Deflagyn, máte zkušenost?

klllarinka01
4. kvě 2017

Mate nekdo zkusenosti z Deflagynem? Zajimalo by me jestli to funguje. Gynekolog s tim zadne zkusenosti bohuzel nema..

lejkka
14. srp 2017

Ahoj holky, taky mi byl doporučen a prohlížím recenze, jestli pomůže nebo ne.Když mi dala dr.letáček, že si ho mám zakoupit, tak v tom letáčku jak ho použít, je na konci tučně napsáno: POZOR: Po jedné minutě se postavte a umožněte tím, aby DeflaGyn s navázanými patogeny mohl vytéct z pochvy. Ale v návodě nic takového není, jen že se má ležet minutu se zvednutou pánví. Takže já aplikuji až ráno, čekám minutu a vstávám. Snad to není jen vytahování peněz a pomůže to. Dr.mi taky k tomu nic neřekla, nikde není psáno, jestli u toho můžeš mít pohlavní styk nebo ne. Je to zoufalství, všichni ať nic na netu nehledáme, ale pořádné info nikdo nedá.

aaajuska86
14. srp 2017

@lejkka to je pro mě naprostá novinka. Netušila jsem, že to má "vytéct" aby to ošklivé šlo pryč. Doktor mi k tomu taky nic neřekl. Já teprve dojíždím druhý. Mám dlouhou menstr. a tak prostě tři dny vynechat mi nestačí...

Taky by mě zajímalo, jak je to s pohl. stykem. A taky s těhotenstvím. Můj doktor řekl, že kdybych náhodou v průběhu zjistila, že jsem těhotná, mám přestat. Ale nikde napsané to není.

lejkka
15. srp 2017

Já užívám první, taky mám menzes delší. Vynechám na osm dnů, snad to nevadí. Jestli to není jen vytahování peněz na úkor nemocných...nebylo by to prvně, ale budeme doufat, že to pomůže.

lauranika
16. srp 2017

@lejkka ahoj, tak toto je pre mna novinka, ale mas uplnu pravdu, pozrela som si navod aj informacny letacik a boli totozne, az na ten posledny bod POZOR..., ktory je len sucastou info letaka.. celkom som to prehliadla :( len teraz ozaj co robit.. clovek je zmateny.. teraz sa uz aj ja zakazdym postavim, nech gel vytecie a potom si lahnem spat.. pouzivam aj vlozku.. cez den by mi to bolo neprijemne a hlavne v tychto teplach.. kocky, ked budete mat nejaku blizsiu info od doktora, dajte plis vediet.. a tebe, lejka, dakujeme za info 🙂 drzte sa, kocky

aaajuska86
24. srp 2017

Holky, byla jsem na kontrolní cytologii po využívání cca 1,5 balení a opět nedopadla dobře. Takže mně přípravek nepomohl....

lauranika
24. srp 2017

@aaajuska86 mne doktorka zdoraznovala, ze sa to musi brat minimalne 3 mesiace pred stermi vkuse, ale ani ja to nestiham :-/ neviem, ci sa to moze brat aj opakovane, s nejakym casovym odstupom, alebo ako to vlastne je.. ci to brat uz stale mesiac co mesiac

aaajuska86
24. srp 2017

@lauranika Zítra jdu na konzultaci k mému dr.(dnes mi pouze zavolala sestřička, ať se zítra ukážu, že to nedopadlo dobře). Zeptám se ho, ale on o tom přípravku moc nevěděl ani na počátku, kdy mi ho doporučil... ☹

catgump
25. srp 2017

ahoj 🙂 já jsem na začátku ověřovala u lékařky a je nutné využívat celou kúru, tedy 3 balení. Nevím jen jestli a kolik dní má být od ukončení léčby do kontrolní cytologie?

lauranika
25. srp 2017

@catgump to netusim ani ja.. ja nestiham vybra 3 balenia.. a zaujimalo by ma, ci to mozem, resp. musim brat aj po steroch dalsi pilrok napr. do daej cyto?

catgump
28. srp 2017

@lauranika určitě se musí brát celá kúra-tedy 3 balení jen s uvedenými pauzami na menstruaci. Volala jsem doktorce a po doužívání mi řekla, že je dobré se objednat na cytologii s odstupem tak 10 dnů.

polanovas
28. srp 2017

Ahoj bylo mi doporučeno také zakoupit deflagyn, ale když to tak pročítám je vůbec někdo komu to pomohlo?? Máme problémy s čípkem v rodině máma je po plastice a teta o něj přišla úplně, tak nevím zda to má vůbec smysl, mám malé děcko a tolik peněz se mi vyhazovat nechce :(

lauranika
28. srp 2017

@catgump dakujem za info, skusim zavolat svojej gynekologicke, co mam robit.. pretoze preventivku po roku aj kontrolny ster z krcka mam mat v oktobri, ale to nestiham vybrat tie 3 balenia.. tak ze ci pockat, kym to vyberiem tie 3 balenia a prist na preventivku a ster z krcka spolu, ale neskor, napr. november alebo december alebo prist na preventivku tak ako mam, cize v oktobri a na ster z krcka az ked vyberiem tie 3 balenia.. ale zaujimalo by ma este, ci ten deflagyn sa berie aj po steroch? Ja neviem, pol rok dalsi, rok.. alebo ako dlho? Aky je dalsi postup? Dakujem.

polanovas
28. srp 2017

@lauranika dočetla sem se na stránkách jedné gynekologie že se dá užívat až rok v kuse zde je odkaz https://www.femisalva.cz/co-vas-zajima/deflagyn...

wergee
31. srp 2017

Ahoj holky, muzu se zeptat zda uz to nekdo pouzil? A jaky je vysledek? Dekuji 😉
Doktorka mi doporucila se nejdriv podivat na internet, zda jsou nake recenze, tak budu rada za jakekoliv informace ohledne Deflagynu 😉

aaajuska86
31. srp 2017

@wergee ahoj, já jsem byla na kontrole po cca necelých dvou baleních Deflagynu a nepomohlo mi to. Ale koukám, že čekáš miminko, to ti to doktorka doporučila i v těhotenství?

wergee
31. srp 2017

@aaajuska86 ano, rikala ze i v tehotenstvi.. ale uz jses asi druha nebo treti, co tady ctu, ze to nepomohlo, tak nevim. Je to dost penez.😔

aaajuska86
31. srp 2017

@wergee to ano, ale ještě jsem nedobrala celou léčbu. To je prý důležité.
Co se týče těhotenství, tak můj MUDr. mi řekl, že kdybych náhodou otěhotněla, mám přestat... tak fakt nevím.

wergee
31. srp 2017

Jasny. No jdu 11.9. na krev k doktorce, tak se jeste poptam a uvidime, dekuju 😉

lauranika
1. zář 2017

@polanovas dakujem moc, postupne ale isto sa dozvieme spolocne info, ktore potrebujeme

domas
5. zář 2017

Ahoj holky, jsem na začátku léčby, je humorné, že k doktorce jsem šla jen s banalitou (na kontroly chodím, každý 3. měsíc se tam ukážu) a odcházela jsem se slovy: došla jsi za 5 minut 12... Jsem v polovině 1. balení a řeknu Vám své dojmy... Po použití vakcíny mi bývá cca po půl hodině špatně (doslovně na zvracení), v noci špatně spím, převaluji se jak mě břicho bolí, tak usínám na zádech... Nikoho tim nechci strašit, myslím si, že dost záleží na rozsáhlosti nemoci... Určitě nelituji těch peněz, co jsem do toho dala - tedy mí rodiče (mame v rodině dědičnou rak. děl. čípku a cysty) ale snažíme se s tou mrchou porvat uz ted, chci děti, které jeste nemám (21) a uz tak to mam horší. Rady od doktora: při léčbě nekoupat se, nepoužívat tampóny, být v klidu, nemít sex po dobu 1. balení!!! (Ano do kontroly nic, pak mi bude řečeno co dál, přítele jsem upozornila, že bez sexu bude možná i 3 měsíce a přijal to) 11.9. Jdu na první kontrolu, sdělím, co se dozvím nového, ale balení se musi užit 3! 🙂

catgump
11. říj 2017

Ahoj holky, tak jsem po kontrolní cytologii po užívání Deflagynu a zlepšení se nekoná ☹ Výsledek mám bohužel stejný. Čeká mě zřejmě biopsie a pak se uvidí.

lauranika
12. říj 2017

@catgump to ma mrzi :( ale treba vetit, ze vsetko bude ok! Ja som momentalne v polke druheho balenia, mala som mat preventivku teraz v oktobri, ale nestihla som uzit 3 balenia, takze strer z krcka musi pockat

harazinka
16. říj 2017

Ahoj holky, ja mam za sebou lecbu a jak to tu ctu, tak jsem prvni, komu pomohla. Takze zazraky se deji. Uz mam za sebou jednu konizaci a viry se mi vratily. Doporucili mi tedy deflagyn a pomohl. Jeste jsem k tomu na doporuceni uzivala Evelor, ktery uzivam stale, udelam si takovou delsi kuru na podporu imunity a procisteni. Pokud budete chtit nejake informace, rada se podelim o zkusenosti.

lauranika
17. říj 2017

@harazinka ahoj, blahozelam a tesim sa s tebou! Chcela by som sa opytat, ci si vybrala vsetky 3 balenia a ako si si to aplikovala, ci si zostala lezat alebo si sa po minute postavila a nechala gel s naviazanymi patogenmi vytiect.. dakujem 🙂

harazinka
17. říj 2017

vybrala jsem samozrejme 3 baleni a pak jsem sla po tydnu na kontrolu. uzivala jsem na noc, aplikovala, minutu mela zvednute nohy a pak jsem sla spat, nebo jeste treba na zachod. takze jsem gel nechala uvnitr vlastne az do rana. nekdy ze me vytekl, tak jsem musela na toaletu, ale snad tam nejaky vzdy zustal. doktorka rikala, ze jsem to aplikovala spravne. nemela jsem letak s tim dodatkem, ze gel musi ihned vytect... necim zda pomohl deflagyn nebo ten evelor, ci oboji...

lauranika
18. říj 2017

@harazinka dakujem velmi pekne 🙂 dolezite je, ze pomohol

lobi12
24. lis 2017

@harazinka. Ahoj, moc gratuluji k uspesne lecbe. Chtela jsem se zeptat, jak to tedy je s aplikaci kdyz mam menstruaci 6-7 dni. Kdy zacit uzivat? Zacit hned po zkonceni mestruace a pak vynechat hned jak dorazi dalsi menstruace a nebrat celou delku menstruace tech 6-7 dni a pak zase zacit? A jak je to ze sexem behem lecby? Smi se ci nesmi? Predem dekuji za odpoved.L

harazinka
24. lis 2017

@lobi12 Ahoj, je to tak jak pises, ja jsem zacala uzivat prvni baleni hned jak mi skoncila menstruace a pak vynechala taky 7 dni a zas pokracovala. takze jsem behem jednoho cyklu ani nestacila vypotrebovat celych 28 ampuli. ja jsem zadny zakaz sexu od doktorky nedostala. aplikovala jsem gel na noc, tesne pred tim, nez jsem sla spat... u nas to bylo asi takhle, vecer sex, sprcha, gel a spat🙂

lobi12
25. lis 2017

@harazinka. Skveli, moc dekuji za info. Muzu se jeste zeptat co je to ten Everol? Chapu dobre, ze je to neco na posileni imunity? A jeste kde jste objednavala ten Deflagyn? Ptala jsem se v klasicke lekarne a tam to vubec nemaji, ani na objednani. Diky moc 🙂

harazinka
25. lis 2017

Evelor je doplnek stravy, antioxidant, ma siroke vyuziti, ja kupovala vse v benu lekarne, objednala jsem si pres eshop a vyzvedla v lekarne. vyjde to pak levneji. https://www.benu.cz/evelor-resveratrol-50-mg-to... 🙂