Špinění po preventivní prohlídce. Co to může znamenat?
Dobry den, kdy se ta nidace presne odehrava? Mela jsem prvni menstruaci rok po porodu. Ted dle orientačního kalendáře , ale hormony a cyklus jsou určitě rozházené bych mela mít dva dny po ovulaci. Včera jsem byla na preventivní prohlídce i se stěrem, všechno v pořádku. Asi za 5 hodin jsem lehce špinila, ale fakt skoro neviditelne. Dnes ráno nic a odpoledne průhledný výtok ( minimum a pár narůžovělých nitek). Vubec nevim, co to znamena . S ničím podobným jsem se nikdy nesetkala a mam za sebou dvě děti. Do dalsi menstruace zbývá cca 13 dni . Nemívám problém ani a prohlídkami ani s ničím podobným. Muze to byt gynekologickou prohlídkou nebo něčím jiným?
Předem děkuji za odpověď
@tereza2022 Mě gynekolog po každé prohlídce když dělá stěry upozorňuje že můžu špinit. Nikdy se mi to ale nestalo. Takže si myslím že špiníš po té prohlídce.
@tereza2022 Mě gynekolog po každé prohlídce když dělá stěry upozorňuje že můžu špinit. Nikdy se mi to ale nestalo. Takže si myslím že špiníš po té prohlídce.
@barborka09 me prave take nikdy. A na nic me ani neupozornila. Přestalo to teprve včera .
Po steru nekdy spinim, cely dospely zivot. Nekdy jen nepatrne, asi dvakrat jsem ale krvacela dost a mela na den normalne vlozku… prijde mi, ze je to aktualni fazi cyklu i chovanim lekare, nic vic bych v tom nehledala
Úplně normální po prohlidce, doktorka mě vzdy na to upozorní, že mohu zašpinit, teď naposledy jsem i doslova krvacela.
Je to uplně běžné, stává se mi to při každé kontrole, jak mi udělají stěry tak pak vždy trochu špiním.

@tereza2022 ano vypadá to spíš po prohlídce ( stěry)