Chřipka v 37tt, co zabere hned?

lucaaaaaaqa
17. zář 2017

pomoooc mám asi nějakou chřipku co na to mužů? Jsem ve 37tt něco co zabere hned ? Pali mě nos a jde mi to do hlavy je to šílený :/ nikdy jsem nemarodila až teď pali mě to šílené dekuju

35_a_budu_mamka
17. zář 2017

Paralen a jitrocelový sirup. Jinak hodně pít a odpočívat💟

lucaaaaaaqa
autor
17. zář 2017

@35_a_budu_mamka dekuju 🙂

pataja
17. zář 2017

To mě teď postihlo také, mořská voda do nosu nefunguje tak používám normálně sanorin, jinak jitrocelový sirup, pastilky herbal med a na dutiny sinupret 🙂 Snad se dám dohromady, protože nemůžu dýchat 🙂

lucaaaaaaqa
autor
17. zář 2017

@pataja no to teda ve 41tt už to není nic moc :o já to mám ještě dobrý do ty doby to snad stihnu vyléčit :D jinak rodit a ještě mít tenhle chcip to není nic moc

pataja
17. zář 2017

@lucaaaaaaqa
Popravdě nedokážu si představit, jak bych teď měla při porodu dýchat 🙂 Mno, nějak to bude.

fyii
17. zář 2017

S jitrocelovym sirupem opatrne je to silny alergen..

gnozka
17. zář 2017

Výborný jsou granulovane čaje od herbalmedu na nachlazení . Mohou i tehotne . Pri prvním tehu mi dost pomohl . Paralen bych dala jen v případe teploty . Pokud pálí v krku tak septilen , a do nosu jsem dávala klasicky otrivin abych mohla spát a jist . Dr mi řekl ze dýchám za dva takže je lepsi si dat kapky do nosu nez mít ucpaný dutiny .

terezak88
17. zář 2017

Ahojky ted dolecuji taky, brala jsem paralen na bolest hlavy a mucosolvan na vykaslavani, jinak pastylky od vincentky a do nosu muzes 4x denne muconasal. Brzy se uzdrav 🙂

odula
17. zář 2017

@lucaaaaaaqa hodne vitaminy,to jest laduj se ovoce,zeleninou, uvar si tymian, diviznu s medem. A esli ti to nevadi,tak si dej chleba a na to pekne syrovou cibul - ta te nadherne protahne. Cesnek je taky fajn. A vyborny je si dat rozkrojenou cibuli vedle polstare az si pujdes lehnout. Tak se brzo uzdrav 🙂

lucaaaaaaqa
autor
17. zář 2017

Moc vám dekuju 🙂 doufám bojím se jít i spát zase se nevyspim je to šílený :/

odula
17. zář 2017

@lucaaaaaaqa je to hnus no. Ale tahle akutni faze by mela prejit do tri dnu. Tak se drz😘

lucaaaaaaqa
autor
17. zář 2017

@odula fakt? Tak aspon něco dekuju :( :*