Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

egrzuz
24. črc 2008

Ahoj Simi, jsme tady. U nás se spí 😀 😀 😀 už od 19,00, celý den spaly asi tak hodinu celkem a to fakt 😠

Holky děkuji za pochvalu dětí, no my jsme s mužským stejný tipy a hodně lidí si myslí, že jsme sourozenci a děti si jsou fakt dost podobný, vůbec když je navleču do stejného a dám čepku 😀

egrzuz
24. črc 2008

Sylvi, jsou to lákavé peníze, ale asi toho budu mít plné kecky 😀

dvojmama
24. črc 2008

Dobrý večer, koukám že je tu jaksi mrtvo dneska 😉
U nás se přes den jak jinak než řvalo, a na přeskáčku 🙄 Když jsou v náručí, tak klid, ale jakmile jsou v postýlce, na dece, v lehátku, tak se vztekaj. V kočárku jsem to dneska ani nezkoušela, stejně bylo hnusně, tam by se snad uklidnili.

zuzi: to věřim, já toho poslední dobou mám plný kecky i bez baru 😝 😉 Ale ty to zvládneš, jsi holka šikovná 😉 🙂

halkac
autor
25. črc 2008

Haló haló, nikde nikdo? No já mám ale smůlu 😀 😀 😀

Naše děti mají asi někde pod postýlkou budíka, oni vstávají mezi půl druhou a druhou každý den...

Iss: posíláme spoustu energie na vyhnání střevního bacila - to je fakt děsný; je to moje noční můra, že mě něco takového potká v době, kdy jsou dětičky malinké - vůbec si to neumím představit 😒 Ať jsi brzy fit a tatínek ať moc moc moc pomáhá...No a teď čtu, že to v neděli Simča měla taky...Proboha, zase tu lítá nějakej střevní blbec???

Sylvi: tys teda měla noc - snad je dnes mnohem lépe a v tuto dobu se neprocházíš po obýváku s miminkem v náručí! No s tím buzením navzájem je to potíž - Markétka to vyřešila odděleným spaním i přes noc; já děti zásadne rozděluju na spaní přes den, jinak se navzájem budí - hlavně nemůžou zabrat, protože stačí, aby jedem lehce zakňoural a druhý se okamžitě přidá, jak kdyby na to čekal...Já dělám to, že Jonáška dávám do ložnice a Magdalénku do obýváku a pustím zvuk elektrické odsávačky (mám nahraný v počítači) - ten je uklidňuje a oni přes něj navzájem neslyší to kňourání...

Simi: tak jaký bylo odpoledne, když tvé dětičky tak pěkně spaly přes oběd? Nezlobily, když nabraky sílu?

My v tom hnusu počasovým byli včera u kamarádky s lednovým Jáchymkem - bylo moc příjemně🙂 Jen jsem se zas ujistila, jaký mám rarachy. Jáchymek totiž té kamarádce tak nááádherně spí - bdělý je dvě hodiny a pak na dvě až tři hodiny sám v klidu usíná...To u nás nepřichází v úvahu 😀 😀 😀 Děcka si od desíti do dvou, co jsme tam návštěvovali, dáchly na třicet minut a pak zase řádily...

Zuzi, ty ten bar zvládneš, to je jasný! A ty peníze se neztratí, ale sakra na mateřské přijdou k dobru! Jen budeš mít záhul - ale už jsi precizně zvládla sama se starat o děti, váš dům i dům rodičů...tohle nebude o moc náročnější🙂

Tož nic, holky klidnou dobrou DLOUHOU noc!

egrzuz
25. črc 2008

Ahoj holky, no těšila jsme si, jak si počtu od Kačenky a je to tady 😀 😀 😀

Holky , dneska jdu reklamavat pro změnu chůvičky, Kristýnka řvala venku jako tur a chůva nic. Mám Phillips a jsou prý hodně poruchové, tak uvidíme co mi řeknou 😉 S přebalovákem na reklamaci zatím nic, čekám , mají na to 14dní 😀 Já jsme hrozný potížista obchodníků

Kačko, jak jsi se ptala, tak jsme našla docela fajn nápad k 1.narozeninám. Ani to není drahé
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12577433&tab=0
Co si o tom holky myslíte?
😀

halkac
autor
25. črc 2008

Holky a co Kristýnčin svátek? Jak proběhly gratulace a jaké dárky holky dostaly????

simonac
25. črc 2008

dobré ránko holky, dnes vezeme nejstaršího synátora na víkend ke švagrové,to bude paráda budu muset hlídat jen dvě děti 😉
už plánujeme co s mojim podniknem, když budeme mít takové malé prázdniny

dnes jsem zkusila dát nutrilon z nových flaštiček, včera mu došel balík za 2.500 - sterilizátor, lahvičky, ohřívač...., a moji prcii zase ani hlt 😒
asi jim to mojemlíčko fakt stačí, tak pak nechápu proooooooooooč tak moooooooooc plačou, ale vydržím do 3 měsíců a pak budu očekávat ten zlom, aspon , že v noci se jakštak vyspíme
zato já jsem už třetí den taky jakási divná, asi mám moc nízký tlak, pořád se mi točí hlava, ted jsem si uvařila silnější kafíčko, tak uvidíme co to se mnou udělá

simonac
25. črc 2008

zuzu- já ty skákala znám z MMB, bývají tam i dost v aukcích, možná bys na ně natrefila i levněji, ikdyž 300 nebo kolik to tam bylo není až zase tak moc, dobrý tip, dám si je do oblíbených

naše Kristýnka dostála nějaké plenky, plyšáky, hračky na zavěšení do kočárku, bodýčko... a pochopitelně to dostal i marta, tak to se nám ty oslavy trochu prodraží ☹

halkac
autor
25. črc 2008

Simi, tož takhle rozmazlovat děti 😀 😀 😀 No není nad Zuzanku - ta dala kristýnce kočárek...asi se jaroušek bude muset ségry ptát, jestli se může povozit🙂 Ale Krisťulka si prý zase hrae s hrazdičkou, kterou dostal Jaroušek 😵

Jo a Simi - zkus ten Nutrilon nabízet a nabízet (pokud máš opravdu pocit, že mají hlad), oni třebas zatím neví, co s tím...nebo odstříkej mléko (stačí trocha) a dej ho do flaštiček...já si spíš myslím, že neumí pít z lahviček...pokud by mateřinku pily, pak bych zkusila změnit značku mlíčka....

simonac
25. črc 2008

hal...díky za tip. budu zkoušet azkoušet , ale v noci mi celkem spí, tak nevím jestli je to hlady, když někdy vydrží i 5-6 hodin 😒

halkac
autor
25. črc 2008

No to těžko odhadneš☹ U nás taky nejhorší měsíc byl třetí - jak jsem už psala: vydrželi déle vzhůrů, ale přitom je nic moc nebavilo, tak ječeli...A přitom jsem věděla, že hlad nemají a že bříško je nebolí...

No ale lahvičky a další zboží se ti dyžtak neztratí (na čaje apod.)

dvojmama
25. črc 2008

Krásné ráno 🙂
U nás noc byla lepší - večer usnuli, o půlnoci se probrali, ale zapla jsem kolotoče a spali dál, ale takhle to bylo asi po 30min!! 🙄 Ve 4 se probrali dostali mlíčko a Vikinka to zalomila, ale Viktor zase nechtěl spinkat, takže jsem ho hladila (žádný nošení už nebude) a nakonec usnul taky. Za hoďku zase vzhůru, kolotoč a spali až do rána.

kaci: já je rozdělovat nechci, jednoho by musel mít MM a to by asi nepřežil 😀 Navíc jeho máloco vzbudí, oni si řvou třeba půl hodiny a on ráno o ničem neví 😅 😔 A přes den se budí málokdy, ale občas je taky rozdělím 😉

zuzi: hodně štěstí s reklamací 😉
Ti skákací draci vypadají dobře! Taky dávám do oblíbených, díky 🙂

Simi: já si taky myslím, že spíš odmítají lahvičku. Zkoušej, zkoušej, třeba si zvyknou 😉

Holky, náš Viktor má svátek v pondělí a já vůbec nevím, co mu koupit. Když měla svátek Vikinka, tak dostala jen nějakou hračku na kočárek, byl jim asi měsíc. Ale teď už jsou starší, tak nevim, jestli koupit Vikinoj něco víc? Původně jsem měla v plánu koupit jim jídelní židličky, ale ještě nebyl čas nějaký vybrat.

simonac
25. črc 2008

tak musíme vydržet 😉

marrha
25. črc 2008

Ahoj holky..

taky se vždycky těším až si počtu noční randění od Kačky 😀 😀 😀
Kačka nezklame 😀

kači až nebudeš v noci odstříkávat,tak už budeš tak navyklá...,že ve dvě budeš muset zajít na koníka 😀

kristýnka byla celou noc ateď i ráno bez teplotky.... 😵 osypaná není..tak nevím jestli je to ta 6 nemoc nebo není...,ale za to se ráno probudila a byla zesr....i s celou postýlkou 😝 ale to neva..hlavně,že je jí líp 🙂

Já koupím na roček nejspíš odrážedla...a pak asi mluvícího pejska od FP(nebo to navrhnem tchánovi),ale oni mě štvou..kpují děckám zásadně ťamanské hračky...a já to pak vyhazuju do koše...kdyby radši koupili přesnidávky..to už by mi aspoň pomohlo... 😝

Simon já jsem v porodnici dokrmovala ze stříkačky..nezkoušela jsi..třeba fakt neví co s tím dudlíkem dělat.. 🙂

a stím řvaním...jak píše Kačka...děti jsem "rozsadila" a výsledek je ten,že davídek spí krásně celou noc a krista s ebusí jen jednou...ale ona někdy nespí..tak by 100% budila i davídose...a i když to hodně lidí nechápe...nám to tak vyhovuje...no co spánek prostě potřebuju 😔

simonac
25. črc 2008

marr...já nemůžu děti rozdělit, nemám kde, jsem ráda, že aspon tohop nejstaršího separuju do jeho pokojíka, musím eto holt vydržet nic se nedá dělat, uvažujeme o koupi pozemku na nový domeček tak snad to vyjde 😉

marrha
25. črc 2008

Simon...jasně..já to psala..jen jak to máme my..

Krista spí taky v obýváku..tak tu máme postýlku....,ale nám to tak vyhovuje..protože ty začátky jak spali spolu..to fakt byl děs...ani manža vyspaný ani já..a jak řvali tak probouteli Nikolku(ta má svůj pokojík)..tak jsem to opak zkusili takhle a zafungovalo to 😅

já myslela,že bydlíte v domečku 🙂

simonac
25. črc 2008

marr..bydlíme, ale je to jen 3 +1 a ještě v obyváku nejsou dveře, chodbičkou se jde do ložnice, mojemu to koupili rodiče, když byl na vojně - on má dole dílny a nahoře jsme si postavili bydlení, ale ted je nás trochu víc tak scháníme a scháníme, ale už se něco rýsuje 😉

marrha
25. črc 2008

Simon...tak to držím palečky...a´t to klapne 😵
my máme 3+1,ale malé místnosti...,chtěli by jsme domeček....no,ale na ten nikdy mít nebudem...takže se koukáme aspoň po nějaké chatě...at máme kde vypadnout 🙂

simonac
25. črc 2008

marrha..............a stejně i když pozemek koupíme, dnes to není levná záležitost jak jistě všechny víte, tak manža říkal, že stěhovat se budeme nejdřív za 4 roky - chce tam totiž postavit zase i svůj servis+domek+zahrada, na tu se těším nejvíc - pískoviště, průlezky, houpačky...tady máme jen terásku a firmu si najímat nebudeme. tak snad se někdy dočkáme 😉

dvojmama
25. črc 2008

ahojky, pěkný den 🙂
My bychom v budoucnu rádi domeček, ale přesně jak píšete, není to zrovna levná záležitost, takže možná někdy v budoucnu. Teď máme 4+kk, takže to jde 😉

U nás byl trošku klidnější den, ale asi jim bylo teplo, dost se potili, tak jsem je měla jen v bodyčkách a šlo to 🙂

Markét: jak je Kristýnce? 😉

egrzuz
25. črc 2008

Ahoj holky, na reklamaci zatím nic čekám , mají kalsických 30dní☹
No tak jsem si ale musela udělat radost, když jsme se tak rozčílila a koupila jsem teda objednala dětem NEXT bundičky, naprosto úžasný. 😀 😀 😀
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

Markét, jak je Kristýnce, to je hrozný já vás holky lituju, al eholky vydrží víc než chlapáci, tak to bude fajn 😉

Simi, vydrž ono se to srovná a nebudou jenom plakat, jééé já si pamatuju ty večerní pláče, kdy bulely oba 3-4h v kuse a já už byla zoufala, naštěstí to už není. Tak to bude taky u tebe dobrý, uvidíš

Sylvi, u nás se taky dneska moc nespalo a Kristýnce vůbec vadí vedro, ta je úplně šílená. My máme řadový baráček 4+1 a taky to stačí, na uklízení až moc, jak já říkám 😀 😀 😀

Jo a taky dneska dorazily sedačky 😀 😀

egrzuz
25. črc 2008

Teda já píšu, jak to chci rychle všechno říct,(hrozná drbna), tak se mi pletou písmenka a občas nějaké vynechám. Omlouvám se 😔

simonac
25. črc 2008

ahojky holky, u nás byl dnes den blbec, hlavně Kristýnka od 5 plače a plače, nevím co už s ní mám dělat, jsem fakt vyřízená ☹

zuzu...bundičky jsou super, znám je, kámoška prodává next, tak jsem je tam viděla

daniellka
25. črc 2008

ahoj holky, jdu jenpodzravit, vůbec vás poslední dobou nestíhám. k tomu na mě dneska dolehla totální únava matrošu, tak vás ani nedočtu..

marůdci -přeji brzké uzdravení 🙂

zuzi- bundičky vypadají perfektně, taky se chystám něco pokoupit na zimu..Ty nextový věci jsou supr, ale strašně mě štve, jak maj vždyckysupr nabídku pro holčičky a pro kluky nic moc, pořád to samý dokola.. 😅

marrha
25. črc 2008

Ahoj holky..

tak Kristýnka je bez teplot..,ale má šílený průjem....takže nevím co je horší...je to vždycky i s postýlkou..takže jen peru a peru 😝

Zuzi..tady na noťasu mi nejde ten next zobrazit...zítra mrknu na normálním PC...

Simon...a nebolí jí bříško?neboj to přejde....

Jinak u nás od 14 hodn..střídá jedna bouřka druhou...samé blesky,hromy..měla jsem strach,že děti neusnou..a úplně v pohodě(myslím odpoledne)za to NIkolku jsem měla málen na sobě přilepenou 😀 strašně se bojí bouřky 🙂

Sylvi 4+KK by se nám taky hodil..asi vystěhujem sousedku a vezmeme si její obývák 😀

dvojmama
25. črc 2008

zuzi: bundičky naprosto bombastický!! 😵 😵
A jaké jsi to nakonec objednala sedačky? Asi jsem to přehlídla, tak promiň 😅
Na uklízení mi to taky stačí 😀 Ale já potřebuji pokoj na práci - převážně pracuji doma, takže proto. A do budoucna chci, aby děti měli každý svůj pokoj, takže budeme hledat něco většího, ale na to je čas 😉

Já jdu spinkat, prdíci usnuli už v 19h, takže v noci očekávám pohromy. Dobrou! 🙂

dvojmama
25. črc 2008

Markét: tak je dobře že teplotky jsou pryč, ale to praní nezávidím. Ať už je to brzy za vámi! 😉
A sousedku vystěhujte 😀 Já bych naši taky vystěhovala, smrdí (pardon, ale podle mě se snad v životě nemyla) a vždycky mi leze až do kočárku a má takové divné dotazy 😝

Tak už fakt dobrou 🙂

halkac
autor
25. črc 2008

Háááááááááj,

tak u nás se dnes vstávala nějako dříve, ehmmmm. A protože maminka byla zdechlá uspávat na hodinu (protože tak kolem druhé by se určo vzbudili na jídlo), strčila dětem flašku a teď doufá a doufá a doufá...

Holky, plís, jak často vaši manželé chodí večer pařit???

halkac
autor
25. črc 2008

No a co jinak?

Markét, ať je Kristýnka už fit, co to jako má? Tu šestou nemoc? To asi ne, když se neosypala, viď? Kdy jdete na kontrolu?

Sylvi, a co děláš, že můžeš pracovat z domu? Jinak přeju, aby tě broučci překvapili a v noci nechali vyspat!

simonac
26. črc 2008

Dobré ránko, holky, tak u nás už se vstávalo v 6 hodin. 😒

kačko ...můj ted nikde moc nechodí, 3 děti jsou 3 děti, ale včera večer mě nasral, šel si naproti do hospody na jedno a došel za 2,5 hodiny ☹

tak, obídek už se vaří..... 🙂