Dětský lékař v Kutné Hoře. Poraďte

mn.
3. zář 2009

Dobrý den! Tak nás na předporodní přípravě poučili, že bychom dětského lékaře měli mít domluveného již před porodem. Prosím, jaké máte zkušenosti s dětskými lékaři v Kutné Hoře.
Děkuji!

dracekmracek
3. zář 2009

já si myslím že Mudr Maxová je fajn 🙂

mn.
autor
3. zář 2009

Díky za odpověď. Koukala jsem, jaké máte krásné fotky. To my jsme ostudy. Jsme v 35 týdnu a zatím vše máme tak nějak po krabicích u rodičů. Asi bychom se měli už taky připravit. Jinak vám držím pěsti, ať vše dobře dopadne 🙂

dracekmracek
3. zář 2009

děkuju 🙂 já už to mám radši nachystané kdyby nás povolali do nemocnice....

pak ještě kamarádky hodně chválí dětské doktora u kašny ve městě..ted nevím snad Procházka se jmenuje...ale já k Maxové chodila tak jdu k ní...

nensy
3. zář 2009

mn já ti mužu doporučit dr křížovou mi k ní chodíme .
katuš nevím jak maxová ale kamarádka k ní chodila a odešla od ni.já jsem chodila s lukášem k havlovicovi a odešla od něj .tedkon chodíme ke křížové ke kašně a je uplně perfekí a podle mě co tady znám dětský tak na pomoc a pokud něco potřebuješ a tak tak je fakt milionová.ale každej má svuj názor
já bych ti doporučila jí

mn.
autor
4. zář 2009

Nensy, děkuji! To je u kašny, tam co je Dr. Procházka?
On každý má své pro a proti. Kamarádka zas chodí k Havlovicovi a pochvaluje si ho. Já zatím zjišťuji co a jak. Ale už bychom se měli pro někoho rozhodnout.

mn.
autor
4. zář 2009

Ještě mě tak napadá, když jsme se tu "Kutnohoračky" sešly 🙂 Kam chodíte nakupovat oblečky?

ladyhany
20. únor 2013

dobry den muzete mi poradit jineho lekare v Kutne Hore nez je doktorka Krizova