Boule v podbřišku, co to může být?

nikdo17
4. dub 2015

ahoj holky. prosim setkala jste se nektera s tim ze by se vam obcas vytvorila takova ,,boule,, nebo otok nebo nevim jak to nazvat v oblasti podbrisku? jsem v cervenci po mimodeloznim tehotenstvi s odstranenim praveho vejcovodu. snazime se o mimco a dr mi predepsal clostilbegyt a utrogestan. ve stredu ( kdy mela byt s nejvetsi pravdepodobnosti ovulace) se mi udelala ta boule vpravo jakoby v podbrisku hodne nizko skoro u trisla a je to lehce bolestive. na pohled zrejmy takovy hrbol. uz se mi to stalo jednou pred nekolika mesici jednorazove a pak to zmizlo a ted ve stredu jsem si rikala ze to bude mozna ovulace. ale dnes mi to dela znovu a opakovane. hlavne mam pocit ze kdyz ze sedu nebo lehu vstanu jakoby citim ze se mi ztam neco hromadi a zacina se delat ten hrbol a treba do 5 min to zmizne a zase se objevi pozdeji ale stale ve stejnem miste. dnes uz asi 5 krat. netusite co to muze byt prosim?

minerva
4. dub 2015

Mohla by to být kýla. Šla bych to ukázat svému praktickému lékaři.

nikdo17
autor
4. dub 2015

@minerva to by mi jeste schazelo, ale dekuju za odpoved🙂

lpamela
5. dub 2015

Jojo, vypadá to na kýlu. Mně vylezla v těhoteství. Je to taková pálčivá bolest.

lusiana125
5. dub 2015

@nikdo17 nebo zvětšená uzlina....většinou jsem to měla když na mě lezla chřipka

nikdo17
autor
5. dub 2015

@lpamela spise nemam pocit bolesti ale takovy tlak. proste jak by tam najednou bylo neo nahromadene co tam nepatri

nikdo17
autor
5. dub 2015

@lusiana125 uzlina to nebude

nikdo17
autor
5. dub 2015

@lusiana125 ale diky za nazor🙂