Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

egrzuz
29. lis 2008

Ahojky, hlásím, že zkouška složena 😀 😀 😀

Marti, měla jsem účto ve škole, ale už je to dost dlouho 🙂 , takže jsem si to musela oživit. Jsem ráda, že už to za sebou 😀

Jdu se vyspršit, jsem z té cesty nějak unavená.
Tak pá holky a klidnou noc

simonac
29. lis 2008

zuzu velká gratulace 😉 😉 😉 😉 😉 jsi šikula

holky, tak dnes jsem byla s manžou a dvojkama ve zlínš, peta byl u babičky, jeli jsme si koupit fotáky a na kafíčko k mekovi, dvojky to zvládli na 1,
jinak dnes jsem poprvé vyzkoušela sušičku - je fakt super, opraa jsem 2 pračky a vše už mám poskládáno a nachystáno k uložení, fakt paráááááááááda 😉 ,

jdu na minutku mrknou na tv a spát, dobrou noc všem 🙂

gapka.h
29. lis 2008

Zuzi-gratulace,jsi opravdu šikulka 🙂 🙂 🙂

Simi-já už ji chci taky 😉 on mi ji určitě naloží Ježíšek 😀 😀 😀

...dobrou...zítra se jdeme opět ráno čvachtat....necháme se natočit..tak uvidím 😉

daniellka
29. lis 2008

zdar babule!

zuzi - moc moc gratului,jsi šikulka!! a hurá do podnikání 😀

tak my máme za sebou dneska návštěvu mých rodičů spojenou s papu,bylo to oukej,dokonce si tam můj muž dáchl na hodku a půl 😎

zítra už to bude horší,žádná pohodička,přijde rodina manži k nám a já peču husu. tak mám obavy,jak to dopadne 😖 snad to bude poživatelné 😀

simi - super,závidím. Já mám už myčku ve špajzu,sušičku bych musela dát k sousedům,takže nic 😀

daiquiri
30. lis 2008

Zuzi,parada,fakt skladam poklonu!Ja si nedovedu predstavit pri tom vsem,ze bych se jeste ucila.

simonac
30. lis 2008

dobré ránko holky, tak u nás se od 4 nespí - teda hlavně kristýnka - furt poplakávala, ach jo ☹

dai -- co tak brzo na pc? vždyt ty máš spavé děti 😉

tak dnes budu na oběd dělat řízky, už jsme je dlouho nemělii a mám na ně šílenou chut, manža jde ted s petou na hokej a pak si bere prcky aa já mužu vařit, ještě chci umýt okna, abychom mohli udělat vánoční výzdobu, a musím achystat adventní věnce - na dveře a do kuchyně, dnes je 1. adventní neděle 😀

jo a nevím jestli jsem psala, ale v 17,00 hod musím s petou do hradiště do kostela, chodí do křestanské MŠ a vyhrál něco v nějaké výtvarné soutěži a ceny si máme přebrat tam, tak jsem zvědavá co to bude za slávu 🙂

daniellka
30. lis 2008

jéje tady to tepe po ránu 😎

simi - to je fakt děs,s tím vašim spaním,vůbec nezávidím. snad to aspon nějak po troškách doženeš 😉
já bych taky radši šnicle. musím se pustit do té husy. ani nevím jak se dlouho asi peče,tak ji radši hodím do trouby už ted hned..

dai - ty takhle brzo ráno? copak copak,jdeš z mejdánku?? 😀 😀

tindra
30. lis 2008

ahojky,když u nás žádný obchodňák není 😅 jen hypernova,obi.kaufland......drogerii mají od švagrové-má svoji,tak možná zkusím tu hudbu nebo pc.U nás se dává jen dětem.
ZUZI moc moc gratulujeme!!!!šikovná holka a teď se jako chystáš do práce?????Už?
My máme dnes jen kuře a pro kluky mámod včerejška,takže celé dopoledne budu na netu hledat dárky 😅 už vidím kluky jak mě nechají 🙂
Dani husu sem ještě nikdy nedělala, s červeným zelím?Na to se chodí u nás na vánoce ke tchyni.Jen nevím kam tam dám kluky,když jim běhá po celým domě nevychovaný vlčák,po zemi tam toho asi moc nenalozí,leda bych jim dala černý tepláky a pak je zrovna vyhodila 😒
Gabko my po dlouhých bojích usínáme tak,že je dám do postýlky,lehnu si na postel a čtu si 😝 půl hodinka pro sebe tomu říkám,vyjde to tak 4x do týdne,zbytek zlobí a řvou 🙂

daiquiri
30. lis 2008

Kez by z mejdanku😀 Pisu pres mobil pri odsavani,deti jsem krmila po paty,pak jeste do osmi usly,jen ja uz pak nemuzu zabrat.

egrzuz
30. lis 2008

Děkuji moc za gratulace 🙂 😉

Marti, nejdu do práce, ještě nééé 😕 Musela jsme to mít už teď, protože další kurz možná už nebude nebo třeba za 5 let

tindra
30. lis 2008

Ondráškovi vše nej k svátku!!!!!
Zuzi a kdo by tu práci dělal,kdy musí být kurz?Nebo to je asi job na celý život,že se toho nikdo nevzdá,tak nejsou potřeba nový lidi 🙂 Stejně tě obdivuju.
Právě u nás přestala téct voda,super,prádlo v pračce,kuře neumyté,děti špinavé po svačince.....

simonac
30. lis 2008

jojo, ondráškovi vše nej, nej, nej 😀

tak zrovna jsem na MMb objednala prckům pod stromek hudební stoleček a chodítko, vím, že jiné než aktivní nedoporučujou, ale nejstarší syn taky vyrostl na normálnáím " sedícím "a nic mu není a při třech dětech budu ledva ráda, kxyž jedno někam upichnu a nebudu ho muset ještě přidržovat 😉

gapka.h
30. lis 2008

Ahojky,

dík za gratulaci 🙂 Dnes máme ještě 10 měsíců 🙂

...zítra kuknu,dnes Vás nestíhám ☹ ☹

tindra
1. pro 2008

jejda,dneska po ránu nikdo?Začínám být nervózní z tech dárků a do toho Luky dostal rýmu.Už aby nám došly ty spací pytle,venku ji snad chechytil,oblíkám je pořádně a jsou tak zachulmaní,že zima je vždy jen mě 🙂
Můžu mít dotaz na "starší" 😀 kdy začali děti jíst samy?Máťa mi včera furt kradl lžičku z kaše a snažil se trefit,naštěstí to bylo před koupáním,ale nevím,jak na to budu mít nervy v poledne u obou,protože co dělá jeden,musí se opičit i druhý.Jo a od kdy můžou děti vánočku?Martínek dnes bojkotuje chleba a rohlík nemám 😠

gapka.h
1. pro 2008

Ahojky,

přeji dobréé ránko 😉

Tak natáčení v plavání proběhlo,snad z toho něco bude 😉 Jsou to naši vodníci,jen já mám vždy strach,když je dávám pod vodu 😉

Jinak Ondrášek včera poprvé doplazil pod stůl v obyváku a k ohrádce...už to začíná 😉 Dnes po ránu také a začíná se to blížit k lození!!! 🙂 🙂

Za chvíli vyrazíme opět na stojáka na to moje laté 😉 😉

tindra-myslíš,že už jim můžu také zkusit dát chleba s lučinou na kostečky???Oni by chtěli totiž vše!
Já jsem také nervózní,nemám nic doma udělaného ☹ Ale dárky už mám 🙂
hezký den 😉

halkac
autor
1. pro 2008

Ahoj holky, přeji krásné prosincové ráno 🙂 Já si včera trochu uklidila doma - za vánoční úklid to nepovažuju (ale ten ani s dvojkama dělat nebudu), nicméně nám tu zavonělo trochu čistotou. Malinečko jsem vyzdobila byt, udělala adventní věnec a zapálila vánoční vůni. Pomalu bych měla i balit dárečky...Chybí mi koupit něco pro manžela, jeden dárek pro tatku a mám hotovo. Jen jsem se nabídla ještě koupit dárky od taťky pro mamču: tatínek dnes totiž nastupuje tu onkologickou léčbu, kdo ví, jak mu bude...tak to za něj oběhám, alespoň s něčím mohu pomoci, jsem za to ráda.
Vánoční cukroví mám objednané, vyřešila jsem, jak udělám dort k prvním narozeninám, pozvánky a PF udělal přes víkend manžel...no byl to úspěšný víkend 😀

Zuzi - GRATULUJEME KE SLOŽENÍ ZKOUŠKY!!!MOC JSME NA TEBE MYSLELI!!!

Gapi - teda vidíš, kluci jsou šikulínce, za chvíli budou lozit jako draci! Nám se konečně Jonášek rozlezl, ale mučila jsem ho. Jo a chleba s lučinou bych tak na ochutnání klidně dávala---A dáš potom video z plavání na youtube? Já bych se tak ráda podívala!!!

Tindro - vánočku bych klidně dala. Vždyť už jsou to skoro roční batolata 😉

tindra
1. pro 2008

Gabko no já v 10měs začala,oni toho moc nesní,jen spíš pořád ochutnávají a s Lučinou jsem udělala dietní chybu-nechtěli ji na chlebu,tak jsem jim ju dala vždycky olíznout z prstu a oni to teď jinak nechtějí 😠
teď mi Martínek snedl jelení lůj.vůbec nevím co mám dělat!

marrha
1. pro 2008

ahoj holky..Zuzi gratulujeme k úspěšné zkoušce 😵 😵 😵 😵

Marti..u nás v diskuzi snědl chlepeček taky jelení lůj..volala na pohotovost, tam jí řekli, že mu má dát chleba, nebo něco prostě to něčím zajíst a má ho hlídat..že to většinou odejde samo..., má mu vyvýšit postýlku, kdyby z toho zvrcel at se zvratjy nezadusí..a pokud by se jí nezdál...kdyby byl z toho divný a měl divné zorničy nebo něco..okamžitě přijít, ale že s enemá lekat....zkus zavolat doktorce, co Ti řekne ona 😉

tindra
1. pro 2008

tak jsem jim dala oboum kukuřičné křupky,nejde aby jedl jen jeden.dr.mi řekkla že mám jen čekat řidší stolici.vůbec nevím kde ho našel,musel se zkutálet ze stolu asi jak do něj šťouchal ☹ než sem odsála Lukyho,sakriš aby se člověk rozdvojil,ne?

halkac
autor
1. pro 2008

Tindro, takovéhle věcí se ještě stanou hodněkrát, nejde uhlídat všechno...to prostě nejde. Tak a´t to Martínek zvládne bez problémů...Když naše děti sežraly rybilku, taky z toho nic nebylo, tak neboj🙂

daniellka
1. pro 2008

čau babulky!

tindra - z toho loje bych se taky moc nebála. maximálně bude mít průjem nebo se poblinká 😉

vánočku určo můžeš a gapka,chlebík s lučinou,to se přímo doporučuje,že se má dávat,ne? Věk už na to mají..

¨dárky taky nemám, zatím si z toho hlavu nedělám,stejně ted moc nemám prašulky..Něco pro děti mám,něco pro manžu,ale pro zbytek rodiny nic.. zatím je čas..

vůbec nevím,co budeme dneska dělat. venku fučí,nic moc počásko,nikdo z kamarádek s dětmi nemůže,že by jsme třeba zašly do dětské kavárny,chjo chjo,mě ty sedánky každý den na hřišti už tak nebaví,chtělo by to změnu.

gapka.h
1. pro 2008

..tak já ten chlebík a lučinu koupila,zkusíme to 😉

..jo..holky,Ondra se opravdu doplazí všude..musíme dát zábrany a Kuba,ten kuká,ale o něco se pokouší!!!!Aktuální jsou u nás balónky 🙂

halkac-no snad to tam nějak manža dá ,já to totiž neumím,ale určitě budeš moc kuknout 😉

...to já ještě nemám ani adventní věnec,ani to s úklidem nebudu hrotit!!!

daiquiri
1. pro 2008

Ahoj holky,jsem tu jen na skok.V noci jsem od jedny do ctyr nespala,neslo mi zabrat☹Manzel ma dovolenou,dava se dohromady,tak jsem si dopol zadelala ctyri druhy testa na cukrovi,i kdyz jsem se dusovala,ze letos pict nebudu.

gapka.h
1. pro 2008

..jé dai ,to můžeš upéct i mně 😉 Já jen tak jeden druh...

kuzelka
1. pro 2008

Ahoj,
u nás se papá chlebík s lučinou, ted jsem zkusila i cottage a ten taky jede 😉 akorát Kubíčkovi se nechce dlouho kousat, většinou sní půlku porce a pak už je nas..n , tak mi to pak plive 😠 pacholek jeden 😀 😀

gapka.h
1. pro 2008

kuzelka-prosíém,co je to cottage???Sýr-ten název slyším poprvé ☹

kuzelka
1. pro 2008

jo jo je to čerstvý sýr, takový hrudkovitý, např. Madeta ten je bez konzervantů a stabilizátorů, já ho mám taky ráda 😉

gapka.h
1. pro 2008

...díky,vyzkoušíme 😉

simonac
1. pro 2008

ahojky, včera jsem pokazila počítač, spadl mi, tak ted jsem na notebooku, je pomalý, ale snad to odešle ☹

já dnes umyla okna, a zabalila další dárky, pro děti mám už skoro vše i zabalené, byla jsem ve městě koupit tchýni hoinky, tak snad se budou líbit, jinak včera jsem udělala adventní věnec a sne sbudeme dávat žárovičky do oken, 😉

gabco - cottage je super, chutná mi i bez ničeho

egrzuz
1. pro 2008

Ahojky 😀

Marti, to je řemeslo,které se dědí v rodině 😀 😀 😀 😀

Držím paleček, ať je Martínek ok, ale neboj, jak píšou holky, bude to dobré

Kdy dáváte dětem ten chleba se sýrem, místo snídaně??? 😕

Dneska jsem koupala ve velké vaně podle rady Kačky a sice byl řev, ale né tak šílený jako včera. To bylo šílený. 😒
Musela jsme si tam sednout k nim. Snad se nebudou bát a do týdne to bude dobré