• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčata. Jak je rozeznat?

30. prosince 2007 
Ahojky,určiotě tady takových témat už bylo ale jsem přihlášena ode dneška a vážně nejsem netový maniak..takže mám dotaz jak rozeznáte dvojčátka,?já mám Nikolku a Nataálku a nemít natálka za pravým ouškem znamínko tak se každej den jmenují obrácene prostě bych si je pletla...matka by děti měla poznat ale nějak se mi nedaří...má někdo podobnou zkušenost?
28. pro 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já zkušenost nemám, ale asi bych si je očíslovala na čelíčko a bylo by po problému :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sunglasses:
28. pro 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilek: :grinning: nevím jestli by jako s cislama vyjela ven :grinning:
28. pro 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarusko, mám sestřenku a ta má také holčičky dvojčátka - Magdalénku a Lidušku. A rozeznáváme je jen podle toho, že Majda má pihu nad levým obočím. Jinak jsou nachlup stejné. :wink:
28. pro 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladenko,no mí holky jsou taky stejný ale když chci třeba převlíct nikču tak musím kouknout za ucho jestli to není natálka
28. pro 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruskaaaa, teď to zakreješ čepicí :wink: :grinning:
28. pro 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilek:ted jo no ale pak ty čísla neuvidim :grinning:
28. pro 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nakoukneš a hned schováš :wink: :sunglasses: :grinning:
28. pro 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilek::D hela tak jdu krmit zase jedna z nich řve jdu kouknout na uchio a uvidíme dko to bude..tak juknu odpoledne snad ze to tu rozjede a budou i rady
28. pro 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruska: A co kdybys každé udělala náramek na ruku podobný jak měly v porodnici? Třeba takový ten náramek přátelství, jestli umíš, jedna třeba žlutý, druhá třeba červený.
28. pro 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruskaaaa, v této diskuzi by ti určitě maminy s dvojčátka poradili spoustu rad a tipů ohledně dvojčátek :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24086&vGroupOffset=0&vOffset=0
28. pro 2007 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruskaaa, no ja nemám jednovaječné, sú síce dosť podobní, ale je medzi nimi rozdiel 1,5kg, takže nemám problém :slight_smile: .
Neboj, za dáky čas, keď začnú baby viac komunikovať, robiť grimasi a tak, tak ich už budeš vedieť rozoznať. Zatiaľ, keď len spia, tak je to ťažké, musíš kukať za ucho, alebo si jedno označ nejakou vysačkou, alebo každé ráno maluj pihu :grinning:
28. pro 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
až teraz som dočítala do konca.... ten náramok, čo radí lukin je dobrý nápad :slight_smile:
28. pro 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruska, dej holčičkám každé jinak barevné nebo úplně jiné náušničky :wink:
28. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
náušničky jiné budou..jinač asi dostane každá provázek na ruku...zatím si je oblíkám třeba do růžový a fielový ale když budeme jezdit po venku tak budou v bilí tak uvidíme...dík za rady
29. pro 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielka z unorovek kluky donedavna rozeznavala kluka ty, tak ze jeden mel celou dobu modry(myslim)naramek :grinning:
30. pro 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek