Ošetrovné. Přijdu o něj, když děti pošlu do školy?

kucerovaandrea
18. kvě 2020

Zdravím
Chci se zeptat zda když pošlu 25.5. děti do školy jestli prijdu o osetrovne a tím pádem 26.5. Musím do práce?

smudlinky
18. kvě 2020

pokud jsi na oštřovném s tím dítětem co jde do školy, školky- tak ano 25.5. jdeš do práce

kucerovaandrea
autor
18. kvě 2020

@smudlinky děkuji ano mám osetrovne na syna 11 let a mám ještě dceru 7 let tak přemýšlím jestli být ještě s němá doma. Malá měla teď nedávno horečku a průjem. Sice jsem je online už přihlásila ale radši bych byla ještě doma. Nevím jak je to pak ze školou kdy je můžu dát. Bylo mi řečeno že když je nepřihlásim do 25.5. Tak pak už do školy nemůžou

jitka_cv
18. kvě 2020

@kucerovaandrea pokud je nepřihlásíš do určeného data, tj 18.5 o půlnoci , tak pak už do školy nemůžou. Ředitelé totiž musí přihlášené děti rozdělit do skupin po 15 a tyto skupiny se již nesmí měnit.

kucerovaandrea
autor
18. kvě 2020

@jitka_cv už sem je přihlásila týden zpatky

jitka_cv
18. kvě 2020

Pokud v pondělí nenastoupí tak je musíš klasický omluvit a uvést důvod proč nejdou.

sasui1
18. kvě 2020

Jestli chcete deti dolecit.. Ale potom jit do prace tak bych k 25.5. Si nechala napsat normalni osetrovne od dr. Na 9 dni a do skoly napsala ze prijdou az za tyden a je to vyresene 😉 prihlaseni jsou. Takzte s nima pocitat musi ale nikde se nepise ze dite nemuze onemocnet.... V poslednich 14 dnech nema vykazovat znamky nemoci a to vyresite dolecenim na beznem osetrovnem 😉