Boule. Máte zkušenost?

16. kvě 2020

Ahoj, stalo se některé z vás?

Poslední tak půl rok pozoruju, že se mi dělají pod kůží tvrdé bouličky. Jde o oblast malý stydkých pysků a klitorisu. Pokaždé je to stejné - boulička se objeví, vyroste do velikosti hrášku asi, bolí na hmat, chvilku tam je a pak se jakoby vstřebá. Vetšinou jedna, jednou byly dvě. Teď nedávno jsem měla jakoby u klitorisu, ta zmizela a dnes ve sprše jsem nahmátla další, kousek na poševním vchodem jakoby pod velkým stydkým pyskem.
Nevíte co by to mohlo být? Nezažila jste některá? Na pohled nikdy nic nenajdu a nevidim, jen na pohmat cítim tu bulku. O zarostlí chloupek nejde, je to v místě, kde chloupky nerostou.

Děkuji. 😊

lolam10
17. kvě 2020

Urcite bezte k dr...

alassel
17. kvě 2020

Pul roku a jeste jste nebyla u doktora?! To nechapu..

martiniquest
17. kvě 2020

Taky se mi to parkrat objevilo a zase zmizelo. Mala bolestiva bulka. Myslim, ze se jedna o nejaky lokalni zanet, treba v dusledku zaniceneho vacku s chloupkem (pripadne nejaka mazova zlazka apod). Nikdy jsem s tim nikde nebyla.

autor
17. kvě 2020

@lolam10
@alassel mám jít teď na orevenci, takže to doktorovi připomenu, každopádně, jsem se kvůli tomu několikrát objednávala a termín dostala až za dva týdny, no do té doby to zmizelo, tak termín zrušili.

@martiniquest mě mate, že se to vždy objeví a zmizí, bez důvodu. Přítele mám stálého, u něj věřim, že by mě nepodvedl. Dva roky zpět jsem v rámci těhu byla kontrolována na pohl. nemoce, takže to taky nemůže být příčina, vše bylo negativní, nikdy jsem nic neměla, takže to nechápu. Četla jsem, že to právě může být ucpaná nějaká žlázka, z jakého důvodu jsem se už ale nedozvěděla.

madamas
17. kvě 2020

Taky to tak mám, a opravdu z holení, paradoxně když použiji dražší značku žiletky.