Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Ahoj. Jak šetříte el.energii. Snažíme se míň svítit, zbytečně napouštět televizi. Ale kde nedokážu šetřit je praní a sušení prádla. Mám tak 5-6 praček týdně.

  Ahoj. Používám na praní Savo gel, ale už jsem se několikrát dočetla. Že gely ničí pračku. Co si myslíte o kapslích? Nebo nějaký dobrý prací prášek. Děkuji

  Ahoj. Kolik máte doma stupňů? U nás v přízemním domě je v obýváku ( nejteplejší místnost) 21C ( a to doporučovali 18C to budu chodit doma v bundě. Jsem hrozná zmrzlina.) a je mi tu docela zima. A když pracuju na pc tak je to ještě horší. Topíme plynem, tak jsme chtěli vydržet, co nejdéle, ale asi budeme muset trochu přitopit.

  Dostanu k narozeninám nový telefon. Už teď z toho mám hrůzu. Jak dostanu všechny aplikace, hesla do toho nového. A jdou přetáhnout i hry? Je někde návod? Moc děkuji.

  Ahoj.Nevíte zda prodávají v obchodě Sinsay to samé, co na netu v e- shopu?

  Ahoj. Prosím kdo máte horkovzdušnou fritéza? S jakou jste spokojeni? Chci aby byl velký koš. Mám z Lidlu a ta má obsah asi 2,5l nic se tam nevejde. A ještě jedna otázka? Bydlíme 5km od Neratovic a potřebuji nějaké dobré zahradnictví. Nejbližší je v Líbeznicích, ale mají tam dost draho. Děkuji

  slegr71
  Zpráva byla změněna    8. zář 2022    

  Ahoj. Zajímalo by mě jestli ve škole dostávají vaše děti pracovní sešity zadarmo. U nás jsme loni platili. Letos je paní ředitelka zrušila. Naše paní učitelka si prosadila alespoň z mat. a čj. Ale musí s tím všichni rodiče ze třídy souhlasit. Jo a je to 3.třída. Starší v 6.třídě nemá vůbec.

  Včera jsme měli třídní schůzky a bylo nám řečeno, že, paní ředitelka neví zda nebude muset být distanční výuka. Děti budou dostávat ředitelská volna, tam kde jsou svátky nebo různé krátké prázdniny. Takže škola ušetří za energie, ale budou to platit rodiče, když budou doma. Jo a jsme velká škola na Praze 9.

  slegr71
  Zpráva byla změněna    15. srp 2022    

  Ahoj. Uměl by někdo poradit. Kluci budou mít v pokojíčku za postelí tuhle tapetu. https://www.luxusniobrazy.cz/fototapeta-vesmir-.... Chtějí vymalovat protější stranu šedou, ale to bude hrozně tmavé a ponuré. Přemýšlím, jakou jinou barvu, abych jim dala jinou možnost.

  V pátek jdeme na svatbu sestřenici. Manžel si chtěl vzít bílou košili, ale je okolo krku zažloutlá. Vzala jsem jí žlučovým mýdlem, ale je to tam pořád. Myslíte, že si může vzít jinou barvu. Nemá tedy jednobarevné, ale třeba Kostková ( zelená, oranžová ). Děkuji

  Potřebuji odčervit fenku, ale nedostanu se k veterináři pro tabletu. Dostává Galces plus xl. Lze to koupit v lékárně nebo zverimexu?

  Tak naše žádost o uvolnění má ještě pokračování. V pátek ( což jsem netušila) si ji pan učitel od syna nevzal a řekl mu ať se posadí a že mu to nepodepíše. Dnes mu to potvrdil, ale řekl že to musí odnést ředitelce sám. Tam mu to potvrdila zástupkyně a neměla žádný problém. Jen aby vrátil učebnice. Syn mi dal potvrzený papír a tam je dopřáno " ALE MÁ VYBRÁNO". V mailu nám totiž psal, že bychom měli dítě uvolnit max. 1x za druhý stupeň. Ale v řádu školy o tom není ani slovo. Hlavně, že nechce, aby se děti fotili a nikam s nimi nepojede na školu v přírodě, aby měli nějaký zážitky ale bude moralizovat.

  Uvolňujete děti na konci školního roku kvůli pobytu u moře? Letos jsme se s manželem rozhodli, že poletíme před koncem školy. Odlet 25.6. je až o 30- 40tis. levnější než v sezóně. Třídní učitel syna( 5.třída ) napsal rodičům dlouhý email, že to není morální pro ostatní a že to není fér vůči rodičům co na to nemají atd. Prý se mu sešlo 5 uvolnění. Myslela jsem si, že to bude nejmenší zlo 4 dny před koncem. Letos se mi rozjelo astma a syn má také alergii, která se mu zhoršila. Moře nám bylo doporučeno lékařskou. Naopak učitelka mladšího syna ( 2.třída) nemá problém.

  Ahoj. Od ledna jíme podle kuchařek Jíme zdravě. Doporučíte ještě nějaký web. Děkuji

  Ahoj. Doporučíte nějaký víkendový pobyt s degustací vína a wellness nebo možnost kol. Nabídek je hodně, ale chtěla bych na doporučení. Děkuji

  Prosím, kde seženu oblečení na miminka vel.50? V h&m a c&a. Měli jedno body. Potřebuji kamenný obchod. Nejlépe v Oc Letňany. Děkuji

  Koupila jsem si prošivanou bundu v sam73 a po vyprání je výplň žmolkovatá. Zkoušela jsem jí vysušit v sušičce na mírný program, ale nic nepomohlo. Máte někdo radu, co s tím?

  Prosím používáte někdo tyto šampóny a kondicionéry? Používám havlíkovu apotéku, ale po kosmetice na vlasy mě svědí hlava. Děkuji
  https://eshop.insightprofessional.cz/

  Manžel od soboty pozitivní a já s klukama pořád negativní (antigen). Já jsem sice unavená, ale asi spíš počasí. Je tady někdo u koho se covid rozjel později? Myslela jsem, že to chytnu, když spíme v jedné ložnici a nic.

  Manžel od soboty pozitivní. Mně je od včerejška divně. Jsem unavená a trochu mě bolí záda. Ale antigen včera i dnes negativní. Šla jsem do práce tím, že už není karanténa. Myslíte, že by to PCR odhalil?

  Jsem teda myslela, když hygiena trasuje jen děti a důchodce, že stíhá, ale pak je pravdou. Dnes odvezu dítě do školy a když jsem 20min. pryč tak volají, že si mám syna vyzvednout. Že byl 9.2. v kontaktu s pozitivní. Ale čt a pátek byli všichni normálně ve škole. Zítra už zase může do školy. To je taková pí....na. Ještě tam chudák čekal 40min., protože jsem se k němu nemohla dostat, jak to všude stálo.

  Ahoj. Je tu někdo kdo si vyřizoval dotaci na dešťovku? Chceme si nechat udělat závlahu na zahradu, ale aby to zálévalo z jímky na dešťovku.

  Ahoj. Máte někdo tento robotický vysavač? Je dobrý? Děkuji. https://m.alza.cz/irobot-roomba-i7-d5543173.htm...

  Pokud žena pracuje. Může z ní být žena v domácnosti pečující o dvě děti do 15let? Kdy pojištění platí stát nebo to jde jen po ukončeném řidičáku? Děkuji

  Prosím máte někdo tuto učebnici,? Syn má úkol a nechal jí ve škole. Potřebovala bych vyfotit stranu 47.
  Strašně moc děkuji.

  slegr71
  Zpráva byla změněna    5. led 2022    

  Dneska akce. Pracuji v domácí péči v Praze. Nemohla jsem se dostat k jedné paní. Volala z obýváku, že se nemůže postavit na nohy. Sousedé neotvírali ( a to byl jeden doma). Syn 90km daleko v karanténě. Takže jsem volala 158. Přijeli snad za 2minuty. Do bytu se nedostali. Ale hned za nimi přijeli, záchranáři a hasiči. Bohužel paní má nějaký speciální zámek a nešel otevřít. Takže se volali hasiči s plošinou a dostali se tam oknem. Pak hasiči nešel otevřít zámek ani že vnitř. Odvezli jí do nemocnice. Byla i docela zmatené a měla hodně nateklé nohy. Doufám, že bude v pořádku. Jsem ráda, tam jezdím každý den a paní tam nebyla dlouho.

  slegr71
  Zpráva byla změněna    23. pro 2021    

  Co je to s dabingem u Hříšného tance. Mluví je tam někdo jiný. Ach jo. To není ono.

  Co vy a očkování dětí 5- 11let? Máme 8 a 11let. A nějak se s tím neztotožňuji. Ale bojím se, aby to nebylo jak u dospělých. Pokud nebude očkovaný tak něco nesmí.

  Syn 5.třida si vylosoval spolužáka, kterému má na besídku koupit dárek. Není to ani jeho kamarád. Myslíte, že není hloupé mu dát taštičku se sladkostmi?

  Co byste dělaly? Syn od úterý kašle. Ve středu byl ještě ve škole, ale kašel by horší tak jsem šla ve čtvrtek na OČR. A teď ten problém. Dělám v domácí péči jako zdravotní sestra na půl úvazku. Chtěla bych ho ještě týden nechat doma, ale nemá za mě kdo jezdit. Tři kolegyně jsou s dětmi v karanténě. A tak se to ve mně pere, co dělat.