Bolest uvnitř pochvy

volfikovi
1. lis 2018

Zdravím, omlouvám se za hloupý dotaz, ale už nevím co si mám myslet. Zhruba 14 dní mám bolest v podbřišku v pravo a vedle pupíku též na pravé straně lechtani až mě to rozesměje. Před 3 dny se přidala bolest pochvy, bodavá a tlak mě neustále nutí na močení k tomu čirý táhly hlen Jiné obtíže nemám. Bohužel nemám vůbec pravidelné cykly, někdy nemám měsíčky třeba 3 měsíce, pak zase pravidelně. Nyní jsem 21 DC. Dle lékaře neovuluji ani clostil nezabral. Ale to mi v říkal lékař již předtím a i tak mám 2 děti. Nenapadá mě co to může být je možná že je to PMS?, ovulace? "

bartche
1. lis 2018

Takto se u mě projevuje ovulace... Bílý táhlý hlen, bodavá bolest v podbřišku, vystřelující do boků tak, že se nemohu ani ohnout / narovnat. K močení mě to teda nenutí, ale u každé asi jinak... Bolest pochvy někdy, je to podle mě prokrvením všech míst dole 🙂

volfikovi
autor
1. lis 2018

@bartche moc děkuji za odpověď je pravda že mi appka ukazovala ovulaci, ale já už to mám takto 14 dní a to mě zaráží. Navíc dle lékaře prostě ovulaci nemám. Takže vůbec nerozumím tomu co se děje. Bolest mám takovou bodavou hlavně na začátku pochvy pak už cítím hlavně.ten pravý podbrisek a pupek.

bartche
1. lis 2018

@volfikovi Kolikrát to mám od ovulace do další MS, takže taky kolem 14ti dnů, i víc... Lékařův názor bych ale brala v úvahu a nenechala se jen ovulací uchlácholit... Ale jak jsem četla Váš dotaz, dost mi to můj (taky problém - protože to není vůbec příjemné) připomínalo. Jestli by to neustávalo, navštívila bych znovu doktora...