Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

monasek84
10. kvě 2010

prinzesz: ahojky 🙂 tady zatim skoro jasno, tak snad to vydrzi 🙂 jasneze merim, jen o vikendu jsem nemerila a dneska sem nemela sil 😀 tak zmerim zitra, ale i tak myslim ze se nic nedelo, az tak ve stredu - ctvrtek .... 🙂
ze barancek 😀 😀 😀

draacik
10. kvě 2010

zdravím vás dievčatá

monasek84
10. kvě 2010

draacik: ahojky 🙂 tak jak je po vikendu?? 🙂

prinzesz
10. kvě 2010

hm, nejak to tu tuhne.. chyba tu iriel, skrecko.. /aj ked sa pozdravila/ deniii, ta zas maka asi.. ta sa ani nepozdravila 🙂

monasek84
10. kvě 2010

prinzesz: a nebo ma jeste kocovinu :D

deniiii: vsechno nej k vikendovym narozeninaaaaaam 😀

skrecko
10. kvě 2010

ahojte, som tu, ale zavalena pracou ☹ mam rozrobene dva projekty a este mi ta stara carodejnica dala prepisat 7 stran. Ja nie som ale skretarka 😠
My sme boli v sobotu v Ostrihome na vylete po pamiatkach a samozrejme kupit madarsku salamu 😀 a vcera sme boli total rozbiti, tak sme oddychovali.
deniiiii: pripajam sa ku gratulacii, zelam vsetko najlepsie!

monasek84
10. kvě 2010

skrecko: tusim tam dojedu a neco ji udelam 😠

skrecko
10. kvě 2010

monasek, kludne, ale vrati sa az okolo 13. Myslim, ze ti nebudem vdacna len ja 😉

monasek84
10. kvě 2010

skrecko: tak snad pak dostanu nejakou odmenu 😀

skrecko
10. kvě 2010

monasek: no urcite by sme sa ti poskladali a bohato odmenili 🙂

deniiiii
10. kvě 2010

Zdravi vas triatricatnice devce jako kvet ha ha vlastne to devce muze byt diskutabilni (vlastne i ten kvet) 😀
Prinzesz: kdyz ja jsem v pondeli pomalejsi (ok trosicku ta kocovinka), ale zitra tu budu drive, slibuju 😉
Monasek: tedy ty mas pamet, mooooooc diky za prani 🙂
Skrecko: ja myslela, ze carodejnice spalili na konci dubna, jak jim tahle mohla uniknout? baba jedna..
Jen tak, abyste mohly zavidet, program vcerejsiho dne: kosmetika, masaz, kytka, obed, vinko, prochazka pri zapadu slunce po desti, film, postel aaaaaah ja bych mohla mit narozeniny kazdy den 😀 za to to pondeli eeeeeeeee

monasek84
10. kvě 2010

deniiii: oki, tak teda tise zavidime, mooooooooooc 😀

skrecko
10. kvě 2010

ahoj deniiiii, najviac sa mi paci to "postel aaaaaah", ale inak vsetko az na tu masaz a vinko by som brala aj hned 😉

monasek84
10. kvě 2010

skrecko, deniiii: no kdyz nad tim tak premyslim, tak vsechno krome kosmetiky, masaze, kytky, obedu, vinka a filmu jsem mela taky a 2x :D:D:D:D:D

skrecko
10. kvě 2010

monasek, ty potvorka! No my mame vo stvrtok 11.vyrocie, tak dufam, ze ma caka tiez prijemny program 🙂 Az na to , ze musim ist do roboty

monasek84
10. kvě 2010

skrecko: a co nejake sex volno?? :D ufff, 11 let, to je dost 🙂 my mame za nejake 2 tydny 5 let 🙂

prinzesz
10. kvě 2010

no, my nemame nic ale zato som v sobotu dostala riflovu suknu.. len je skarede pocko cize si ju obliect nemozem... sakra 🙂

prinzesz
10. kvě 2010

jo a Deniii, vsetko naj naj naj naj naj... zelam ti len tie naj naj naj veci aby sa ti splnili! cmuk cmuk cmuk cmuk vies ako franzuci.. oni sa bozkavaju na 4x 😀

deniiiii
10. kvě 2010

monasek, skrecko: nejak se to tu rozjelo 😉
skrecko: ty nemas rada masaz?
monasek: holt jste jeste mlady 😀
zpatky k tematu, v patek jsem napsala mail do us a napsali mi, ze by podali Arimidex a Clomid, tak jsem si to nasla na netu, vlastne chteji snizit estrogen a tim zvysit testosteron(mm ho ma mirne snizeny) - akorat u nas se Arimidex pouziva u zen s karcinomem prsu a Clomid k vyvolani ovulace u zen nebo pro kulturisty a je to steroid..
Tak co s tim?

Cituju:V podstatě skoro všechny anabolické steroidy pozastaví dočasně vlastní produkci testosteronu. Ve chvíli kdy steroidy vysadíte, zůstane Vaše tělo bez přísunu testosteronu a jelikož je jeho vlastní produkce zastavena (omezena), organismus se dostává do stavu katabolizace. To je opak anabolizace a je to stav, kdy se svalové buňky začnou rozkládat na aminokyseliny a dochází k úbytku svalové tkáně. To trvá do chvíle, než se našemu organismu opět podaří obnovit produkci testosteronu. Clomid stimuluje hypofýzu, aby produkovala více gonadotropních buněk, jež mají vliv na hormony řídící produkci testosteronu. Tím je značně urychlen proces obnovy vlastní produkce testosteronu. Jak dlouhý bude samovolný (bez Clomidu) návrat produkce testosteronu na stabilní úroveň závisí na: délce cyklu, použitých látkách, použitém dávkování.

deniiiii
10. kvě 2010

Prinzesz: moooooc diky 🤐 🤐 🤐 🤐

monasek84
10. kvě 2010

deniiii: 😀 😉 ale aj tak zavidim to ostatni :D
a s tema lekama... no nevim jestli to takto zkouset na vlastni pest, vis, aby se jeste neco nepokaslalo... a kdyz to zkusit, tak si rozhodne nechat delat pravidelne HP, pro jistotu 😉

deniiiii
10. kvě 2010

monasek: neboj, ja bych bez porady s dr nic nezkousela, jen zajimave, co pouzivaji jinde..

monasek84
10. kvě 2010

deniii: oki 🙂 no to ano, budes to konzultovat s vasim dr?

prinzesz
10. kvě 2010

deni, kde si napisala do us, to je ako kde? 🙂

inac vela sa pisalo o bylinke kotvicnika, davkuje sa bud v tabletach alebo sa to pije ako caj, /to podla mna efekt velky nema/ ten produkuje testosteron aby sa zvysil, davkovanie na kazdych 80kg 700mg.. moze sa to brat len mesiac lebo presne ako sa pise hore moze to sposobit to ze sa to pozastavi.. cize berie sa to jeden mesiac a potom 2 pauza..

prinzesz
10. kvě 2010

holky, dnes ide moj drahy k Dr. Zamecnikovi ku Apolinarom, tusim ma termin o 14, tak som zvedava co mu povie.. zoberie testy z genetiky, z HP nemame, to si nechal doktor 🙂 tak mu asi urobi este raz HP.. no a pak chcem aby sa uz objednal na operaciu..

deniiiii
10. kvě 2010

Prinzesz:o konvicniku jsem slysela, ale chci pockat az co Koci..jinak na FertilityCommunity.com se muzes zaregistrovat, zeptat a je tam spousta info o azoo, akorat se tim musis prokousat 😠

deniiiii
10. kvě 2010

Prinzesz: budu drzet pesti, aby vam dal co nejblizsi termin 🙂 proc k Apolinari, myslela jsem, ze jste u Kociho?

draacik
10. kvě 2010

som sa dosť odmlčala, tiež sa pripájam ku gratulácii, ja nestíham akosi tu písať, my sme mali pracovný víkend, začíme stavať domček, teda už základy sú hotové, len tak dalej

draacik
10. kvě 2010

k tým vitamínom, neviem, či mám tiež MM naordinovať aspoň tie vitamíny, či to pomôže alebo nie, ste tiež na vitamínoch???

monasek84
10. kvě 2010

draacik: my zacali davat Zinkosel (Zinek, Selen, C, E), tak uvidime jestli to k necemu bude ... 🙂