Clostylbegyt a Duphaston, braly jste tuto kombinaci?

fachy
8. črc 2013

Ahoj všem, máte některá kombinaci těchto léků? Jestli ano, jaké máte dávkování. Připadně ty co to braly, jestli se povedlo otěhotnět, po jak dlouhé době a jestli užívání provázely nějaké nežádoucí účinky. Moc děkuji za Vaše odpovědi.

romcat
9. črc 2013

Ahojda, já jsem brala nejdříve oba hormony po 3měsících každý zvlášť a potom jsem byla na laparskopii, po té jsme čekali také 3měsíce a tedka jsem dostala právě tuto kombinaci, Clostylbegyt mám brát 3-7den cyklu 1x denně 1 tabletu a Duphaston 15-24den cyklu 2x denně 1 tabletu, takhle 2měsíce a třetí měsíc Clostyl 2x denně 1 tabletu a Duphaston stejně jako minulý měsíc.Předevčírem jsem začala takže výsledek nevím, ale už doufám,protože je to poslední šance před návštěvou nějakého střediska asistované reprodukce.Jelikož ti sem můžu napsat jen jednou,protože je to otázka tak, když budeš chtít tak mi napiš do té mojí diskuze, ráda si poslechnu i jak to máš ty a jestli ti to zabralo a jak ti bylo,protože mě třeba po Clostilu bylo špatně každý měsíc přesně 15den ciklu "ovulace" asi, mě bolelo břicho tak že jsem chodila pouze v předklonu a kolikrát jsem nemohla udělat ani krok a po duphastonu jsem zase měla takový všelijaký nálady.Hodně štěstí