doktorce aby vse potvrdila a rekla ze je vse ok

janager
20. srp 2018

Ahoj holky🙂 tak se k vám přidávám. Mám pozitivní TT a termín mi vychází okolo 26.4. Doma mám 15m chlapečka tak pokud vše dopadne dobře, budeme mít doma pěkný šrumec🙂

krachken
20. srp 2018

Ahojte holky, ja mám termín už podle ultrazvuku 7.4. A už jsem viděla i srdíčko 🙂 a doma mám holčičku 13 měsíců 🙂

kristymaty
21. srp 2018

Ahoj holky, měla bych být 6+3tt dneska takže 7tt. Je to mé druhé těhotenství a doma máme chlapečka 2r. K doktoru mám jít na první kontrolu až 3.9.2018. Hodně zdravíčka!

❤️❤️😊💜

janager
4. zář 2018

Ahoj holky čekatelky🙂 prosím, jak to bylo, je u vás? Měla bych být podle MS 6+4 dneska jsem byla u doktora a bylo mi řečeno, že mám přijít zase až za 14 dní, že to už by měl vidět srdíčko. Přijde mi, že u syna už bylo v 7tt vidět.

krachken
5. zář 2018

@janager ahoj, já jsem byla poprvé u doktorky když jsem byla 6+4 podle ms a byl vidět jen zatím prázdný váček. Za 14 dní už byl vidět plůdek i se srdíčkem a podle ulzrazvuku jsem byla 6+3. Takže záleží hlavně na tom, kdy došlo k početí, podle ms je to podle mě jen orientační. Takže se ničeho neboj, zatím není důvod plašit 🙂

ejmate
5. zář 2018

Ahoj holky, tak já se přidávám taky, dnes bych měla být 6+5. Loni jsem potratila v 10+0, tak doufám, že to teď vyjde 🍀 Na kontrolu jdu 12. 9., tak snad už bude vidět srdíčko.
Jak to máte s nevolnostmi? Mě je už od čtvrtka špatně ☹ Musím teda zaťukat, že aspoň nezvracím, ale jsem pořád jak kdybych měla kocovinu, vůbec nevím co mám jíst ani pít ☹ A jak pořád zkouším co můžu, přijde mi, že mám žaludek zkaženej ještě z těch blivajzů co jím 😀 Lízátka mi trošku zabírají, ale můžou se jen 4 denně a já to mám nonstop, tak to moc nestačí a většinou zaberou jen ráno. Nemáte nějakej tip?

krachken
5. zář 2018

@ejmate mně je zle už přes měsíc a nepomáhá vůbec nic. Celej den je mi na zvracení a pokud se v noci vzbudím, tak potom je mi taky zle. Je úplně jedno co jím nebo piju, špatně mi je pořád a smrdí mi úplně všechno, na nic nemám chuť. Do toho mám ještě dcerku o kterou se musím starat a hlavně ji krmit - to je někdy moc na můj žaludek, ale zvládnout se to musí :D z minulých těhotenství si vůbec nepamatuju, že by mi bylo TAK zle. Snad už to brzy přejde, nebo nevím jak to budu dělat :D

ejmate
5. zář 2018

@krachken jeee :-/ to je v háji tohle 😀 Já naštěstí ještě doma dítko nemám, ale musím každý den ke koním. Po ránu to je nářez, to se přemlouvám, abych do toho sena fakt "nenablila" 😀 Aspoň u ježdění trochu zapomenu na ten žaludek. No já pořád doufám, že to nějak vychytám a na něco přijdu, tohle je úmorný :-/ Nic se mi nechce. Hlavně to ještě nikomu nechci říkat a přetvařovat se pořád, že mi nic není je fakt unavující 😀 Tak snad to časem poleví 🙂

kass86
8. zář 2018

Ahoj holky,
tak já takhle, viz foto. Snad to klapne. Držte nám palce 🙂 K doktorovi mám v plánu jít 18. 9. Snad už bude srdíčko a vše bude v pořádku.

cawendisch
19. zář 2018

Ahoj holky,
Tak já se taky přidávám, jen úplně nová ,je to naše prvni miminko 🙂 teď začínám 9.tyden a tak budu moc ráda za vaše rady a zkušenosti 🙂

ejmate
20. zář 2018

@cawendisch Ahoj 🙂 Já jsem těď 8+6 🙂 Taky čekáme první. Je mi pořád blbě 😀 Co ty?

cawendisch
23. zář 2018

@ejmate Promin,byly jsme cely vikend pryč 🙂 bylo mi zle od 7. Tydne,do toho 14 dni viroza, neco na pruduskach a do roho zvraceni byla fakt sranda 😷😁 a ted je to asi 4 dny,co mam klid. Tak snad uz to tak zustane 🙏 snažili jste se dlouho? 🙂

ejmate
24. zář 2018

Tak to je taky bezva...😖😀
Nesnažili, loni jsem bohužel potratila, tak jsme to pak nechali, protože jsme se už nesoustředili na nic jiného a letos jsme si říkali, že bysme mohli zase začít, ale než jsme to pořádně stihli, tak jsme se párkrát nechránili a bylo to 😀

cawendisch
24. zář 2018

@ejmate Tak to mě mrzí,teď uz to určitě vyjde! 😇 kdy jdeš na kontrolu? 🙂

ejmate
24. zář 2018

@cawendisch Na další kontrolu jdu 2. 10. To jdu ke svojí gynekoložce a pak 19.10. na ten prvotrimestrální screening, tak jsem zvědavá 😅🙂🙂
Akorát mě štve, že jsem si myslela, že když to posledně nedopadlo a byla jsem z toho tak špatná, tak jakou z toho teď budu mít radost a ono nic moc. Jako samozřejmě se těším, ale jak je mi pořád blbě, tak jsem z toho taková otrávená 😀 Už aby mě to přešlo a mohla jsem si to fakt "užívat" 🙂

domcaviky
2. říj 2018

ahoj, dnes jsem 9+1,doma uzmame 20mesicni zuzanku 🙂 ze zacatku mi bylo hrozne, ted uz je to lepsi, jen mi dr. nasla hematom v deloze, ktery zpusobuje opakujici se spineni, bolesti :( dala mi na to gynprodyl a ascorutin proti krvaceni... mate s tim nekdo zkusenost? dekuji 🙂

meyryen
2. říj 2018

Ll

ejmate
4. říj 2018

@domcaviky Ahoj, já tedy nemám zkušenost s hematomem, ale když jsem začala špinit, tak jsem si došla na pohotovost (moje dr. měla dovolenou), tam mi doktor řekl, že vše v pořádku a taky mi napsal ten ascorutin. Já jsem si ho vzala jeden den, ale v příbalovém letáku bylo napsáno, že ho těhotné nesmí. Tak jsem ho nebrala a včera jsem byla na kontrole u svojí dr., dala jsem jí zprávu z nemocnice a když četla o tom ascorutinu, tak se hrozně rozčilovala, že tohle těhotný nesměj ani náhodou, co mi to prý předepsalo za blbce....tak nvm, možná bych se radši ještě informovala, jak to tedy je.

Jinak já jsem dnes 10+6, včera na kontrole všechno ok. Děti ještě nemám, tak nvm jestli už jde něco poznat nebo mi to jen přijde, ale na fotce má mrňous úplně stejnej nos jako taťka 😀 takovej dlouhej hubenej frňáček 😅😀

milyeli
Autor odpověď smazal
Zobraz
ejmate
4. říj 2018

@milyeli jen píšu co mi na to řekla moje gynekoložka 😉 lékárník nejsem

domcaviky
4. říj 2018

@ejmate dekuju za odpoved 🙂 jooo ja u prvni dcerky taky videla z profilu manzela :D je to sranda ty ultrazvuky kolikrat..

domcaviky
4. říj 2018

@milyeli taky jsem cetla ze hodne bab ho uziva, tak myslim ze nebude skodit... bohuzel mi nic nezabira... :/ tak snad to bude vse v poradku

ejmate
4. říj 2018

@domcaviky No já už se těším na další ultrazvuk 😀 Byla to bomba koukat, jak se tam hýbe 🙂
Držím palce, ať jste zdraví 🍀

niki1107
4. říj 2018

@domcaviky
@milyeli Holky, v klidu ascorutin uzivejte a nenechte se vystresovat - ja ho taky uzivala cca v 11tt, kdy jsem trosku zaspinila 😉. Nekdy mam pocit, ze by tehotna mela usnout hlubokym spánkem a probrat se az k porodu, aby nahodou neco nesnedla/nevypila spatne 😂.

domcaviky
4. říj 2018

@ejmate dekuju, taky 🙂 a to počkej jak zacnou kopanecky... to je ze zacatku sranda... a pak to pekne boli :D

domcaviky
4. říj 2018

@niki1107 :D noo... to nekdy jo..

ejmate
4. říj 2018

@domcaviky No já jsem fakt zvědavá, všechno je pro mě nový. Já už se vždycky začnu bát, jestli je všechno v pořádku, když mi je jeden den dobře 😀
Jsem ze všeho vyplesklá, jak blbec. Pořád musím prohlížet ty fotky...fakt jak praštěná 😀

domcaviky
4. říj 2018

@ejmate ja si myslim, ze to je normalni... ja to delala u prvniho taky 🙂 jen ted spis na to sledovani nemám cas... porad jen odpocivam, aby bylo vse v pohode...

ejmate
4. říj 2018

@domcaviky No moc normálně si nepřipadám, ale nevadí 😀 To chápu, určitě to bude v pořádku 😉 🍀

Sem začni psát odpověď...

Odešli