Bolest v krku - co pomáhá?

gabbbbbb
9. črc 2019

Zdravím... 🙂
Dneska jsme byla u doktora s bolesti v krku, ale prej tam bohužel nic nevidí.... Tak se chci zeptat, co je dobrý na krk? Bolí mě vždycky, když mám noční.. A já nevím co dělat.. Nemůžu ani mluvit jak to bolí :(

zrzeckas
10. črc 2019

Já většinou sahnu po tantum verde/forte a to kloktadlo nebo sprey..... Pastylky me moc nepomahaji, ale mamce treba jo..... Jinak me pomahalo cucat takive ty ruzne pastylky jako je halls.... A klidne bych vyzkousela jitrocelovy sirup, ten mi naposledy "predepsal" doktor, i kdyz jsem nemela kasel a ejhle, na druhý den od uzivani jsem zacala kaslat a lepsilo se to, jinak to bylo prijemne pohlazeni krku..........
Nemate na nocnim neco jinak nez ve dne? Klimatizace, okno atd.... Ze by ti to delalo zle.... Mamce vadilo otevrene okno, byla mu blizko hodne (na jinych smenach si dovolit otevrit okno nemohli)

jednaholkaa
10. črc 2019

Neni to alergie? Me z pylu desne boli v krku.. Kdybys na to mela podezreni, tak muzes zkusit nejaky volne prodejny lek a uvidis jestli to pomuze.

michaela_2
10. črc 2019

@gabbbbbb kloktat (třeba pelyněk) a ráno vypít sklenici teple vody s citronem

Přes den nějaké cucave bonbóny na krk, zazvorovy čaj, Priessnitzovy obklady

xulu
10. črc 2019

Já jsem alergik a pobolívá mě průběžně v krku celou sezonu. Výborně mi zabírá rakytník. Dezinfikuje a hojí. Nejvíc se mi osvědčil 100% olej.

erikamaj
16. črc 2019

@gabbbbbb Me boli krk vzdy kdyz spim u rodiču doma a zjistila jsem, ze je to suchym vzduchem. Uz to vubec neresím. 😀

iulia
16. črc 2019

ke zmírnění akutních potíží, když se to už nedá vydržet, jox (orální sprej - pokud nemáš dysfunkci štítné žlázy) a posílit imunitu např. rakytníkovi sirup od weledy apod.

jironymou
16. črc 2019

@gabbbbbb no ja jsem prase 😀 ja si nastrouham jablicko, cesnek, med, zazvor... a jim to po lzickach.Bolest je tatam...ale ten oder z ust po cesneku trva 🤣🤣

martasek
17. črc 2019

Kloktat vodu se solí nebo Vincentku, oboje dezinfikuje. Ale také bych zapátrala po příčině...