Pediatr v Berouně, prosím o doporučení

romantika
8. led 2014

Maminky prosim poradte dobrého pediatra v Beroune nebo smerem k Rudné. Idealne kdyby byl spadovy na Motol, nebo delal dřív v Motole. Ale to není podmínkou. Dulezite aby byl pristupny a zamyslel se nad dětmi. Mame odlozene ockovani a nase pediatra porad chce i přes neurologa ockovat, takze je to takovy slovni boj. Aby nemel pokazde jiny zastup.
Peknou ordinaci s cekarnou pro deti s hrackami apod.. zn. Ideal 🙂))
Dekuji

berynka
8. led 2014

@romantika my chodíme k Mudr. Kepkové na Medicentru v Berouně a jsem z hlediska odbornosti spokojená, čekárnu má společnou s Mudr. Sudíkovou, prostředí je hezké, je to tam po rekonstrukci. Obě pediatričky jsou zkušené s letitou praxí. Co se týká očkování, tak nemůžu moc hodnotit, já chtěla pouze Hexu, o nebyl problém a dál se teprve uvidí.

romantika
autor
8. led 2014

@berynka dekuji tu jsem nasla, nam by vyhovovalo ze i ma praxi v kardiu, nejsem primo z Berouna tak se ještě poptam je tam nekde blizko pripadne i další odbornost třeba orl, odbery a tak? aby clovek nemusel litat po meste. V rudné je to krutá bída a radeji bych Beroun nez Prahu.

berynka
8. led 2014

@romantika ano, lze přímo na Medicentru využít ORL, kožní, odběry, logopedie, přihlásit k zubaři... Není tam ortopedie a nevím jak alergologie. Na webových stránkách mají vše uvedené a popsané.

leryl
3. bře 2014

ahoj, já jsem doktorku z Rudné vyměnila za doktorku v Jinočanech, paní doktorka je milá, vše vysvětlí, lze se domluvit.Je částečně na MD, střídá se tam ještě s jednou paní doktorkou, která je také dobrá. Prostředí příjemné.