Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

halkac
autor
28. srp 2008

Néééé, já napsala tak dlouhý příspěvek a kůň ho sežral 😠 😠 😠

Tak znovu stručněji:
Gapko, obdivuju tě. Jít na brusle a večer se starat o mrňátka...bych padla. My jezdíváme jen občas, spíš vyrážíme na kolo a to jsem ráda, že padnu do postele. A vy máte vozík? A jaký? Jinak my odpovídáme gestačním věkem vám, tak vás budeme bedlivě sledovat, v čem jste rychlejší než my 😀 😀 😀 S tím spaní na bříšku - já už bych se teď nebála; nejsou to miminka, která by se neuměla bránit, kdyby si zabořila obličej do duchny...

Sylvi - se hrozně tším na fotky kosmickej židlí s Vikísky!!!!

Fili: to jsem ráda, žes dojela ty i kočárek v pořádku. Posezení bylo moc příjemné!

Markét, s jakým kočárkem jsi byla nejspokojenější?

Tak a teď dárky k narozkám a Vánocům:
odrážedla
skákací zvířátka
botky
kombinézy
sáňky
houpačky
věci na písek
plastové auto pro ogara
hadrová panenka pro cérku
spací pytle pro větší děti
nějaká zvuková hračka-mně se líbí třebas pejsek od Fisher price
sedátka do vany
hračky na koupání
hrací koberec
divadlo
knížky (leporela, pohádky...)

dvojmama
28. srp 2008

Pěkný večer 🙂
Omlouvám se, Vikoušci večer předvedli jednu ze svých scén, takže jsem se sem nedostala. Už mám nafoceno, všechno přidám zítra 😉 Ani jsem nedočítala, takže taky zítra 😉 Jdu dokoukat Zoufalky a spát, dobrou noc 🙂

egrzuz
29. srp 2008

Dobré ránko 😀

Kači děkujeme za perfektní seznam. Já přemýšlím stále o těch skákacích zvířátkách, ale uvidím co koupím 😉 😀

Dvojmamko, ty nás napínáš, já se nemůžu dočkat(jak je nazvala Kačka)- na kosmožidličky 😀 😀

Gapko, já si taky myslím, že ot nevadí, když spí na bříšku. Kámoška má stejně staré děti a jinak jí nespí už od porodnice.

Markét děkuji za odpověď s monitory, já přemýšlím, že je nechám tak asi do 10měsíců, uvidím, jak to půjde

U nás noc docela šílená, děti se stále budily, tak snad u ostatních to bylo lepší.

Přeju krásný den všem

marrha
29. srp 2008

Ahoj holky...

dneska máme velký den..,ale mám z toho takové rozporuplné pocity 😔 🙂

Kačko...každýs kočárků má něco...a kdyby se spojili,byl by ideál.....
ale nejvíce teď jezdím s tím Janéčkem za sebou..všude se vlezu..děti s ev něm i vyspí...a je lehoučký....ale nedám dopustit na ten můj první Spider swing...jako hluboká verze,byl úplně super...(akorát s emi nelíbí jako sporťák) 😀 a tak jsme chtěla změnu...

s Tvého seznamu máme většinu krom sáněk, skákacího zvířátka a divadla....oblečení nepočítám...to kupuju tak průběžně.... 🙂
Zuzi..my jsme měli divočinu včera..David měl po té hexa teploty...celou noc se šil..a ségra,aby nebyla pozadu tak se musela přidat taky..dneska už to bylo dobrý 🙂

simonac
29. srp 2008

dobré ránko holky, všem přeji pěkný den

jo a představte si ta naše malá to má fakt už zoubek, už je pekně vidět i cítit 😉

dvojmama
29. srp 2008

Pěkné ráno 🙂
Vítám dvojickovoumaminku. Pizzu jsme včera k večeři měli taky 😉 🙂

zuzi: neboooj, už jdu na fotky 😉

mar: všeeeechno nejlepší k 1 ročku 😵 😵 😵 😵 😵 Hlavně ať děti nezlobí maminku a pěkně rostou 😵 😵

simi: gratulace k zoubku 🙂

gapka.h
29. srp 2008

Dobré ránko,
Kaci-díky za typy,vozík nemáme,ten pořídíme příští rok.Jezdíme s kočárkem TFK-má kotoučovou brzdu,až dám fotky do alba,tak písnu-kukni pak 😉 Marki-vše nej prckům k 1.narozeninám
Simi-gratulace k zoubku,nějak brzo! 😀
Sylvi-už se těším na foto 😀
zatím pa hezký den vám i prckům 😀 😀

dvojmama
29. srp 2008

Holky, fotečky konečně v albu 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

marrha
29. srp 2008

Holky..děkujeme moc za přáníčka 😵 😵

jsem z toho dneska trošku vedle....zvláštní pocity....radost,smutek,že už to nejsou miminka...a prostě všechno do kupy....no a pořád nějak nemůžu uvěřit, že už je máme rok 🙂

Sylvi židličky super 😵 😵 😵 to bude krmeníčko...

Simi.gratulace k zoubku....a neřeháníte to tak brzo,když my ještě nic??? 😀
vidíš to,kdyby příště Kristulku bolely zoubky..tak jí dej na noc nurofen nebo paralen sirup..a uleví s ejí 😉 bobiškovi

kuzelka
29. srp 2008

Hezký den 🙂

téda židličky jsou pěkný 🙂
my spíme na bříšku od 4 měsíce, a monitory bych chtěla používat do roku, furt mám trochu strach co kdyby...
marr - všej nej prckům k 1. ročku

dneska jsme byli zas na rehábkách, pak já byla na gyndě 😅 a ted dětičky spinkají 😵
a v pondělí jdeme konečně píchat naušničky - snad to beruška moje zvládne

dvojmama
29. srp 2008

mar: musí to být zvláštní pocit. Já takové pocity měla už, když jsme slavili půl roku, v 1. roce to bude ještě horší..

Díky za pochvaly židliček, jsou fakt skvělý! 😵

simonac
29. srp 2008

mar...vše nej, nej dětičkám k narozeninám

sylvi... židličky jsou pěkné, 🙂

jdu je uspat tak snad večer, ikdyž nevím dnes jsem na ně sama, můj má celodenní turnaj v tenise, to zase bude paráda 😉

gapka.h
29. srp 2008

Sylvi-Vikoušci jsou šikulky a ještě skvělejší v židličkách 🙂 🙂
Jinak bruslení se klukom opravdu líbí-pěkně při tom dřimkají 😉
Dnes jsem s nima navečer sama-táta má akci z práce,tak musím za nima 😝
Sylvi-jak papají v židličkách??Já už dávám rýžovou kaši na noc a šmakuje jim,dopol.dostávají přesnídávku avpoledne jim vařím,jinak stále kojíme.
Holky hezký večer a zítra papa 🙂

simonac
29. srp 2008

ahoj holky,

mar...jak proběhla oslava a co dostali prcci na narozky? 🙂

taky jsem sama můj má ten celodenní turnaj v tenise a protože vyhrál tak kdoví, kdy se doma vyskytne 😒

marrha
29. srp 2008

Ahojky..

dneska ještě oslava nebyla...jen jsme dětem dali dárky...rodina přijde až zítra...

dala jsem pár foteček, tak, když tak jukněte...

Elis super fotečky...nádhera....všechny jsou nádherní, ale ta kde jste s holkama nemá fakt chybu 😵 😵 😵

elis.1
29. srp 2008

🙂 marrha děkuju mooc, a fotečky úžasný, malý kudrnáčci a kolik mají vlásků, nám znovu rostou, protože vypadaly, teda ne všechny, ale skoro 😀 to je krása, už se nemůžu dočkat prvních Vánoc s beruškama a pak v lednu jim bude rok, toto letí 😉

egrzuz
30. srp 2008

Dobré ráno holky 😀 u nás už se divočí. Včera se usnulo už v 6,30h, tak se řádí 😀

Simi, vy fakt máte zoubek, jo? To je parádní 🙂

Kuzelko, neboj naušničky Barborka zvládne, já se strašně u Kristýnky bála a bylo to v pohodě. Budeme držet pěstičky

Sylvi, židličky jsou úžasný, fakt psycho. 😀

Markét dodatečně vše nej nej k narozeninkám. Fotečky jsou nádherný, dětičky byly šťastný viď, úplně září. 😀 😀 😀 Prosím tě, potom mi napiš, jestli si hrají s tím mluvícím medvídkem, chci ho taky kupovat, děkuju

Elis, my budeme mít taky v lednu rok, šíleně to letí, fakt.

tindra
30. srp 2008

Ahojky,nestíhala jsem psát,jen jsem šmírovala,co nového
Elis,ten vítr jste měli objednaný?Vypadá to SUPER a kočičky jsou NÁDHERNÉ,krásně jste je načančali na svatbu,až budou velké,určitě budou na maminku pyšné 🙂
Mar, vše nej....hlavně zdravíčko.
Kosmožidličky úchvatné,jen ta cena je taky kosmo. Ne že bych byla nějaký móc šetřílek,ale neviděly jste některá naživo tohle a Fábulu?http://www.promimca.cz/cz-detail-115436.html ? Já mezi nima na netu moc rozdíl nevidím(jen cenu 🙂 )tak nevím,abych se zase nespálila jak s Herqulesem.Sice už jezdíme, ale moje nadšení z něho někam zmizelo.
Kačko,dobrej seznam 😉 musím si ho někam ospat a nesmím zapomenout kam 😀
Gapko, jezdilas někde po stezce,nebo jen tak?
Simi fakt zoubek?Tý jo, brzoučko,ale aspoň bude klídek.
Jo a na bříšku spinkáme,když si Luky hraje v sedě před usnutím a pak sebou prostě žuchne,padne jak zrovna je a neřemýšlí nad tím 😀 pak se sám otočí jak potřebje,už jsou to velcí kluci 😉 A krabičky od monitorů jsem už dávno dala na spodní okraj postýlky,taky je moc lákaly ty šňůrky,sice je to nepohodlné když k nim v noci letím,ale nedá se nic dělat.

egrzuz
30. srp 2008

Tindro, já mám doma Fabuly, koukni do albíčka, jsou tam vyfocené, ale jiné barvičky🙂

olanonpama
30. srp 2008

Ahojky maminy, koukám že probíráte další pokračování výbaviček, je toho pořád fůra, znám to my máme doma Pintu a druhou po starším židličku od Patronu, velký rozdíl mezi nimi není, PInta má jednu výhodu má sundávací komplet pultík takže vám zůstanou jen područky u té patronácké to nejde zůstává tam takový pidi pultík, u Fábuly nevím ale Ergzuz vám to určo poví 😀

olanonpama
30. srp 2008

Kačko opravdu dobrej seznam, dost věcí už máme, sedátka do vany budem asi kolem vánoc prodávat takže pokud budete mít někdo zájem budou k mání, pěkná nepoškozená kupovaná na MMB celkovka 800,- teď budou asi za 500,-, hračky do vany doporučuji plastové míčky a pár gumových zvířátek a klasický kelímek na pití bohatě to stačí a jsou na vísost spokojení, no nic, musím letět huláká mi tu to nejstarší dítko, je jak vosák tak jdem ven - vyvětrat než je vzbudí raubířidla 😉

simonac
30. srp 2008

ahojky holky, mám dotaz, použivali jste některá ohrádku? jak se vám osvědčila?
nemáte někdo nějakou náhodou na prodej? 🙂

a co chodítka? měla jste některá nějaké? a neprodáváte? ted je jeste nepotřebujem stačily by na vánoce 😉

mar...krásný dort, dobrá inspiračka, co to máte za bazének s kuličkama a vyhrají se tam?
a co ten mluvící pejsek, kolik stál a zaujal, taky o něm uvažuju. 😉

daniellka
30. srp 2008

čau babulky dvojčatovky 🙂

mám obrovský áčko,vím 😀 nestíhám ani dočítat.je něco nového? jakpak se daří?
vidím tu novou mamču dvojickovamaminka,ahoj,vítej 😀 KOnečně starší dvojčátka než ty naše a budu mít odkoho čerpat 😀

mar - měli jste narozeninky? gratuluju!! jak to proběhlo a co bylo za dárky?? 🙂

simčo - už první zoubek,fííha,to brzoteda! 😀 Ohrádku jsem měla, už je bohužel prodaná. Osbvědčila secelkem dobře. Někdy tam vydrželi pár minut,někdy se zabrali do hry a bylitam hezky dlouho. A nejvíc je bavilo,kdyžuž lezli,tak jsme jim vyndealaa ven dvě šprušle a oni lezli tam a ven jak chtěli,tak to tam byli pořád.Měli to jako svůj domeček nebo co.. 😀

marrha
30. srp 2008

Ahoj holky...

tak oslava je za náma...

Dani jj měli v pátek 😵

Simi..ohrádku jsme měla, ale u nás se neosvědčila...mám i síťovanou..tu ještě mám a budu prodávat a dřevěnou jsme měla šestiúhelník s vyndávacíma šprušlema...a tento týden jsme ho prodala...

chodítka mám...budu prodávat.., ale úpně obyč..mají hrací pultíky, ale jsou přes bazar...a nejsou teda už vůbec jako nová.nám stačila...používala jsme je jen málo...tak jsme nechtěla investovat..
Bazének dostali dneska.. a zatím jsou z něho naprosto nadšení....skáčou do něho šipky..hází po sobě balónkama..no radost je pozorovat...
a pejsek??včera se an něho dívali s nedůvěrou...a dneska si s ním krista už hrála, ale znáš to....každou chvilku je baví něco jiného.. 😀 a stál 999,- na MMB seženeš o něco levněji..., ale stovk navíc mě už nezabije..tak jsme ho koupila normálně v obchodě... 😉

Dani a co kluci???

simonac
31. srp 2008

dobré ránko holky, u nás se dnes zase řve a řve tak se jdu pokusit je uspat,

hurááááááááááááá zítra začíná škola a školka a Petřík vyráží do školky, já budu mít na starost jen dvě děti!!!!

mar, dani...to je škoda, že jste ohrádky už prodaly, ☹

halo, halo je tuještě někdo , kdo by měl na prodej dřevěnou ohrádku? Díky 😉

a máte nějaké tipy na chodítka? osvědčila se Vám nějaká?

egrzuz
31. srp 2008

Ahoj Simi, já mám dřevěnou ohrádku, ale na prodej zatím né 😔 Děti si v ní hrajou a jak píše Markét, někdy dlouho, někdy chvilku.

chodítko máme od Chicca active baby, čekám až se děti postavím a budou s ním řádit. Zatím si ho jen okukují a všelijak osahávají. Nedoporučila nám reha sestra klasické chodítka, tak máme tyto (vezou je před sebou), myslím, že budou fajn. Kámošky, které je mají jsou nadšené 🙂

Holky dneska jdeme na výlet celá rodinka po dlouhé době, tak se moooc těším. A hlavně závěr výletu je obrovský pohár a ledová káva 😉 😀 😀 😀

simonac
31. srp 2008

zuzu...proč teda né ty klasické, jako klasické myslím ty , kde se děti posadí a mají chodit, ne??
a ta aktivní jsou ta co se tlačí před sebou, ju?

my dnes jdeme k tchýni na oběd, pak na návštěvu k tetě a večer jsem slíbila prckovi ukončení prázdnin zdravou stravou u meka - McDonald, má to rád tak proč mu to jednou za uherský rok nedopřát!!! 😀 😀 a já určitě taky zhřeším, hlavně, že chudnu, ale musím se pochválit, už jsem shodila 4,5 kg, ještě musím zabrat, nebo do ničeho co mám doma zatím pořád nevlezu 😒

a jak jste na tom vy? už oblečete vše co jste dřív nosily?? 😉

tindra
31. srp 2008

Ahojky, Simi,ty chodítka jsou špatná na záda, na odložení dětí bych raději volila tu ohrádku(mám tu od Danielky 😉 jenže naši kluci ji milují spíš zvenku,vevnitř sou jen když je fakt potřeba,musím něco nakrájet,někdo zvoní a tak,jinak mi tu sem chtěla napsat běhají-plazí se a kutálí a po čtyřech všude....
jé jídlo od meka-to sem si nechávala vozit do porodnice,když sem se tam s nima v bříšku válela a už jsem vážně nemohla polknout tu jejich stravu,tak mi to dodalo na týden energie 🙂 ,ještě že u nás není,bych to baštila ve velkém.Já už zhubla všechno,ale to je tím stresem,tátou,a 7.patrem,když nejede výtah.....Ale abych ho jen nepomlouvala,dneska jdem na rodinnou vycházku,asi tak pátou za osm měsíců.....

simonac
31. srp 2008

tindro ...mě to taky vozilimoji kluci do porodnice 🙂

dvojmama
31. srp 2008

Pěkný nedělní večer 🙂
Hlásím se po náročném víkendu. V pátek a sobotu jsme tu měli jarmark, takže jsme byli pořád tam, ve dne v noci 😀 Dnes se dostáváme zpátky do režimu a snažím se balit. Zítra totiž beru děti a jedeme na chatu k našim. Držte palečky, ať to s dětmi zvládnu 😅

Dočetla jsem v letu, chodítka taky plánuju ty aktivní, ne ty klasické. Ohrádku máme, občas si tam děti vyhrají, ale obšas řvou, jako všude 😉 Už tu usínám na klávesnici, tak se loučím. Mějte se krásně, přeju hodný prcky a dětem školo/školko povinným dobré vykročení do nového školního roku. Papapa a pusky dětem 🙂