Kdo mi poradí, kam mužů zavézt oblečení pro postižené tornádem, nejlépe někde v Hodoníně?

lkresova
25. čer 2021
areh
25. čer 2021

@lkresova zavolej sem a domluv se.

lkresova
autor
25. čer 2021

Nejde se tam dovolat, je to přetížené.

areh
25. čer 2021

@lkresova tak to zkuste třeba zítra.

lkresova
autor
25. čer 2021

Na to bych nepřišla😉

tereza30
25. čer 2021

Do Kyjova, na kulturák do Hodonína, do Brna, ve Strážnici berou přikrývky a vodu

lkresova
autor
25. čer 2021

Díky.

tereza30
25. čer 2021

Další SBĚRNÁ MÍSTA MATERIÁLNÍ POMOCI v Hodoníně
✅Prodejna obuvi Baťa na Národní třídě - například oblečení, boty, pro děti a pro dospělé
✅Hasiči Hodonín, tř. bří Čapků – balené vody a trvanlivé potraviny

lkresova
autor
25. čer 2021

Moc děkuji, zítra tam jedu, tak to snad někde vezmou.

lkresova
autor
26. čer 2021

Vzali mi to u Baťě, kulturák už nebere.

fyii
26. čer 2021

Holky, prosim kdyz to chci odnest na postu jak to musi byt zabalene? Staci bile pytle nebo cerne pevne nebo to musi byt jen v krabicich? Mam tady furu i novych bot, obleceni do ktereho jsem za x let nezhubla nove tehotenske obleceni a i deky, koupim si novy jsou uz okoukany🙂 kdo poradi??? Diky

michaela666
26. čer 2021

@fyii Dala bych to do nějakého pevnějšího pytle, ale co jsem četla tak oblečení většinou už neberou. Zkus pár dní počkat. Nemají to kde skladovat a lidi momentálně uklízí a zachraňují svoje věci, neměli by to kam dát. Na různých fb skupinách jsou seznámí věcí, které potřebují aktuálně. Zkus mrknout, třeba máš něco z toho nachystané - třeba ty deky se určitě budou hodit teď.

lkresova
autor
26. čer 2021

@michaela666 vzali to u Batě

fyii
26. čer 2021

@michaela666 diky presto to poslu, vsak oni to nekam prerozdeli, kde to bude treba.