Dobrý pediatr v Brně. Poraďte

lisanda
20. dub 2009

Ahoj maminky potřebovala bych poradit dobrého a pečlivého dětského lékaře 🙂 Děkuji

lysice_2014
15. únor 2017

My nakonec chodíme do Žabovřesk k doktorce Knetigové (ul.Horova). Paní doktorka i sestra jsou příjemné, ale víc zatím nemůžu hodnotit. Byli jsme u ní zatím párkrát, naposledy na prohlídce v 6.týdnu.

lucinka58
15. únor 2017

Já doporučuju paní doktorku Jonášovou v Husovicích na Rotalove. Je tam ona a její zeť a musím říct, že jsou úžasní oba dva. Sestřičky jsou taky obě dvě co se tam střídají příjemné. osobně vím, že se k ní hodně hlásí i mimobrněnští 🙂

babule475
23. únor 2017

Diky za info, Mudr. Jonasouvou doporucuje dosti lidi, ale mame ji prece jen dost z ruky, takze nakonec jsem se domluvila s Mudr. Kachlíkovou v Komíně. Tak uvidíme, kdyby to nevyhovovalo, tak asi Jonášovou zvážím ještě jednou.

katkad85
23. dub 2017

Dobrý den,
chtěla bych oživit tuto diskuzi. Bydlím v Brně na Kamechách a uvažuji o paní doktorce Janě Hudečkové. Nemáte na tuto paní doktorku někdo nějaké reference? Libí se mi z prezentace na jejím webu, že má moderní přístup a není úplně nejstarší.
Moc děkuji za reakce

solaris85
12. črc 2017

@katkad85 K pani doktorce chodim s miminkem.Ja teda nespokojena s tim ze 2.5 kg mimco 4 dny narozene sem musela v mrazech -9stupnu vlacet do ordinace plne bacilu.Nechodi domu na novorozenecke prohlidky.Kocar stoji venku na desti,z kocarku musite v zime miminko vytahovat a prenaset do cekarny.Sestra neprijemna.Na prohlidkach se neresi temer nic jineho nez co si zaplatime za ockovani a kupa letaku a reklamnich nabidek.Ale jinak pani doktorka jako takto je sympaticka.Ale tu prvni prohlidku nedokazu pochopit...

sunshine11
13. bře 2018

Ahoj,
ráda bych se zeptala na doporučení pediatričky nejlépe Brno-Komín, Žabovřesky, Královo Pole...stěhuji se se synem (2 roky) do Brna a potřebovali bychom vstřícnou lékařku s lidským přístupem, se kterou se dá dohodnout na odkladu očkování a která hned nenasazuje antibiotika. Moc děkuji za případná doporučení 🙂

86mirka
13. bře 2018

@sunshine11 chodim s 3letym synem k Mudr.Knetigove. Je moc příjemná a jsem a ni spokojena. Sestřička je přísnější (občas me zprdla, treba za pozdní příchod na prohlídku 🙂 , ale ty dvě jsou dokonale sehrane. Maji skvělou komunikaci emailem. Kdykoliv tam pani doktorka neni, píšou email, objednaný cas na prohlídku taky posílají na email. Za me super 👍

86mirka
13. bře 2018

A v pondělí byla paní doktorka nemocna, tak jsem musela k Mudr.Rezacove na Mendlak (což je z zabin trochu z ruky), ale ta byla hrozne prijemna, obhednava na cas i nemocné, takze zadne čekání. A na znamylekar.cz ma spoustu potitivnich recenzi. Taky stojí za zvážení 😉

betelges
5. dub 2018

Holky, mate cerstveji nejake zkusenosti s pediatry v Brne, konkretne s Arnikou v Zidenicich/Mudr Kytyrova a spol na Vinohradech na poliklinice/Mudr Dufka + Mudr Schanilcova v Lisni/skup. doktoru v Julianove napr. Mudr Havlickova co se tyce diskuze k ockovani/odsunu?

bruckner
5. dub 2018

@86mirka od mudr. Knetigove jsme prave utekly s 2,5 letou dcerou k mudr. Simankove na ul. Pod Kastany a je to rozdil 100 a 1! Pani doktorka Knetigova byla vzdycky nervozni az skoro neprijemna, vzdycky nabidla milion variant lecby, ale ani s jednou si nebyla jista a nakonec me sprdla, ze vsechno delam spatne ja a jsem v podstate neschopna matka😕. Sestricka sice na oko prijemnaa, ale kdyz mi nahodou na zem upadl tamponek od krve, kdyz byla mala na odberu, tak me div nevyhodila, ze to teda ne, tam musi byt vse sterilni!😟. Pani doktorka Simankova je vyborna, starsi, zkusena, ma mou plnou duveru. A sestricka je moc mila. A nemluve o tom, ze se ma dcera konecne prestala bat doktorky🙏

kris_sta
9. črc 2019

@bruckner dobry den, mate zkušenosti s nějakým z dokroru? Jakého jste nakonec vybrala?

krisrys
16. dub 2020

@kessa Ahoj stále chodíte k doktorce Jonášové?