Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

ajiik
19. bře 2009

Tindra, Dai díky. Přiznám i já mám někdy při jídle nervičky na pochodu 😠

A díky za typ určitě to zkusím postupně. Už dneska mají malinko kousíčky jinak část rozmixovaný. A je pravda, že se to naučí.

Holky nemáte někdo kočárek Dorjan? A jak jste sním spokojený. Co mě na něm vadí, že je dost těžkej a přemýšlíme jestli sporťák nebo si ho nechat.

egrzuz
19. bře 2009

Ahoj holky, nějak jste se rozpovídaly 😉 🙂

Ajjik, u nás bojujeme s kouskama u jarýna do teď. Sice jí už příkrmy s kouskama všechny, začal na 9měsících, když ho hlídala tchýně a nevěděla, že kousky nejí a u ní to snědl 😀 😀 😀 Kristýnka v pohodě kousky už od 7měsíců. S domácí stravou bojujeme

Arwenko, já jezdila sama s dvojkama a od začátku jsem je měla obě vzadu.

Sppring já mám Hauky golfky a jsem spokojená, nejsou ani drahé. Stojí 4-5tis.

Tindra, no já myslela, že už se právě do vajíček nevejdou. No tak chviličku počkáš 😉

ajiik
19. bře 2009

a já si už myslela, že jim špatně vyvářím 😠

tindra
19. bře 2009

peg perrego má Danielka,jinak jsou na něj celkem špatný ohlasy na dvojčátkách,že se s nima dá jezdit hlavně po rovných cestách,ale to jsem bvšechny golfky

egrzuz
19. bře 2009

Ajjik neboj, u nás je to stejné. Jarýn nejí nic jiného než skleničky. Ostatní si dá dvě lžičky a plive to. Nemám na to trpělivost, takže mu dávám většinou skleničky a je klid. Kristýnka naštěstí jí všechno.

daniellka
19. bře 2009

zdar babule!!

peg perego mám, jsou krásně lehoulinký,já často jezdím autem a kočár hážu do auta,takže to ocením.. co je taky super,že mají ty pultíky,děcka sedí narovnaný jak pravítka,drží se pultíku,v normál golfkách jsou ty mimina furt skroucený jak paragraf. akorát to nemá,ale nevím co poslení letošní model, polohovací nohy,ale tuhle funkci stejně nevyužiju, kluci nespí v kočáře už víc než rok 😉
a co se týče rovných cest,všeobecně všechny golfky jsou prostě chrastítka,do terénu to není.i přesto co všechno my jsme s našema golfáčema projeli,to by nikdo nevěřil 😀

arwenka
19. bře 2009

egrzuz - mela jsi nejake zrcatko, kterym ses na ne dozadu divala?

marrha
19. bře 2009

ahoj holky..

my jsme dneska byli na výletě...na veletrhu v Brně..ale nekoupili jsme tam vůbec nic 😝 😀

děti to zvládly v pohodě, tak jsme byla ráda...jinak jsme tam okukovali PP...ale naši tma nevlezou...bohužel Kristý je kápo 😀 😀 vypadala tam jako 4 leté přerostlé dítě... 😀 😀 nechtěli jsme nic kupovat, ale jen ze zajmavosti jsme to chtěli zkusit 😀 😀

marrha
19. bře 2009

Spring...ty golfky tam zrovna měli..koukali jsme na ně...máme taky dvoje mono..., ale jsou fakt malinké a mají uzounké kolečka... a na nás moc tenká konstrukce 😀 chtěli jsme mrknout na ty jejich spojky, aby jsme vyzkoušeli na ty naše, ale neměli je tam...prý je mají v Brně na jejich prodejně..ale tam už jsme nedojeli 😅

simonac
19. bře 2009

ahoj holky........

aewenka - včera jsem otevřela album nějaké maminky co má dvojčátka a ona tam měla nafocená zrcadla do auta speciálně na tyto účely, nevím jméno, tak zkus pohledat 😉

tindra
19. bře 2009

Mě se ty golfky líbí,že se skládají napůl,ne jak deštník.a taky ty putíky 😉 no uvidíme....
Marky tak tam nemá cenu jezdit?Já nad tím uvažovala že o víkendu tam zajedem(teda pokud to ještě o víkendu je🙂 bylo tam hodně autosedaček? a nějaký slevy na to?

marrha
19. bře 2009

Marti...autosedačky tam byly...ale na ceny jsme fakt nekoukala...a slevy nevím...

kočárky pro dvojky tam byly...dokonce jsme viděla svůj vysněný pro jedno dítko Casualplay a byly na podvozku nacvaknuté dvě autosedačky...na netu jsme to nikde nenašla ani na origo stránkách...jinak golfky žádn jen ty Peg perega...chtlě ajsme si od nich koupit tašku na rukijet..mám už tu co má dost zničenou...ale cen a1890,- jen za kabelu mě fakt odradila 😀 😀 😀
jinak tma mají samé kombinace pro dvojky...,
možná, že by jsi byla spokojená...ale lidí jak opic 😝 a to byl čtvrtek dopoledne..jsme říkala Romanovi, to jako nikdo nepracuje? 😀 😀
kluci jsou malí...a ty golfky jinak vypadají dobře, takže pro vás supr 😉 ...., ale u nás je problém s velikostí dětiček...teda jen jednoho 😀 😀 😀

daniellka
20. bře 2009

krásné ráno!!

marrha - a dělá tedka PP už ty sedáky u golfek stejně velké nebo pořád 60:40?

marrha
20. bře 2009

Dobré ráno holky..

tady je opět bílo 😠 , super první jarní den...

Dani už je to zase 50:50 a konečně k němu začali dělat i nánožníky...

marrha
20. bře 2009

ale barvičky se mi moc nelíbí....mě se strašně líbily ty zelenkavé..nevím která kolekce to byla...a myslím, že je máš dokonce Ty 🙂

tindra
20. bře 2009

mě se líbí ten červený 😉
nahoře nad náma bydlí měsíční holčička,tak jsem si dneska pustila video jak byli kluci dvoukolivý,protože ona se svými 3800g se mi zdá strašně maličká 😀
furt čekám na babi,chci jít poskládat ten vozík za kolo ať vím jak vypadá a ona nikde ☹

marrha
20. bře 2009

Marti..ten tam je vystavený 😉

daiquiri
20. bře 2009

Ahoj holky, tady je krásně slunečno, jen zima ☹

Markét, to byl taky ten veletrh For Kids co byl i tady v Praze?

Tak já nevím, teď jsem zase nahlodaná jestli ty MacLareny, včera jsem byla venku s kamarádkou co má taky dvojky, ta mě zas lámala na ty Peg-Pérego, když já prd vím, co by všechno měly ty golfky mít, tak jsem prostě nějaká nerozhodná 😠

marrha
20. bře 2009

Verun to netuším....v Brně to byl veletrh pro matku a dítě 😀

ale bylo tam toho asi víc než v Praze, jedna mamča byla v Praze chtěla vidět novou kolekci Jané kočárků a tam nebyla v Brně jo.
Ono spíš záleží co od nich očekáváš Ty 😀 ..jestli chceš spojenou rukojeť, nebo polohovací podnožky, jaké skládání atd... 🙂

simonac
20. bře 2009

ahoj holky

tak vidím, že řešíte golfáče, ty my asi ani nikdy pořizovat nebudeme, tady jsou samé kostky a golfáč by neuspěl 😉

dvojky si ted vzala babi ven, já jdu gruntovat, dnes mám vitamínový den tak se musím nějak zabavit abych nemyslela na jídlo 😝

jo, včera jsme byli u gabči na besedě - bylo to super, děti si pěkně hrály, hlavně ten náš nejstarší byl nadšený a ž na kristýnčin pád z tatry rovnou na čelíčko a martův pád z sedu na dlažbu to byla fakt parada 😉

daiquiri
20. bře 2009

Jo Markét, to je pravda, v Praze bylo prd, pro dvojčata vlastně nic ☹
Chci lehký, aby se vešel do auta, byl dobře ovladatelný. Na té rukojeti netrvám, sice by to asi bylo lepší, ale ne každé golfky ji mají. Nevím jestli se mi hodí polohovací podnožky, já fakt nevím .... 🙄

daiquiri
20. bře 2009

Potřebovala bych, aby byl jeden obchod, kde by byly všechny kočárky pro dvojčata, tam by se daly vyzkoušet a porovnat...Ideální! Což bohužel není. Tady jedny golfky mají v jednom obchodě, druhý zas jinde, někde jen na objednání atd... ☹

gapka.h
20. bře 2009

Ahojky,
..tak pořád řešíte golfy...U nás by neuspěly,potřebujeme teréní vozidlo..jak píše Simča 😉

My včera byli koupit první papučky,no ,ale byla jsem z nich pěkně zpocená!!!Oboum vyzkoušet,to je teda síla!!!

Tindra-my už máme vozítko také.No jsem zvědavá,jesti v tom budou chtít být.Prý do toho nemusí být helmy,jo???Ale obdivuju tě,já teda nevím,jestli bych je na tom kole utlačila-musí to být náročné
😝

sppring-my máme také TFK,jakou máte barvu???

Hošani usnuli a já jdu něco pobašti a spočnout,kašlu na úklid.Jse z nich čímdál víc utahaná...a bude hůř ☹ ☹

halkac
autor
20. bře 2009

Ahojky, taky jsem si našla chvíli času...

Gapi, vidím, že se dostáváš do stejné náladičky jako já: únava z dětiček. No jo, máme ty naše prcky podobně staré...U nás vrcholí takové to 1. období kňourání, vztekání, vymýšlení si, prosazování se...Někdy už jsme na ně vyloženě tak naštvaná, že by mě ani moji známí nepoznávali.

Holky, u nás se to čím dál víc blíží k samostatné chůzi: za jednu ručku už ťapkají obstojně, tak snad už v roce a půl se sami pustí 😀 😀 😀

kuzelka
20. bře 2009

ahojek 🙂
obědvám a děti chrní 😵 😀

Kači u nás probíhá už několikáté období vztekání, ječení, dupání....... jsem z nich na nervy furt! 😒

Gabi tak to my jsme měli štestí, jak jsme kupovali papučky tak oboum je vyzkoušela prodavačka, my tam byli skoro jen na placení

halkac
autor
20. bře 2009

Holky, tak teď jsem si navzájem stěžovaly se Zuzankou na ICQ, jak to máme těžké, bo máme děi zlobivky. A nějak jsme vydedukovaly, že to asi je mimojiné tím, že máme dvojky - přeci jen ta soutěživost, žárlení apod. se někde projevit musí.
Ale pozor! Jdou mi domů chytré knihy...název té první mluví za vše: Malý tyran 😀

kuzelka
20. bře 2009

tak u nás už se šlo spát 😉
Kači a ty jsi objednala těch knih víc?? Napiš mi prosím tituly, taky jsem o něčem takovém uvažovala!
díky

gapka.h
20. bře 2009

..tak u nás už se spí také 😉 Jsem sama ,manža šel na koncert-Vypsaná fixa....a já půjdu do hajan.
Dnes byl opět den DDDDD,asi zuby nebo nevím co....také máme řidší stolici,tak nevím...snad nějaký zoubek 😉

daniellka
21. bře 2009

no tedaaaa!! copak je to za docházku?! 😀 😀

dneska bylo nááádherně! ven jsme vyrazili teda až pozdě odpo,zato jsme si všichni bucli 2,5 hodiny,to by mohlo být každej den 😀

egrzuz
21. bře 2009

Ahoj holky,
já už jsem zoufalá ☹ ☹ ☹ Jarýn je šílený, co se vrátil tatínek je opět větší mamánek, který byl než začal lozit.
Nejhorší je usínání. Než přijel táta, tak to klapalo tak, že jsem je dala oba do pokojíčku do postýlek spát a šla pryč. Někdy brečel Jarýn, ale jen 2minuty a usnul. Teď je to hrůza........... řve jako tur, jen zavřu dveře. A vydží mu to dlouho. Nakonec tam musím jít a vzít do ruky a ukolíbat. Je to hrozný.
Dělalo vám to někdy dítko? Já se bojím, že už mu to zůstane a budu ho muset kolébat každý den ☹