Bolesti v podbřišku. Poradíte, prosím?

nathalka22
13. led 2021

Ahoj holky, mám dotaz..
Mám pcos.. Užívala jsem antikoncepci menstruace bývalá.. V červnu mě čekala operace štítné žlázy takže jsem ji vysadila ale před zákrokem jsem měla menstruaci jenže co čert nechtěl menstruace přišla i dva dny po operaci... Trvala asi dalších víc jak 14 dnů.. Pak zas nic až v listopadu jsem měla silné bolesti v podbřišku i jsem se z bolesti pozvracel hned jsem jela k doktorovi a zjistili že mi praskla velká cysta.. Za dva dny se to uklidnilo a o týden později došla menstruace, jenže od té doby zase nic jen když jsem byla na kontru byla sliznice narostena ale menstruace nepřišla a od včerejška zase bolesti v podbřišku jak při menstruaci někdy silně jsi někdy slabší, někdy víc na levé straně kde byla i cysta někdy zas po celém podbřišku.. Nevím co to může byt(těhotenství si myslím že ne, bylo mi řečeno že přirozeně neotehotnim) jestli plašit a jít k doktorce nebo vyčkat i když někdy ta bolest stojí za to jak křeče...

alice180
13. led 2021

@nathalka22 tak jestli to bolí tak hodně už tam.byl problém tam bych k doktorce určitě šla.