Bolest vaječníku po ovulaci

lobella
19. led 2018

Ahoj vsem.... Jiz 4. den me boli v oblasti vajecniku, nejdriv se strany stridaly a bolel me i podbrisek, coz jsem priradila k probihajici ovu. Dnes jsem 4 DPO a bolest od vcera zesilila... Neni to nic hrozneho, jen uz je neprijemna a citim ji porad...jsem nastydla, klasicka lehka ryma a bolest v krku, muze to s tim souviset? Nikdy me to nebolelo. Bolest je tupa, je to jako kdyz si v noci neco prelezite, akorat se postupne zhorsuje. K dr se mi hned nechce, bolest me nijak neomezuje, jen je to neprijemne. Navic,nevim s urcitosti, zda to jsou vajecniky, ledviny ci neco jineho, boli me proste oblast krize, akorat hodne v pravo a vlevo jen lehce. Poradite?

lobella
autor
19. led 2018

Nikdy nic? Muze doznivat jeste ovu bolesti? To by ale bolest ustupovala ne?

moxha
19. led 2018

Ovulace už to nebude,pokud opravdu proběhla...Zkuste hodně pít ať pořádně propláchnete ledviny a pokud bolest nepoleví navštivte lékaře.Mohla jste taky nastydnout mít gynekologické obtiže

lobella
autor
19. led 2018

@moxha ovu vim presne kdy byla, merim BT a delala jsem i OT.. Piju prave dost, jak me skrabe v krku tak hodne caj s medem... Denne vypiju cca 2,5 az 3 litru vody obyc a caje.. Takhle piju normalne... Prochladnuta nemam byt odkud, jsem porad v teple a to nastydnuti pricitam nejakymu viru asi od manzela, taky je nastydly...dekuji za nazor

moxha
19. led 2018

Pak jedině ještě pms.Já mívám předmenstruační bolesti až 1 týden před samotnou ms a jsou stejné jako při ovulaci

lobella
autor
19. led 2018

@moxha ja mam menstruacni jine... Mam krece do podbrisku, vajecniky neboli vubec nebo jen lehce a je to jina bolest... Do ms mam jeste 10 dni...a pms se mi objevuje az tak 4 dny pred...uvidim,zda bolest polevi... Kdyby ne, kam se obratit? Na gyndu nebo obvodak... Sla bych spis k obvodakovi, kdyz nevim, co to je, ale bohuzel doktorku mam na prd a rekne, ze mam cvicit... Bohuzel veskerou bolest zad resi cvicenim a je jedno co to je. .. Kdysi mi rekla cvicit, kdyz jsem mela problem s ledvinami...

moxha
19. led 2018

Myslím že je to jedno.Obvodák by ti měl možná nabrat krev a moč a gynekolog by ti udělal ultrazvuk a možná i stěr jestli nemaš zánět

lenkas88
8. únor 2018

@lobella Ahoj já mam uplne stejně potíže - akorát navíc jsem v 8/17 podstoupila kyretaz po zamlklem tehu 😞, MS byla v pohode a az teď začali problémi tak mam strach co to muže byt. Zítra jdu k obvodakovi. Můžeš napsat jak si dopadla ty?

lobella
autor
8. únor 2018

@lenkas88 ahoj, ja byla na gynde a je to pry ok... Bolesti v bedrech mi zacinaji tyden pred ovu a jeste tyden po ovu, pak par dni klid a najednou predmenstruacni bolesti... Prohlidla me, jsem pry v poradku a ze nekdo ty bolesti takto ma, ze jsou skoro porad... Doporucila cvicit Mojzisovou, ze by mela ulevit trosku od bolesti

lenkas88
9. únor 2018

Aha dekuji já taky vypadam, ze jsem na tom dobre 🙂, obvodak mi vzal krev a moc, jinak nic nezjistil. Objednala jsem se také na gyndu ale jen jako prohlídku, jako prevenci piju čas s kontryhelem a zatím se cítím dobre občas pri pohybu se objeví nejaka ta bolest, ale jinak pohoda takže to také bude asi jen ovulka 😀

niki1107
31. črc 2020

@lobella Ahoj, obnovím téma 😁...ty jsi z Říjnovek 2018, že jo? A pokud se nepletu, tak tady to bolení břicha "skončilo" těhotenstvím, že jo? Protože mám to samé, ale nevím, jestli si to nevsugerovávám, taky jsem 4 DPO a dneska mě začal bolet podbřišek 🙈. Druhé miminko moc chceme 🙏♥️.

lobella
autor
1. srp 2020

@niki1107 jsem z listopadovek 2018, ten mesic nic a v dalsim se povedlo, ted chceme tez druhe a zatim nic