Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
1. čer 2009
sorbona13
2. čer 2009

ahoj holky, nestíhám vás dočítat, letím do Podolí za klukama, tak jen ve zkratce info: Honzík už je taky bez Cpapíku, dnes je vážili, Honzík má 880g a Kubík 850g. Snad už začnou trochu přibírat. Předvčírem vážili jen Kubu a měl 845g, takže se drží plus minus stejně, což je myslím super. Jinak mlíka mám čím dál víc, včera jsem vytáhla už 90ml, dnes ráno 80ml, tak z toho snad kluky uživím 😉

luzza
2. čer 2009

sorbonko
to čučím jako blázen,kolik už máš mlíčka 😅 😅 to je paráda 😅
kluci jsou velký šikulové 🙂 pořád na ně myslíme 🙂 a taky artep v nemocnici 😉 moc vám drží palce 🙂

luzza
2. čer 2009

hanulko
dnes jsi 36+5 🙂 to se mi narodily holky!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 tak proč to ještě zdržujete??? 😀 😀 😀

luzza
2. čer 2009

holky
k té energii 😀
já jí mám rozhodně víc než před porodem! 😀 cítím se skvěle 🙂 a že jsem občas unavená mi nevadí 😉 na konci těhu to bylo horší 😝 😝
a k těm kilům...v porodce jsem nechala 15 kg! Už jsem začala i dost oplaskávat 😀 takže se toho nebojte 🙂
kojením zhubnete další kilča a za chvíli máte všechno pryč 😉

luzza
2. čer 2009

domča vystřelil do školy,tak já jdu chvíli zalehnout k holkám 😉
papaly v 6 hod,takže to asi nebude na dlouho 😉 ale aspoň něco 😉

luzza
2. čer 2009

vzkaz od artep:
VÝSLEDKY CUKROVKY JSOU UŽ CELKEM DOBRÝ. DNES VYŠETŘEJ JEŠTĚ DĚTIČKY,JESTLI NEROSTOU NÁPADNĚ RYCHLE A KDYŽ BUDE VŠECHNO OK,PUSTĚJ ARTÍKA DOM 🙂 AŽ BUDE PO VYŠETŘENÍ,DÁ HNED VĚDĚT 🙂
VŠECHNY VÁS MOC MOC MOC ZDRAVÍ!!!!

anny84
2. čer 2009

Ahoj,
Luzz, taky koukam, ze mas spoustu casu, co? 😀 😀 Nam nez se kluci narodili, tak kazdy rikal, jak si k pocitaci nesednu aspon pul roku, a ja tu jsem vic nez predtim 😀 😀
Kluci ted pozoruji kolotoc a neco na nej broukaji, uz je to s nima sranda

Sorbona, teda ty mas mlicka, to uplne zavidim 🙂 to je dobre, to kluci moooc potrebuji, aby rychle rostli a silili, a mohli za mamkou a tatkou domu

adrosek
2. čer 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny
-jankatr moc hezké fotky,rostete jako zvody co bych řekla
-luzza taky hezké fotky
-tak hlavně že se vám všem mamkám daří ok a mimčám taky
-sorbonka tak snad už kluci budou jen nabírat a vyrostou znich pěkní chlapáci neboj,mlíčka máč už dost tak to je super tedy,jen tak dál
-tak já předchvílí vstala tak jdem dát pozdn snídani

luzza
2. čer 2009

anny
a jak ty to máš s kojením? 🙂
ahoj adri 😉

anny84
2. čer 2009

My nekojime, jsme od 3. tydne na UM, ja jsem mela po porodu nejake problemy, takze se me mlika delalo strasne malo az se vytratilo, skoda, ale coz.
Takze my krmime 5x denne, trva to cca 45min, takze to je rychle. A jeste kdyz tu nekdo je, tak jednoho klucika nakrmi, o to je vzdycky boj 😀 😀

luzza
2. čer 2009

anny
taky to má své výhody 😉
třeba můj chlap by si děsně přál holky krmit z flašky 😀 😀
a taky můžeš od nich na chvíli vypadnout...kdežto já jsem s nima svázaná jak šňůra 😀 😀

adrosek
2. čer 2009

-ahojík mamky,
-tak já jsem taky zvědavá jak to bude s kojením,jestli budem nebo ne a jestli budem jen kojit nebo aj dokrmovat

anny84
2. čer 2009

Jo, to ma, to musim rict, a vydrzi mnohem dele. Proste min po 4 hodinach krmime. A tatka je taky spokojeny, ze muze krmit, a babi s dedou jsou z toho hotovi 😀 😀 😀
A kdyz potrebuju nekam, tak je pohlidaji.
Akorat je to docela draha varianta.

anny84
2. čer 2009

Adrosek, my jsme ze zacatku kojili, ale stejne jsme pak jeste dokrmovali, takze jsme to udelali tak, ze jedno krmeni mel jeden moje mliko a druhy UM, a pak jsem to vystridala.
Uvidis, jak to pujde, ja jsem se hlavne tim nestresovala, proste mlicko nebylo, tak se nedalo nic delat. Ale jak je videt, kluci prospivaji mooc dobre i na UM 😀 😀

adrosek
2. čer 2009

-to je taky varianta,že jedno nakrmíš kojením a druhým UM a pak to vyměníš že,no uvidíme tedy

anny84
2. čer 2009

To urcite, my krmili ze zacatku 6x denne, takze mel aspon 3x kazdy moje mlicko

adrosek
2. čer 2009

-tak uvidí se jak to jen půjde
-tak venku se snad trocha vyjasnuje tak uvidíme co ztoho bude

hanulka3112
2. čer 2009

Luzzi, no taky nevím na co čekám 😀 zítra jdu na utz, tak se dovím kolik prcci vyrostli 😵 včera k večeru mi potvrdávalo břicho a dnes tak 3krát, tak jsem zvědavá jaké bude dnes ktg 😉
Jani kluci jsou šikulky 😵 Luzzi a ty tvoje prďolky taky 😵
Holky spinkají vaši malí v jedné postýlce, nebo má každý svoji?

veruleg
2. čer 2009

ahoj holky 🙂
Jankatr : kluci jsou roztomili...hlavne ty fotecky jak na Tobe spinkaji jsou uplne uzasne. Stejne je to ale silene, jak rychle rostou. Mej se a uzivej si to. 🙂

Luzzi : 15kg jsi tam nechala...no to je super....to by se mi taky libilo 😉 Pozitivni je s tou energii jak rikas, ze je to ted lepsi nez na konci tehu. Kazdy me totiz strasi, ze pak uz nebudu zvladat, na nic nebude cas, ale ja porad ziju ve sladke naivite jak to bude vpohode...tak uvidime 😕

Adrosku : kojeni se taky trosku bojim...aby se udelalo dost mlicka, ale musime myslet pozitivne. Sorbonka je dobry priklad...jak se rozkojila 😉

adrosek
2. čer 2009

-jojo veruleg,musíme myslet pozitivně tak uvidíme jak a co
-já si zadělala těsto na palačinky,tak jej nechám chvílu ustát a pak začnem smažit,to mě baví ale nejmín na tom

arwenka
2. čer 2009

Ahoj Veruleg - dekuji, ze sis na me vzpomnela 🙂 Jdu se k vam podivat, co je noveho a jak se vsechny mate, maminky dvojcatkovy.....taky vas vsecko boli a mate takova briska? Mam v albicku dukaz - je to hruza 🙂

veruleg
2. čer 2009

hmmm ja smazeni taky nesnasim...radsi vse naachystam a pak at to nekdo usmazi 😎
Ja jdu delat rybu mnam.....
Uz uplne poctive nelezim....musim se i trosicku pohybovat....tak treba v kuchyni 😀

adrosek
2. čer 2009

-ale moc to nepřeháněj s pohybem,sice já se taky snažím trocha aspon hýbat,ale je to náročné už tedy,som ráda že sem

lenulinka21
2. čer 2009

čauki kočky 🙂

jankatr: kluci jsou k nakousnutí už jsou to velcí chlapáci 🙂

Artepce samozřejmě držíme palec hl.at je vše v pořádku.

Za chvíli jedu na velký UTZ tak už jsem netrpělivá, co a jak dr.řekne a
jak dopadnem.Včera jsem dělala gulášek tak dneska nevařím stát u plotny se
mi zrovna nechce.
Jinak se mi dostala zpráva dne brácha se mi žení 22.sprna 😵 😵 to buddu mít
chvilu po porodu max. budou mít kluci 1měsíc. Takže velké překvápko teda.
No uvidíme, co bude.

veruleg
2. čer 2009

Leni : tak pak dej vedet kolik kluci maji a jak se maji 🙂

adrosek
2. čer 2009

-lenul pak dej vědět jak si dopadla na kontrole
-tak já mám nasmažíno a sem nacpaná jako hrom,takže zalehnu chvílu k telce

lenulinka21
2. čer 2009

Holky mám špatné zprávy ☹ ☹

čípek téměř žádný, říkal -špatný nález. Přitom posledně to bylo super tak
vidíte jak se to dokáže za takovou chvíli změnit. ☹

Kluci váží cca každý 1,5kg dost sebou mleli a nedali se pořádně změřit.
Oba jsou hlavičkama dolů ale stejně to vypadá na čísaře. Prý u prvorodiček
to neriskují s normal.porodem. Jedině kdyby by vše bylo super.

porodní cesty jsou prý připravené a A je už hodně dole.
Jsem z toho smutná celou dobu suprové výsledky a najednou tohle 😢 😢

luzza
2. čer 2009

lenul
tak to mě moc mrzí ☹ a co bude dál? musíš do nemocnice?
veru
není to sladká naivita,je to vážně mnohem lepší,než na konci těhu 😉 🙂 mě je fajn a času mám habaděj 😀
dnes jsem jela autem s holkama k našim a odpoledne jsme ještě stihly prochajdu 😵 ted jsou napapaný a spinkaj doma v obýváku 😀
hanul
postýlky máme v ložnici dvě,ale zatím spěj kočindy v jedný 😉 radili mi to v porodce 😉 že budou prej klidnější...

blucka
2. čer 2009

Ahoj kocky,
tak sa hlasim po kontrole...dopadla dobre, doktor nas chvalil 😵 , dalsia buduci tyzden a tam sa uz dohodneme na hospitalizacii od 38tt, co je buduca sobota aby sa naplanoval porod.Povedal, ze by som uz nemala byt od toho 38tt doma a nemalo by sa ani prenasat, tak som strasne zvedava kedy pride ten den D 😀.
Idem si vas pocitat, co tu nove... 😉