Alternativní medicína na poruchu štítné žlázy

europa00
10. říj 2017

Prosím máte někdo zkušenost s alternativní léčbou? Mám chronicky zanet stitne zlazy, snizenou funkci..porad se to zhorsuje a jen mi navysuji davky euthyroxu uz jsem na 100 a nejde to prece do nekonecna..hlavne citim ze mi to nesedi..nabrala jsem 4 kila, spatne mi rostou nehty, citim se bez energie..kdyz jsem byla na mereni tekutin v tele vyslo mi zavodnení...proste nejak nevím jak z toho ven. Nechci chodit k nejakemu sarlatanovi ale muj doktor se drzi jen tabulek z vysledku krve a to ze mam nahore 4 kila pricita memu veku 34 let..pritom vim ze je to blbost, i po diteti jsem mela svou vahu 50 kilo...minuly rok moje telo prodelalo silne hormonlni soky a vse se mi zhorsilo...chci se dat dokupy jen nevim na koho se obratit...nejlepe Ostrava..dekuji moc za rady

vendelinka08
10. říj 2017

Vim urcite ze na stitnou zlazu at uz hypo nebo hyper velmi proznive pusobi cerny jerab neboli aronie. Sama beru letrox 50 a zatim dobry...ale piju i tuto stavu. Jinak se toi jeste mrknu na jednu tinkturu a pisnu to zpravu. Ta je na stitnou zlazu take jak delana...dokonce jsou i lidicky co se zbavily leku a jedku jen na prirodni bazi. Ale chce to cas a postupne...ne ze se hned vysadi leky atd...

vendelinka08
10. říj 2017

Jo..jinak ja tedy zase nemohu pribrat...i kdyz mam hypofunkci. Bylo mi receno...ze to nema vliv. Od me doktorky. Ze to pribirani ma vice faktoru...co bych dala zato pribrat alespon 2 kg

vendelinka08
10. říj 2017

Mrkni se i na netu...co se tyce stravovani...z hlediska alternativy...jsou nektere potraviny pri teto diagnoze zcela nevhodne nebo se doporucuje na nejaky cas nektere potraviny vynechat...opravdu tech informaci je...ale chce to celostni pohled

z_kopretinka
10. říj 2017

Ja bych se tim moc nezatezovala. Sama beru 100 a zatim mibkazdy edokrinolog rekl to samo. S tim bohuzel nejde nic delat. Tablety doplnuji hormon, ktery stitkabuz sama nedokaze vyrobit v dostatečném mnozstvi. Diagnoza autoimunitni se zanetem. Do budoucna muzu cekat jen zhorseni, tak to je. Tablety jsou v pohode. Doplnuji co je potreba a nicemu neskodi. Problem s vahou muze byt, nez se stabilizuje davka. Pokud jsi mela jeste hormonalni vykyvy tak to se stitkou taky mohlo zamavat a nesrovna se hned. Dulezite jsou pravidelne kontroly a upravovani davky hormonu. Vysazeni leku je nejvetsi hloupost a uprimne nedoufej moc, ze se jich zbavis. Byva to dozivotni doplnovani hormonu. Mozna to zni drsne, ale tak to se stitkou je a davku 100 nesnizi na nulu ani zobani nevim ceho prirodniho. Beru leky od 16 a vim, ze je to na zbytek zivota (nijak to neomezuje, naopak pomaha)

babanci
11. říj 2017

Moje dcera má po porodu podobný problém, nabrala ale už mnohem více kil. Pořád jí to upravují a je to k ničemu. Nyní začíná s homeopatickou léčbou. Taky to chce upravit stravu. odpoledne Ti napíši název léku. Osobně bych se bránila zobat pilule celý život. Už několikrát jsme slyšeli od mudrů, že se něco bude muset už celý život a nakonec jsme si pomohli sami.

vendelinka08
11. říj 2017

myslím, že pokud autorka chce něco udělat pro své zdraví přírodní cestou a i kdyby ji to pomohlo jen trošku, tak to přece za to stojí.... už 3 rokem se potýkám se štítnou žlázou a s ní přidružené autoimunitní potíže a rozhodně to tedy nenechávám jen v rukou doktorů, jelikož oni sami autoimunitní onemocnění léčit neumí. A člověk přece chce být zdravý a ne se ztotožnit s nemocí, hlavně pokud je mladý.

babanci
11. říj 2017

Tal jsem našla na toto téma zajímavý článek v Meduňce 9/2017. Určitê by bylo dobré najít šikovného homeopata,u nás v Plzni je třeba MUDr. Koželuhová Pavla. Na štítnou žlázu je dobrý lék Graphites AKH.

nc30
11. říj 2017

Velice priznive funkci stitne zlazy ovlivnuje hormonalni joga😇ja byla na kurzu a od te doby je to pro me ,,vselek,,.Resi problemy se stitnici (pozor pouze hypofunkci),zmirnuje priznaky PMS,pomaha s otehotnenim (muj pripad❤) dobry vliv ma i na PCO👍 a zmirnuje priznaky prechodu...proste TOP😉

vendelinka08
11. říj 2017

Ano..hormonalni joga je super...ale bohuzel se tady prestala cvicit..protoze zeny kolem prechodu asi mely pocit ze ji nepotrebuji...☹ kdyz jsem ji chodila cvicit tak to bylo super

nc30
12. říj 2017

@vendelinka08 vzdyt pokud si chodila,tak si muzes sestavu cvicit i sama doma😇

europa00
autor
12. říj 2017

@nc30 aoj diky za info ma za sebou kurz bohuzel za me to byl velmi rychly kurz takze ho ted jeste zpracovavam...brutalni masina na prachy...z me to bylo nedostacujici...ale verim ze sama hormonalni joga musi byt super...jen by se k tomu kurzu melo pristoupit jinak nez jen k bussinesu...takze urcite ji zacnu cvicit...a taky me zajimaji ty ruzné bilinky atd co lide berou na tu stitnou zlazu az pomalu vysadi euthyrox...