Antikoncepce Evellien. Po 10 dnech silné krvácení. Máte zkušenosti?

anetlask
4. říj 2019

Ahoj holky, dostala jsem od Dr antikoncepci Evellien. 10 dní to beru a pěkné jsem se tedy rozkrvacela. Na pohotovosti mi řekli, ať ti beru dál a vezmu si zítra dva prášky naráz, že to přejde ale zatím mi to přijde čím dál silnější. Máte někdo zkušenosti? Plně kojim a ještě jsem to nedostala. 10tydnu od porodu.

areh
4. říj 2019

Už nikdy víc! Dala jsem jí rok. Nechápu jak jsem to vydržela. Nepravidelné krvácení, různě dlouhé. Klidně 3 týdny v kuse k tomu špinění. PMS v podobě výkyvů nálad až depresí. Po vynechání vše ustalo...

anetlask
autor
4. říj 2019

@areh řekli mi že není dobrý to vysazovat ale já mám chuť to udělat. Stane se něco ?

anetlask
autor
4. říj 2019

Mám strach aby se mi i neztratilo mlíko. Někde jsme četla, že o něj některé i přišly ...

areh
5. říj 2019

@anetlask pokud jí vysadíš, tak je to jako s jinou HA. Mě to rozhodně pomohlo a lituji, že jsem to neudělala dřív.
Jinak si nemyslím, že by takhle HA měla vliv na množství mléka. Kojím syna doteď. Budou mu 2 roky

drep
5. říj 2019

Antikoncepce kojení neovlivní, toho se neboj. Taky ji beru, taky mě celkem štve, když už se rozkrvácím, naprosto nepravidelně, tak krvácím z měsíce tři týdny, ale pak mám zase dva-tři měsíce klid. Přijdu si na ní taková frigidní a zpomalená, to se mnou jiná antikoncepce nedělala, ale to samozřejmě může být kojením. Mně moje gynekoložka řekla, ať se rozhodnu sama, že ji samozřejmě můžu kdykoliv vysadit, ale jinak může jen snad Proveru, což nechci, prezervativy mi nevyhovují a na jiné metody upřímně nevěřím, takže ji zatím beru.

uzivatelkapetra
5. říj 2019

Brala jsem ji cca měsíc, ale přišel velký bojkot kojení. Po vysazení okamžitě klid.

anetlask
autor
5. říj 2019

Asi brát přestanu brát, opravdu mě to obtěžuje a to to mám teprv 3 den ale za to mi to fakt nestojí

hanula311
5. říj 2019

Syn má 2 roky a 4 měsíce stále kojím, beru taky Evellien ještě se mi nestalo ze bych krvacela(spinila)ani na začátku používání. Za mne super,mě sedí perfektně.

xkristynax
31. říj 2019

Holky, kdyby náhodou někdo chtěl, prodávám skoro kompletní balení za 400,uz nevyužiji a je mi to líto vyhodit.

anetlask
autor
3. lis 2019

@xkristynax Jo, taky mám.na prodej, kdyby někdo chtěl. Na ceně se mužem dohodnout

any91
30. pro 2019

@areh Můžu se zeptat za jak dlouho po vysazení jsi dostala menstruaci? Taky budu muset vysadit, Evellien asi nesedí, dost nepravidelně krvácím, už jsem z toho vyřízená :(

areh
30. pro 2019

@any91 po vysazení jsem ji dostala do měsíce (už nevím přesně) a mám pravidelně po 28 dnech. Lituji, že jsem ji vůbec začala brát!

andulka98
Odpověď byla odstraněná
Zobraz