Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co mi může být? 14 dní zpožděná MS, test negativní

simsim244
2. zář 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na váš názor. Vím, že to nesouvisí s těhotenstvím, ale jsem už zoufalá. Mám 14 dní zpoždění menstruace. Těhotenský test jsem si dělala 3x a vždy vyšel negativně. Před 4 měsíci jsem vysadila HA a od té doby mám vždy mírné opoždění v menstruaci vždy 2-3 dny, ale ne 14.. Také se mi objevil výtok, hustý, mírně zapáchající a nazelenalý, mám křeče v břiše jako před mens., ale ta pořád ne a ne přijít. Nevíte, co to může být? Ještě by chtěla dodat, že před týdnem jsem měla pohl. styk nechráněný a také mám už dlouhou dobu průjem. Děkuji předem za odpověď.

susmevem
2. zář 2015

Ahoj, sice nevím, co by to mohlo byt, ale každopádně bych neváhala a zasla si na gyndu za doktorem. S tímhle legrace nebývá , tak aby to pak nebylo ještě horší... Udělá ti vytery a kdyžtak dostaneš antibiotika... Držím palce... 🙂

shine2015
2. zář 2015

Podle mě mas zánět.....dojdi na gyndu dají ti asi atb.....a udělají kultivaci a citlivost stery a určité budou vědět co s tebou . těhotná podle mě nejsi a ani bych se teď chvíli nesnažila......děj se nejprve dokupy

Sem začni psát odpověď...

Odešli