Ošetřovné za březen. Už Vám přišlo?

petroklay
24. dub 2020

Ahoj prosim vas uz vam prislo osetrovne me to z prace 2.4. Odeslali nasi ucetni do Prahy a vedouci mi rekla ze to tam asi omylem zalozila nekde protoze to nemaji ani tam ani na uradu a jeste nemam penize takze to je super co vy?Dekuji

cikitkapb
25. dub 2020

@vanocni_stromecek Ale tady vůbec nejde o množství peněz za jednotlivé ošetřovačky. Vem si ale tu kvantitu v jednotlivých okresech. To máš mraky uzavřených školských zařízení a když v každé rodině může být na OČR jeden rodič s jedním dítětem a každej za to dostane prachy, tak to jsou dvě žádosti v jedný rodině, a to je prostě mazec. Protože lidi radši budou doma na OČR s dětma za 60-80 % platu, než aby šli vydělat 100 % mzdy a museli makat. Je to smutný, ale je to tak.

monita0806
1. kvě 2020

@cikitkapb A co mají říkat ti kterým se pracoviště uzavřelo. Ti na výběr moc neměli.

monita0806
1. kvě 2020

A ohledně toho že si má každý odkládat. Tak někdy to je dost těžké když je třeba matka sama s dítětem a na měsíc po zaplacení všeho ji zbyde 1000 Kč, z toho moc nenašetří.

monca98
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
j.a.n.i
2. kvě 2020

@monca98 Neprud tady.

cinka03
12. kvě 2020

Praha 9 už vám něco přišlo?

vanocni_stromecek
13. kvě 2020

@cinka03 myslis za brezen? Ja teda nejsem z Prahy, ale ja si tam v pondeli volala a zamestnavatel mi to blbe vyplnil, takze jsem cekala zbytecne...takze ted vse znova, cekam, az mi poslou papiry ze socialky a jdu znova do prace a znova to poslat. Bezva.

janahonza
25. kvě 2020

Dobrý den,29.dubna nám poslali,že žádosti za březen se vyhovuje(snad tedy i vše bylo vyplněno správně) a do 14 dní přijdou peníze.Dnes je 25.5. a nemáme nic.

pip26
2. čer 2020

@petroklay me take stale nic neprislo a to cekam brezen duben kveten ale uz stim nepocitam taky zadnou rezervu nemam nemam s zeho jsem zamozivitelka vychazim z mesice do mesice nekldy neco zustane nekdy zas ne ale ted jsem nahrana uz jsem si musela pujcit na inkaso

petroklay
autor
2. čer 2020

@cinka03 uz přišlo

pip26
2. čer 2020

me ten ucetni psala ze to musela prekontrolovat a poslat zpet tak buch vi kdy to prijde

janahonza
2. čer 2020

Dobrý den,žádáme jako OSVČ,takže nás vyplácíMPO a jestli jste zaměstnanec,tak Vás ČSSZ.tuším tam je nějaká zpětná vazba,kam můžete poslat dotaz na ověření.Psala Vám účetní,že posílala zpět?Tak to spíš vypadá,že tam byla nějaká chyba!Taky za březen statečně doufám a čekám,volala jsem na linku,vše tam mají,prý,že vše vidí a platba že neodešla.Mám volat za týden,když nic nepřijde!

pip26
3. čer 2020

volam kazdy den a nikdo nebere papiry byli v poradku kolegyne je mela spatne tak vsechny prekontrovala a zas odeslala mesic jsem uz bez prijmu