Pediatr na Praze 9 - doporučíte?

martinka2014
13. únor 2014

Doporučil byste mi někdo dobrou pediatričku či pediatra na Praze 9? Přestěhovali jsem se z Říčan a bohužel zde o nikom nevím. Jsem v 31+4 a mám asi nejvyšší čas. děkuji moc

svasa
13. únor 2014

@martinka2014 Dobrý den, Praha 9 je dost rozsáhlá. Ale výborná paní doktorka je Mudr Chaloupková Jaroslava, Horní Počernice

slegr71
13. únor 2014

Ahoj. MUDr. Kavanová. Poliklinika Prosek. Je hodně poctivá a fakt dobrá i sestřička.

verulinka84
13. únor 2014

Dobrý den, Martinko, taky záleží, kde jste pojištěna, protože mimi bude stejně, aby Vás doktorka vzala... Škoda, že jste v Říčanech nezůstali, tam je několik skvělých doktorů, včetně ortopedky na kyčličky, doktorky na plicním... 🙂 já chodím s dcerami k MUDr. Kejvalové do Jesenice, protože ta je široko daleko vyhlášená jako absolutní špička. Ale to budete mít z ruky...

martinka2014
autor
13. únor 2014

Já myslela, že dnes už berou lékaři všechny ze všech pojišťoven... to jste mě tedy trochu vyděsila.

lucieandrlova
14. únor 2014

Ahoj, výborná je MUDr. Kozíková - je to ale vedle Prahy 9, tj. Praha 8 - Kobylisy (u metra Ládví).

lenkazdenek
14. únor 2014

Za mě je to MUdr.Ctibor Dostál-poliklinika prosek,jsme moc spokojený ,i když už jsem přestěhovaný tak stále jezdíme k němu a budu s druhou holčinou jezdit taky.Sestřička taky moc příjemná 🙂

terezkax
14. únor 2014

MUDr. Hrubešová pol. Prosek.
@martinka2014

martinka2014
autor
18. únor 2014

moc děkuji za doporučení, podívám se na recenze na internetu a zkusím obvolat.

verulinka84
18. únor 2014

Martinko, neberou 🙂 Většinou se u té vybrané doktorky zeptáš třeba telefonicky, nebo to mívají i na dveřích... Každopádně se podívej, co jaká pojišťovna nabízí, ať miminku vybereš to nejlepší... Já mám holky u 211 a jsem spokojená, moje sestra má malého taky tam a jsme fakt rády.
Kdyžtak napiš jen mě, povím Ti, proč jsme tak nadšené a jaké máme zkušenosti 🙂