Alergologie v Brně. Jaké máte zkušenosti?

Ahoj holky, zajímalo by mě, jaké zkušenosti máte vy. Už několik let chodím na alergologii do Bohunic. Vždycky tam byly dlouhé čekací doby i přesto, že jsem pokaždé objednaná. Když tam byly dvě doktorky, tak to šlo jakž takž. Ale od té doby, co je tam jen jedna (moc příjemná paní doktorka Novotná), tak je to děs... 8-(
Když jsem byla před dvěma lety těhotná, čekala jsem i 4 hodiny (!!!). A to tam mají všude napsáno, že těhotné a kojící berou přednostně. No a letos to graduje. Na kontrolu jsem byla objednaná loni v listopadu. Ale přišel mi poštou lísteček s tím, že z organizačních důvodů jsem přeobjednaná na leden 2008. Samozřejmě mi termín nevyhovoval, tak jsem tam musela volat atd... V lednu jsem tam jela na třetí hodinu odpolední, čekám a v pět mi přijde sestřička oznámit, že paní doktorka nestíhá a navíc už měla končit před hodinou, takže už mě nevezme. Takže další přeobjednání... Pak někdy na jaře jsem to bohužel musela vyjímečně zrušit já, protože jsem byla nemocná. Přeobjednali mě na 24.7. - samozřejmě o den dřív mi zvoní telefon a hlas sestřičky mě upozorňuje, že když přijedu, tak budu dlouho čekat s tím, že mě paní doktorka s největší pravděpodobností nestihne, takže jsem opět přeobjednaná... :-S
Už se bojím, co mě zase za 14 dní čeká... Nejsem z těch pacientů, kteří si pořád stěžují, nadávají sestřičkám, které jsou v tom nevinně apod... Ale tohle už mě fakt štve (nehledě na to, že jsem astmatik a měla bych být pod dohledem každé 3 měsíce - to mi kdysi říkala sama paní doktorka).
Jaké máte zkušenosti s alergologickými ambulancemi vy? A nevíte náhodou o nějaké v Brně, kde by to bylo lepší?
binki
5. srp 2008
Ano, Vilco, chápu tě, tohle je moc důležité, takže jestli plánuješ další, pohlídej si kvalitu 😉 , u nás astmatiků je důležité být sledována alergologem, aby nebylo miminko podkysličené; celé těhu jsem chodila k jiné lékařce, než byla původní (od narození) a pochvaluju si péči, kterou mi poskytla a zůstala jsem u ní.
je to klinika Viameda, MUDr. Láníková
naty
5. srp 2008
Já chodím na Aki na polikliniku tuším ve Vinohradech a nemůžu si stěžovat...je to první doktorka, která se mě ptala fakt na všechno, ale taky mi všechno řekla, mám z ní pocit naprosté profesionality...manžel tam chodí o několik let víc než já a naprostá spokojenost....MUDr. Němcová se jmenuje, tuším...
vilcaautor
5. srp 2008
Holky, díky moc, zkusím se na netu mrknout na nějaký kontakt a zkusím tam zavolat 😉
mumumu
5. srp 2008
Já chodila taky na alergologii Aki, občas jsem trochu čekala, ale ne tak, jak ty píšeš a byl tam vždy velmi profesionální přístup po všech stránkách:
http://www.akialerg.com/

A našla jsem, že jeden z lékařů, co tam tehdy dělal a byl fakt moc fajn, už má svoji ambulanci, tak zkus třeba zavolat i tam:
http://www.alergologie-brno.cz/
naty
6. srp 2008
Ježiš zpět, tak to bylo v Líšni, ale je na to odkaz i na té stránce od mumumu...iveta němcová se jmenuje.. 😃
vilcaautor
6. srp 2008
Díky moc. Zkusím to obvolat, jak dlouhé jsou objednací doby. Už vám asi budu připadat zbytečně moc vybíravá :-N , ale nevíte něco o alergologii, která je někde na Mendláku? Nejsem totiž přímo z Brna, tak by bylo super, kdyby bylo něco blízko autobusu...abych pak nemusela objet půl Brna, jestli chápete... =-)
mumumu
6. srp 2008
O Alergologii na Mendláku nevím nic, ale už nežiju v Brně 5let. Ta Aki je ale z Mendláku šalinou 2 zastávky, za mě tam jezdila 5.
vilcaautor
6. srp 2008
Jo, to máš pravdu. Tak zkusím nejdřív Aki a uvidím, jak dlouho budu čekat 😉

Začni psát odpověď...

Odešli