ACC na ředění hustého ejakulátu, máte zkušenost?

kristy82
27. pro 2015

Ahoj, řešili jste někdo tento problém? Manžel byl na spermiu a všechny hodnoty má celkem v pohodě, tzn. spermií dost, kvalita ok, ale nemůžou se hýbat skrz hustý hlen :( Byl mu doporučen ACC na ředění hlenu, máte zkušenosti? Jinak doktor prý řekl, že přirozené oplodnění je v podstatě nemožné. U mě to navíc vypadá na počínající PCOS, takže se začínám obávat, že to s těhotenstvím bude běh na dlouhou trať...

terinda
27. pro 2015

Jj, určitě vyzkoušet ACC, ten zabírá na "ředění" 😉

kaculka46
27. pro 2015

My jsme měli dobrou zkušenost s Ambrobene na stejný problém.

kristy82
autor
2. led 2016

Tak snad to bude fungovat 🙂 A jak to vasi chlapi uzivali? Asi to chce vice dni, aby to zabralo...

kaculka46
2. led 2016

My měsíc a podle dávkování.

kristy82
autor
4. led 2016

Jako že vám to za měsíc zabralo a otěhotněla jsi? 🙂 Právě by mě zajímalo to dávkování. ACC píšou jedna tableta denně, ale jak dlouho? Týden před plodnými dny nebo pořád v kuse celý měsíc? To by se asi nemělo ne, zas nechci aby se ládoval chemkama zbytečně...

koncita
4. led 2016

@kristy82 mimochodem ACC působí příznivě i na plodný hlen ženy, zvýší jeho množství a naředí ho - spermiím se tak lépe cestuje a déle přežijí 😉

bluekobylka
4. led 2016

Tak já to nasadila nám oboum od cca 10 DC myslím na tyden. Nevim, jestli pomohlo toto, ale končim 6 měsíc 🙂

kristy82
autor
4. led 2016

Vážně? Tak to jsem nevěděla, patřím k lidem, co léky moc neužívají (snažím se řešit spíš přírodní cestou), ale jestli to má pomoct našemu problému, tak to teda asi zkusím jíst taky 🙂

bluekobylka
4. led 2016

Jo vážně 😁 fakt nevim, jestli to bylo právě tím, cvicila jsem i Mojžíšku...Manžel právě měl hustší sperma a mě toto někdo poradil, tak jsem si řekla jeden cyklus to zkusime...A ještě jsem ten cyklus jedlá asi 5 dni po ovulaci ananas 🙂 to taky prý zabírá.

keny123
4. led 2016

doporučuji při styku plodný gel conceive plus!

kristy82
autor
6. led 2016

@keny123 Už jsem o něm četla, ale zas bych to nechtěla "překombinovat" :D Navíc někomu prý doktor řekl, že je to spíš na škodu, tak já nevím :( Vám to pomohlo?

kristy82
autor
6. led 2016

@bluekobylka Na Mojžíšovu metodu jsem objednaná, 2 kamarádky taky otěhotněly po ní, bohužel paní je tak vytížená, že jdu až koncem února...

bluekobylka
6. led 2016

Já tenkrát taky čekala dlouho, je lepší ale jít opravdu k profesionálce...já zacla myslím.v březnu a v červenci jsem měla poslední menses...Zkus do té doby ACC, ženský caj- v lékárně, pít kontryhel v první půlce cyklu a uvidis třeba se zadari.

bluekobylka
6. led 2016

@kristy82 jo a ten gel jsme měli taky 🙂

keny123
6. led 2016

@kristy82 povedlo se mi při nem splodit už vde deti 🙂 a hned napoprvé... jeden má uz skoro 4 roky a jedno je ted v bříšku...

keny123
6. led 2016

ale tomu samozřejmě ještě vitaminy.. ja fertilcare manzel fertilmen a ja ještě nosifol.to vse jen mesic

kristy82
autor
6. led 2016

@keny123 My bereme dopňky už 8. měsíc (já listovku, Gynex (ten teda teprve 2.), manžel Fertilman a teď nově Macu), nedávno se přišlo na ten manželův problém, takže mi momentálně jde hlavně o to, jak napomoct spermiím vymanit se ze zajetí hustého hlenu, tak ten lubrikant asi taky vyzkoušíme, aby se jim lépe plavalo 🙂

keny123
6. led 2016

@kristy82 ano přesně tak líp se jim bude plavat,přeji hodně štěstí! 🙂