Bolesti v podbřišku jakoby od vaječníků - ale není to ovulace

sonickan
1. lis 2018

Ahoj 🙂 holky, maminky, ženy, dámy no prostě všichni co tu jste ,ráda bych sdělila svůj problém třeba to některá máte taky a tak mě uklidníte, že to není nic vážného ale jen běžný ženský problém. Máme doma 19ti měsíční holčičku, od jejího porodu žádný problém. Před otěhotěním jsem vždy poznala ovulaci protože mě jakoby tak zvláštně pobolíval vaječník, cítila jsem každý krok, nemohla jsem pořádně sednout, sex v ovulaci nepřicházel v úvahu. Od porodu jsem už ovulaci necítila. V pondělí jsme měli s manželem sex a v úterý nad ránem mě vzbudila taková zvláštní bolest v podbříšku, chvíli jakoby když mám mít MS pak zas jako když jsem cítila tu ovulaci, to zvláštní pobolívání nebylo v kuse ale v intervalech a bolelo mě to i v bedrech. Přes den to ještě pobolívalo ale na večer už jen podbříško. Říkala jsem jo to bude dobré asi zase začínám cítit tu ovulaci a po porodu se tělo mění, tak ji teď budu prožívat jinak. No večer jsem šla spát a ráno opět mě probudila ta bolest a odehrávalo se to samé co den před tím s tím rozdílem, že jsem včera byla tak 5x na velké straně. 🙂 No protože předcvičuji ZUMBU to byl teda mazec tam skákat protože jsem vše cítitila, jakoby se mi tam ten vaječník měl urvat :D doufala jsem, že dnes už to bude dobré, ráno mě bolest nevzbudila ale jak jsem vstala z postele, že půjdu k malé ji vzít tak jsem nemohla pořádně došlápnout aby jsem necítila ty otřesy neboť pořád mě to podbříško bolí, jakoby ty vaječníky, nemůžu jít rychle protože jak jsou otřesy hned to začne bolet, dosednout na židli musím opatrně aby opět nebyl otřes. Tak nevím co dělat. Manžel mě žene na gyndu, jenže víte jak to s těma návštěvama tam je 😂 v prázdniny jsem byla na preventivní prohlídce a vše bylo ok. Tak si říkám, zkusím se o to podělit ještě tady, třeba budete někdo vědět o čem mluvím 🙂 hezký den holky 🌹

priefi
1. lis 2018

@sonickan muze se jednat i o cystu, doporucuji navstevu gynekologa