Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

anyes
11. led 2009

Arie se mi taky moc líbí, je to nádherný kočárek. Jedny holčičky tady u nás v nich taky jezdí. No ale pro nás asi nejsou, protože my jsme měli před měsícem na 8měsíční kontrole Zuzka 8,5kg a 70cm a Ondra 10,5kg a 85cm. Fakt to není překlep. No ale malý asi má po kom být. Já mám 182cm a manža je ještě vyšší. Takže tento kočárek bysme brzo rozbili. Není na takové váhové kategorie a to je škoda. ☹

kuzelka
11. led 2009

zuzi taky se mi moc líbí, Barů chodí asi 2,5 měsíce a Kuba tak o 14 dní míň 😀
sranda jak ťapkali na tom sněhu 😀 😀 😀

egrzuz
11. led 2009

Aha, tak to u nás se chodí od silvestra, my budeme kupovat botičky na ven až na jaro. A pro Jarouška až asi v létě 😀

halkac
autor
12. led 2009

Dobré ránko, dnes se konečně vstávalo zase normálně v sedm, ufff. Včera jmse byli nuseni vylézt z pelechu už v půl šesté, tak tu dopoledne vypadalo tak, že já ležela na zemi před TV na roztažené peřině a neustále na mě někdo usínal a zase se budil 😀

Holky, co to tady je s těmi váhami 😀 ??? Taková tintítka !!!

Vítám Juliet a Anyes - holky, jen choďte a koníkujte tu s námi🙂 Čím víc nás tu bude, tím lépe. Anyes a vy bydlíte přímo v Kromeříži a Juliet, ty jsi přímo ze Vsetína?

Dai, gratulujeme k příkrmům...ať dětem chutná🙂

Zuzi, tak jak sis užila volno? Prosím tě, jen mi nepiš, že jsi uklízela 🤐 Potichu doufám, že sis četla, spala, válela se ve vaně nebo šla na masáž🙂

Simi, včera jsem si byla dělat nehty a za pět hodin jsem měla už jeden zlomený. Chjooo, já neumím pracovat s delšími☹ Ty na ně často chodíč, tak mi poraď. Jde jen o zvyk nebo se nikdy nenaučím s nimi pracovat?

Gapi, co to spaní, je to lepší ???Neboj, vydrž, ono se to ustálí až tak po týdnu.

No nic - jdu nakrmit potomečky moje🙂

marrha
12. led 2009

Dobré ráno holky,

Anyes...je to pravda..., že tyhle kočárky nejsou pro větší děti...taky mám Kristu macíka...a máme problém se do něčeho dostat...a o kočárcích bych mohla vyprávět 😀 já jich měla...., ale Ondrášek je opravdu kus chlapa...asi bude muset brzo začít po svých nebo se Ti v roce a půl nevejde vůbec nikam 😀 (to není myšleno ve zlém)

Kačko bud v klidu..já to tu s tou váhou vyrovnám 😀 ..já jsem za 3 holky 😀 😀

Karin botičky jsou krásné....je super že jsi sehnala stejné do páru... 🙂 těch zimních už moc není...a když tka je problém sehnat stejné, ale v třeba v kombinaci pro holčičku a chlapečka...

anyes
12. led 2009

Ondra je opravdu kus chlapa a vím to moc dobře. Je naštěstí velký, ale zase ne tlustý 🙂 Dělají mi radost, protože sní opravdu všechno, co jim nachystám a jako odměnu se uplně neskutečně vždycky těší na kapičky vigantol. Štěstím se vždycky třepou a hází rukama, když je uvidí.

Spaní máme ale taky všelijaké. Vstáváme ráno před šestou. Myslela jsem si, že je to tím, že chodí brzo spát. Už v šest jsou strašně utahaní a o půl sedmé už i spí. Ale když se povede dát je spát pozděj, třeba i v osm teď šli o víkendu, tak stejně vstávají v šest. Tak je pro mě lepší je dát spát už v té půl sedmé.

No a taky navíc ještě krmíme dvakrát během noci. V jedenáct a kolem půl čtvrté. Proto mají tu svoji postavičku jakou mají 🙂

Jo a bydlíme v Hulíně.

egrzuz
12. led 2009

Ahojky, no Kači fakt jsem uklízela. No, ale u toho jsem si odpočinula, fakt. Vyklidila jsem si v lince jednu skříňku jen pro věci dětem, jinak jsem to měla všude 😀 😀 😀

Anyes, kolikrát denně jíte? Tý jo, dvakrát v noci je dost. 😉 🙂

Já měla dneska v posteli společnost 😀 jednoho chlapa v 5 ráno a potm ženskou v 6 😀 😀 😀 😀 No jo, naše dětičky. A v 6.30 už jsme musela jít dolů a hrát si.

Kači, já taky takhle ležím večer, když už dodělávám 🙂

Markét, taky se přidávám k váhám násobek holek 😀

gapka.h
12. led 2009

Ahojky,

..tak mi dnes vstávali v šest ☹ ☹ Ale usnuli teď v 11h-sice jsme bojovali,ale šlo to 😉

Kaci-já vím,že musím vydržet 😉 Trošku lepší to je,hlavně jim to natahuji dopol. 😉

...už se těším,jak půjdem ven,potřebuji vyvětrat hlavu!!!Vypadá,že je tam líp než včera.

Holky,viděly jste včera úplněk měsíce??Já jo v 15.30h-byla to nádhera...i jak to zacházelo 😉

juliet
12. led 2009

Ahojky 🙂
Gapka, ve Zlíně jsem taky rodila, poznala jsi to správně 😉

Tinda, proč jste Herqules reklamovali, My už ho měli taky j1x na reklamaci kvůli špatně přední vidlici (hrozně nám to vrzalo) a teď se zdá, že začíná být špatná i ta druhá 😠

kuzelka
12. led 2009

Ahoj
u nás se dnes vstávalo v 7h 😵 😵
markét já ani na stejných netrvala, prostě to tak vyšlo 😉
já jdu za chvilku zas na gyndu 😒 chjo..
gabi prodejna je u nás v Ostravě-Porubě ale myslím že je i v OV-Mariánských Horách
http://www.fare.cz/content/view/97/76/

issaga
12. led 2009

ahoj holky,
tak jsem vas kousek precetla... no u nas se ted vstava az kolem 8me, ale s usinanim je to vecer horsi. snad to zas prejde

jinak s vahou se taky pridavam k Market a Zuze... doufam, ze letos uz budu mit silu s tim neco udelat, mam o 20 kg vic nez pred otehotnenim ☹ a vubec se necitim dobre
to mi pripomina, ze bych se mela objednat na kontrolu se stitnou zlazou, ktera mi v pribrani pekne pomohla - no ale ted uz je to s ni snad v pohode

musim prihodit nejake fotecky z nasich vanocnich a predsilvestrovskych vyletu, docela jsme si uzili

jo a abych nezapomnela - vitam nove tvare 🙂

simonac
12. led 2009

ahojky holky, tak dnes jsem byla s Kristýnkou na rehabce, byla pochválena jaké dělá pokroky, babi zatím doma hlídala petu i martínka, peta není ve školce, včera měl průjem, tak jsem si ho radši nechala doma - už peklí, ale radši at peklí, hlavně at je v poho 😉 , mimča ted zadřímla. dají asi 20 min a pak pudem všichni ven s petou bobovat, včera jsem jezdila i já a bylo to super 😀

kačko -- já mám nehty dlouhé od jakživa, takže já jsem na ně zvyklá 😉

na středu jsem se objednala na tetování - kontura rtů- doma jsem řekla, že jdu k zubařce, abych nemusela poslouchat - hlavně tchýni - jestli je mi to potřeba, tak pak písnu jak moooooooooooooc to bolelo, nemáte to některá 😉

simonac
12. led 2009

jéééé, my máme dnes přesně 8 měsíců -- toto letí, co?? 😉

daiquiri
12. led 2009

Simi,velka gratulace!
Ja mam jen vytetovane horni a spodni ocni linky.
Holky,davaly jste do te mrkvicky, co je ve sklenicce, trochu oleje?

simonac
12. led 2009

dai - já ne - myslím ten olej

egrzuz
12. led 2009

Iss, kolik jsi přibrala v těhotenství. To já mám navíc už jen asi 2kg, ale to břicho je šílený 😠 jako v 5měsíci ☹

Simi, pusu i oči má moje mamina, dělá to moje kosmetička a já na to nemám, jsem posera. Jste dobrý s Dai, že jste do toho šly holky.

Dai, olej jsem nedávala, jen když jsem potom vařila zeleninu sama, tak jsem kápla olivový olej.

Simi, gratulace k 8 měsícům, letí to šíleně

egrzuz
12. led 2009

Kuzelko, jdeš už na ten zákrork? 😕

gapka.h
12. led 2009

Dai-já také ne,jen do toho,co jsem vařila doma 😉

simi-já to mám...ale už 5.rok...musím jít znovu 😉 Dá se to vydržet,jen pak aby ses nelekla poprvé 😀 😀 😀

simonac
12. led 2009

holky, díky za gratulace, jdu to uspat a taky rychle něco naspat, dobrou 😉

kuzelka
12. led 2009

holky, odpoledne jsme šli s dětma asi na 40min. ven po svých a teda chodili jsme intenzivně 😀 musela jsem je dát mnohem dřív spát byli utahaní jak koťata 😀 😀
zuzi objednali si mě na 9.2.
dai taky jsem dávala trochu oleje jen do vařeného papu 😉

marrha
12. led 2009

Simi gratulace k 8 měsícům...to je fakt neuvěřitelné jak to letí...si pamatuju jak jsi rodila 😵

Verun...jak říkají holky...olej jen do domácích..ve skleničkách už všechno je 🙂

jéé holky bolí to to tetování linek,???

daiquiri
13. led 2009

Já právě koukala na složení tý skleničky a o oleji ani zmínka.

To tetování mám už taky asi 4 roky, drží dobře, ale třeba paní co mi to dělala říkala, že ona musí chodit každý rok na obnovování, že má málo pigmentu, tak jí to mizí. Jinak mě to ani tak moc nebolelo, dá se to vydržet 🙂
Na tu pusu bych se asi bála, prý se to musí dobře umět, aby se trefila správná barva a asi budeš mít oteklý rty, tak to Simi stejně tchýně pozná ne? 😉

Holky, včera jsem byla poprvé od porodu s kamarádkou v hospodě, to byla paráda 😀 Manžel sám nakrmil a uložil! A v sobotu jedu na hory, teda vracím se v neděli, tak mám z toho bobky, budu asi pěkně nervózní a bude se mi hrozně stýskat ☹
Jo a Zuzi jedu do Josefova Dolu, to zas není tak daleko od vás 😉

gapka.h
13. led 2009

...no s těma rtama...to je potom teda pěkně nateklý-Simi-poznají to 😉 Já v práci tvrdila,že jsem nachlazená a mám zimy...jsou tam závistiví lidé...pak se to stejně profláklo 😉 Ale je to úspara...nemusela jsem dávat rtěnku...i v nemocnici vypadal člověk k světu 😉

Dai-jééé to ti závidím..děti budou s manžou???to bych byla asi také nesvá 😉 Ale ty si to užij,my pojedem příští rok snad všicni 😉
..a tu nějakou kavárničku bych také potřebovala 😉 dala jsis aspoň trochu do trumpety 😀 😀

daiquiri
13. led 2009

Oni i oči jsou pěkně nateklý, cca dva dny 😒 Ale do těch spodních linek už bych nešla, ale ty horní jsou super!

Gabi, taky že budu, už teď jsem nervozní, ale manžel mě tam poslal, jedou tam kamarádky ze střední + jedna co žije v Německu, neviděly jsme se dva roky....Na jednu stranu se hrozně těším, vím, že to tu zvládnou, na druhou už se těším na neděli až budu zase doma 😅
To víš, že dala, ale tak nějak s mírou, k dětem nikdo jiný než já nevstane, tak jsem měla 3 skleničky 😀

simonac
13. led 2009

holky já vím, že to bude poznat, bude to vidět hned na první pohled, ale už to budu mít za sebou a nebudu muset poslouchat keci jako - na co? však už jsi vdaná, proč si to dáváš? není ti líto peněz...... 😠 , ale už mám docela bobky 😒

tak babi vyjela s prckama a já musím honem vytřít, ještě mám v plánu zacvičit na orbitreku a shodit nějaké to kilečko 😉

simonac
13. led 2009

kde jste všechny?? co děláte???? ☹

anyes
13. led 2009

Egrzuz - no krmíme jak kdy. Většinou v 8, 11, 14, 16.30 a pak 18.30 kaše na noc. Vždycky nějak tak podobně.
Oni se ale beztak budí ze zvyku. Ale nemůžu je to odnaučit. Ale ráda bych a jak ráda.

daniellka
13. led 2009

já tu som a ty tu niesi 😀 😎

simi gratulace,letí to,za chvilku budete mít roček 🙂
jinak my dneska ještě trčíme doma,mě včera skolila choroba,manžu taky,uplně jsme odpadli,ale ťuky ťuky,dneska už jsem celkem dobrá,možná jsem to rozehnala čajem na nachlazení a citronama. KLuky taky dopuju a radši jsme včera a dnes doma. aby se to nerozjelo.
Určo nás s manžou nakazil kamarád v pátek na pivu. Došel o hodinu pozdějc a totálně nahclazenej, tak to se vyplatilo 😎 .

Zítra klukoši budou v jesličkách a já vyrazím shánět zimní boty na lyže, snad seženu. Jedny úplně super jsem sehnala,ale příšerně drahý,tak váhám..Stejně mi je už určo prodali,tu mou čapu mívaj málokdy 😖

gapka.h
13. led 2009

..holky,já že si počtu...a nic ☹ ☹
..odpol.jsem byla drnkat...mamka mi pohlídala prcky a já zašla do cukrárny na něco sladkého!!!Mám absťák 😉
...dala jsem si HAPPY TIRAMISU za 45 Kč,ale výborné a k tomu Laté-potřebovala jsem se dobít!!!

..také máte někdy takový pocit??? 🙂 🙂

gapka.h
13. led 2009

..tak dobrou 😔 Já to dnes zalomím s prckama 😉

Simi-..ať tě to zítra nebolí!!!