Gynet v Ostravě - Vyškovicích, jste spokojené?

scheetje
17. dub 2014

Ahoj maminky i tehulky,
zajimalo by me, pokud chodite do tohoto centra, jak jste spokojene. Mne posledni dobou pripada, ze se sluzby zhorsily....mozna proto ted tam maji na stene schranku s dotazniky spokojenosti 😀 ... Konkretne, sestry nestihaji, pacientky dlouho cekaji (posledne jsem tam s vysetrenim a monitorem stravila 1,5h), nekolikrat se mi stalo, ze doktor ke kteremu jsem byla objednana tam mel zastup, dokonce ten "muj" si zmenil ordinacni hodiny na odpoledne, ja tam prisla objednana na dopoledne, sestry me telefonicky neinformovaly, nikdo na me nemel cas. Tim jak nestihaji si poslednich par poraden prijdu odbyta, kdyz se na neco zeptam, adekvatni odpovedi se mi nedostane a vrcholem vseho bylo, kdyz si doktor vyrizoval minule 12 min hovor v momente, kdy jsem jiz sedela na kresle. Do toho platit za tyto sluzby pokazde 50kc a 10 kc do automatu, co mi zmeri tlak, byt by ho mela merit automaticky sestra (?) Premyslim o zmene, to dojizdeni do Vyskovic z Poruby mi za tohle asi nestoji. Jake mate zkusenosti vy? Nebo kde jste spokojene?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru